خرید، فروش و قیمت نهال در تبریزReviewed by مدیر on Oct 27Rating:

خرید، فروش و قیمت نهال در تبریز

برترنهال در سال ۱۳۱۰ افتتاح شد. برترنهال با تولید ۵۰۰ هزار اصله هال میوه و ۲۰۰ هزار اصله نهال گردو تولید و عرضه به کشاورزان کشورمان میکند.

برترنهال صادرات نهال به کشورهای افغانستان ، آذربایجان و عراق را هر ساله انجام میدهد.این نهالستان دارای گواهینامه بهداشت از جهاد کشاورزی و عاری از هرگونه بیماری ها میبشاد.

مامیتوانیم تجربه ای که سالها کسب کرده ایم اکنون میتوانیم به نظر مطلوب خواسته های مشتریان عزیز برسیم. اولویت اول ما کیفیت ماست.

ما بر این باور هستیم که موفقیت تنها میتواند از طریق  روابط دراز مدت با مشتریان ما باشد.به همین دلیل ما اطمینان میدهیم که گونه های درختی که ما به فروش میدهیم به انها پاسخ میدهیم.تیم برترنهال ترویج شده برای دستیابی به تولید درختان کار میکند ما میدانیم کاشت درخت برای سرمایه گذاری طولانی مدت مناسب میباشد.

برترنهال همه چیز را برای ارائه به مشتریان خود با بهترین رقم انتخاب میکند .نهال ها توسط وزارت کشاورزی ایران تایید شده است .

شما میتوانید به صورت حضوری یا غیرحضوری از برترنهال خریداری به عمل آورید.میتوانید مقدار سفارش ، تعداد رقم و ارقام نهال ها را برای ما مشخص کنید تا برای شما فاکتور ارسال شود.در صورت تایید مشتری نهال ها به صورت اماده بسته بندی شده و به هر کجای ایران که خواستین ارسال میشود.

نهال های برتر نهال در شیراز به صورت شناسنامه دار و با تایید جهاد کشاورزی و ضمانت خرید به صورت فاکتور و سند رسمی خواهد بود.

  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال گلابی در تبریز
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال گردو در تبریز
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال انگور  در تبریز
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال شلیل در تبریز
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال هلو در تبریز
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال میوه در تبریز

 دفتر : اورمیه میاندواب خ ۱۷شهریور نرسیده به تقاطع شهدا

 نهالستان ۱ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به سوگلی تپه روبروی پمپاژ اب شماره ۳

 نهالستان ۲ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به گاومیش گولی

◉ مدیریت فروش : ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳

 دفتر نهالستان : ۰۴۴۴۵۲۴۸۸۰

 مشاوره : ۰۹۰۲۱۸۳۲۳۹۳

◉ ایمیل : nahalbartar@gmail.com

پاسخ به سوالات متداول شما عزیزان
چطوری میتونم لیست نهال های رو مشاهده کنم؟شما میتونین با مراجعه به صفحه لیست نهال ها در سایت برتر نهال از انواع نهال ها نظیر نهال گردو و نهال میوه در تمامی ارقام اطلاعات کاملی را به دست بیاورید.
چطوری میتونم انواع نهال رو خریداری کنم؟شما میتونین برای خرید نهال و فروش نهال از سایت برتر نهال با شماره ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳ که هم میتوانید با واتس آپ و هم میتوانید با این شماره از تلگرام در تماس باشید و ارقام درخواستی را ارسال بفرمایید تا برای شما ارسال فاکتور صادر شده و ارسال شود.
وجه تمایز برتر نهال با بقیه نهالستان ها در چیه؟یکی از وجه تمایز برتر نهال نسبت به بقیه مشاوره رایگان قبل خرید می باشد که مشترییان و باغبانان را به صورت کامل از نحوه استفاده از محصولات راهنمایی کرده تا بهترین نهال را با بهره وری بالا پیشنهاد کند همچنین هنگام خرید تمامی محصولات به صورت لیبل جهاد کشاورزی و به صورت قرارداد ارسال خواهد شد تا از کیفیت نهال های برتر نهال همچون تمامی مشتریان رضایت کامل را داشته باشید.
قیمت نهال ها به چه صورته؟شما میتونین برای دریافت قیمت نهال ها با شماره ۰۹۰۲۱۸۳۲۳۹۳ تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات کاملی از قیمت نهال ها در شهرستان ها داشته باشید.
آیا به تمام نقاط ایران نهال ارسال می شود؟بله، برتر نهال با استفاده از بسته بندی های مناسب و با ارسال رایگان به تمام نقاط ایران پیشبرد بالایی در ارسال نهال داشته و بهترین نهال ها را برای شما عزیزان ارسال خواهد کرد.
آیا نهال ها برای من صرفه اقتصادی دارد؟شما اگر یک باغ داشته باشید و شروع به کاشت انواع نهال کنید بعد از ۲ سال هر درخت پربار میتواند به حدود ۴۰ کیلو میوه بار دهد پس میتوانید با خیال ساده شروع به کاشت و برداشت محصولات خود کنید.
آیا میتونم خودم به کاشت نهال بپردازم؟شما به صورت انفرادی میتونین به کاشت نهال بپردازین و یا میتوانین با کادر برجسته و متخصص برتر نهال با شماره ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳ تماس حاصل فرمایید تا با ارسال کارشناسان و متخصصین بهترین کاشت را در سراسر ایران داشته باشید.و همچنین میتوانید برای آموزش کاشت نهال به قسمت مقالات سایت مراجعه کنید.