خرید نهال گردو در قره آغاج✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار قره آغاج

شهر زیبای قره آغاج یکی از شهرهای استان آذربایجان شرقی بوده که این شهر در قسمت جنوبی این استان واقع شده است، شهر قره آغاج دارای منابع آبی فراوان بوده که بیشتر آب این شهر از چشمه‏های جاری در آن و بخش عظیمی هم توسط رودخانه معروف قره آغاج تامین می‎گردد و اینکه آب این رودخانه همیشگی بوده و به همین خاطر در این شهر کشاورزی و باغداری از اهمیت بسیار بالایی برخوردار بوده و هست و شغل بیشتر مردمان این شهر کشاورزی است.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی قره آغاج

شهر قره آغاج دارای خاک بسیار حاصل خیز و مناسب درجهت کشاورزی و باغداری بوده و اب و هوای این شهر در فصول سرد سال بسیار سرد و گوهستانی بوده و در فصول گرم سال آب و هوای معتدل رو به گرما نیز دارد که مناسب برای کاشت انواع نهال‎های میوه به خصوص نهال گردو است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در تبریز

تاریخچه باغات گردو در قره آغاج

همان طور که بیان کردیم این شهر به دلیل داشتن آب و هوای مناسب و شرایط اقلیمی مساعد محل مناسبی برای کاشت انواع نهال گردو به خصوص نهال‏های گردو مناسب نقاط سردسیری است و رشد نهال گردو به قدری در این شهر خوب و رو به پیشرفت بوده که باغات گردو در شهر قره آغاج احداث شده و تعداد آن‏ها امروزه بسیار بیشتر شده است.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در قره آغاج

با توجه به موقعیت و شرایط مناسب این شهر برای کاشت انواع نهال گردو احداث باغات گردو آسان بوده و هزینه زیاد و اضافه‎ای نخواهد داشت و فقط با انک سرمایه اولیه گرفتن مشاوره دقیق از نهالستان‏های معتبر و معروف توانسته اقدام به خرید و کاشت نهال‎های گردو و احداث باغ خود نمایید و برای این کار میتوانید به سایت نهالستان معتبر برتر نهال مراجعه نمایید.

آیا کاشت نهال گردو در قره آغاج حالت اقتصادی؟

به دلیل تولید انبوه و بسیار بالای گردو در این شهر شغل بیشتر مردمان آن باغداری بوده و مشغول کاشت انواع نهال‎های گردو مناسب با شرایط اقلیمی این شهر هستند و توانسته تعداد بسیار بالایی گردو مرغوب و درجه یک را به تولید برسانند و این مقدار سالانه بسیار زیاد بوده و به دلیل با کیفیت بودن آن نیز بخش عظیمی از آن به سایر کشورها و شهرها صادر می‎گردد و از این لحاظ کاشت نهال گردو در قره آغاج بسیار حالت اقتصادی دارد.

خرید نهال گردو در قره آغاج

خرید نهال گردو در قره آغاج علاوه بر حالت حضوری از نهال فروشی‎های داخل استان می‎شود به صورت اینترنتی از نهالستان‎های معتبر و بزرگ همچون نهالستان برتر نهال همراه با نیم قرن تجربه و سابقه کاری صورت بگیرد که فقط کافی است برای خرید نهال    گردوهای خود روی سایت مندرج کلیک کنید.

فروش نهال گردو در قره آغاج

فروش نهال گردو در قره اغاج معمولا به صورت بسیار بالا و بزرگ سالانه صورت می‎گیرد و کشاورزان و باغداران درآمد و سود بالایی از این طریق به دست آورده و توانسته باغات خود را از این راه بزرگ‏تر نمایند.

نهال گردو مناسب قره آغاج

انتخاب نوع نهال گردو مناسب در این شهر از اهمیت بالایی برخوردار بوده و نهال‎های گردو انتخابی باید دارای ویژگی‏های زیر باشند تا در نهایت گردوهای مرغوب تولید شوند:

  • مناسب با آب و هوای قره آغاج باشد.
  • با خاک محل کاشت آن نهال گردو سازگار باشد.
  • دیرگل بوده و زودگل بودن نهال گردو باید معلوم باشد.
  • بدون هر گونه آفت و بیماری باشد.

انواع نهال گردو در قره آغاج

با توجه به مواردی که در رابطه با نحوه انتخاب نهال گردو در قره آغاج بیان شد نهال‎های گردو نام برده شده جز بهترین ارقام برای این شهر هستند:

  1. نهال گردو چندلر، دیرگل
  2. نهال گردو پدرو، دیرگل
  3. نهال گردو فرانکت، دیرگل
  4. نهال گردو هاوارد، دیرگل

قیمت نهال گردو در قره آغاج

بسته به نوع و درجه کیفیت گردو تولید شده قیمت نهال گردو در قره آغاج متفاوت بوده اما در کنار این موضوع بهتر است از نهالستان‎های معتبر و دارای مجوز رسمی خرید نهال گردو خود را انجام دهید زیرا قیمت در این نهالستان‏ها زیر نظر سازمان جهاد کشاورزی بوده و از قیمت پایین‎تری نیز برخوردار است، جهت دریافت اطلاعات بیشتر در رابطه با قیمت نهال به سایت زیر مراجعه نمایید.

بهترین نهال گردو

به دلیل وجود باغات گردو فراوان و توسعه و پیشرفت زیاد در ارتباط با تولید انواع نهال گردو مرغوب و با کیفیت در این شهر بهترین نهال گردو همان نهال‏های بوده که به خوبی و مناسب با شرایز این شهر انتخاب و کاشته و پرورش پیدا کرده‎اند.  

نهالستان گردو در قره آغاج

انتخاب نهالستان خوب برای خرید نهال گردو در این شهر بسیار مهم و از اهمیت بالایی برخوردار است که نیازمند تحقیق و بررسی فراوان است تا بتوانید در نهایت خودتان یک نهالستان خوب و مجهز را احداث کنید و بهترین و برترین نهال‏ها را مثل نهالستان‏های بزرگ تولید کنید.

کلام آخر

در این مقاله سعی کردیم توضح کاملی در رابطه با خرید و کاشت و فروش نهال گردو در شهر قره آغاج بپردازیم اما اگر شما باغداران عزیز به دنبال کاشت و پرورش انواع نهال میوه مناسب این شهر هستید بهتر است به صفحه خرید نهال میوه در قره آغاج مراجعه کرده و اطلاعات لازم را به دست آورید و اقدام به خرید نهال میوه خود کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال