خرید، فروش و قیمت نهال  صنوبر در ارومیه

 برای خرید، فروش و قیمت روز نهال صنوبر در ارومیه همچنین شما میتوانید برای احداث نهالستان صنوبر در ارومیه با مجموعه پالیزنهال در ارتباط باشید.

برتر نهال ( پالیزنهال )بزرگترین، معتبرترین و مجربترین تولید کننده نهال در ایران با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا با بهترین امکانات و قیمت مناسب به همراه کارشناسان تخصصی در زمینه فروش با مشاوره رایگان تنها با یک تماس.

این نهالستان دارای گواهینامه بهداشت از جهاد کشاورزی و عاری از هرگونه بیماری ها می باشد.

همه نهال های این نهالستان گواهی بهداشت و شناسنامه دار هستند و با فاکتور به فروش می رسند و دارای ضمانت نامه کیفیت هستند که مشتریان با خیال راحت تری اقدام به خریدن نهال کنند.

 »» لیست انواع نهال در پالیزنهال ««

 »» اطلاعات تماس ««

دفتر : اورمیه میاندواب خ ۱۷شهریور نرسیده به تقاطع شهدا

نهالستان ۱ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به سوگلی تپه روبروی پمپاژ اب شماره ۳

نهالستان ۲ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به گاومیش گولی

مدیریت فروش : ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳

دفتر نهالستان : ۰۴۴۴۵۲۴۸۸۰

مشاوره : ۰۹۰۲۱۸۳۲۳۹۳

ایمیل : nahalbartar@gmail.com

خرید، فروش نهال صنوبر در ارومیه :

خرید نهال صنوبر در ارومیه، انواع نهال صنوبر در ارومیه ،فروش نهال صنوبر در ارومیه، نهال صنوبر در ارومیه ، قیمت صنوبر در ارومیه،نهالستان صنوبر در ارومیه ، خرید نهال صنوبرپیوندی در ارومیه ، انواع نهال درخت صنوبر در ارومیه، ارقام نهال صنوبر در ارومیه، بهترین نهال درخت صنوبر در ارومیه، قیمت نهال صنوبر در ارومیه، نهال درخت صنوبر در ارومیه، نهال صنوبر در ارومیه قیمت، مشخصات نهال صنوبر در ارومیه مرغوب ترین نهال صنوبر در ارومیه، نهال صنوبرشناسنامه دار در ارومیه نهال فروشی صنوبر در ارومیه.