خرید نهال گردو در کشکسرای✔️ قیمت انواع نهال گردو کشکسرای

قصد داریم در این مقاله شما را با اطلاعاتی مهم درباره اقلیم شهر کشگرای و مواردی که مربوط به باغداری می‌باشد در اختیار شما قرار دهیم همچنین مقالاتی را درباره انواع گردو که می‌توان در این شهر به کاشت رساند برای شما نا ببریم لطفا تا انتها مقاله با ما همزاه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی کشکسرای

این شهر یکی از استان‌های کوچک آذربایجان شرقی بوده است و اقلیم آن به شرح است که در تابستان آب و هوایی نسبتان خنک و معتدلی را دارد و در زمستان سرمای زیادی را متحمل می‌شود چرا که دارای دشته‌های وسیع است و در نزدیکی مناطق کوهستانی می‌باشد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در تبریز

تاریخچه باغات گردو در کشکسرای

خیلی از افراد این سوال برایشان ایجاد می‌شود که قدمت و تاریخچه باغات گردو در شهر کشکسرای تا چه میزان است؟ باید بدانید که هر درخت گردویی تا میزان 100 سال عمر می‌کند و از آنجایی که این شهر دارای انواع مختلفی از گردو است نشان می‌دهد که تاریخچه آن به سال‌های خیلی قبل بازمیگردد.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در کشکسرای

ابتدا لازم ست هر فردی برای تحداث باغ گردو نکاتی مهم را مد نظر داشته باشد که این نکات عبارت هستند از:

 • حتما قبل از احداث باغ گردو نوع زمین و خاک خود را مورد بررسی قرار دهید تا بدانید آیا شرایط رشد و نگهداری از درختان گردو دارد یا خیر.
 • متناسب با شرایط اقلیمی که استان شما دارا است نوع نهال گردو را انتخاب نمایید.
 • آمادگی ایجاد آبیاری منظم از طریق روش‌های مدرن امروزی را برای ارقام نهال گردو در باغات خود داشته باشید.
 • شناخت خود را از آفات و بیماری‌های نهال گردو بالا ببرید و مناسب‌ترین نوع را برای باغات خود انتخاب نمایید تا در بروز این دسته از مشکلات سریع رفع مشکل نمایید.

آیا کاشت نهال گردو در کشکسرای حالت اقتصادی دارد؟

لازم است بدایند ابدا شما چه میزان نهال گردویی را در زمین‌های زراعی خود به کاشت می‌رسانید؟ اگر کاشت شما در تعداد بالا و ارقام متنوعی انجام شود مطمئن باشید که این کار برای شما حالت اقتصادی بسیار خوبی را خواهد داشت.

خرید نهال گردو در کشکسرای

حتما قبل از خرید نکاتی را به عنوان مهم‌ترین فاکتور انتخاب برای خود قرار دهید که این فکتورها عبارت‌اند از:

 • نوع نژاد نهال گردو مناسب برای کاشت در استان کشکسرای
 • بالا بودن کیفیت و سلامت نهال گردو
 • دارای مجوزهای عالی از جهاد کشاورزی
 • سلامت بالا در ریشه و تنه درختان گردو

این نکاتی که نام برده شد برای خرید ارقام نهال گردو بسیار حائز اهمین می‌باشد.

فروش نهال گردو در کشکسرای

افرادی که در شهر کشکسرای به فروش نهال گردو مشغول هستند ابتدا تمامی نکات استاندارد را برای پرورش و رشد عالی ارقام نهال گردو رعایت می‌کنند تا بتوانند بهترین نمونه از نهال گردو را در اختیار مشتریان خود قرار دهند در غیر این صورت فروششان با شکست جدی مواجه می‌شود.

نهال گردو مناسب کشکسرای

شاید برای خیلی از شما این سوال ایجاد شده باشد که بدانید چه نهال گردویی مناسب برای رشد در شهر کشکسرای می‌باشد؟ در ادامه با ما همراه باشید تا نمونه‌ای از آنها را برای شکا ذکر کنیم:

 • نهال گردو تویسرکان
 • نهال گردو فرنور
 • نهال کردو اسرائیلی

لین ارقام به دلیل این که توانایی تحمل سرما در شرایط سخت و کوهستانی را دارند برای این مناطق بسیار انتخاب هوشمندانه‌ای است و کمتر در این دما و اقلیم دچار آفت و بیماری می‌شوند.

انواع نهال گردو در کشکسرای

اگر بخواهیم انوع نهال گردو در شهر کشکسرای نام ببریم نمونه‌ای از ان در قسمت بالایی مقاله نام برده شد اما ارقام دیگر آن هستند که شامل:

 • نهال گردو ژنوتیب برتر
 • نهال گردو کانادایی
 • نهال گردو چندلر

است که با توجه به میزان باردهی بالا برای این مناطق سرد و معتدل بسیار مناسب می‌باشد.

قیمت نهال گردو در کشکسرای

امروزه با توجه به کیفیای که نهال گردو دارا است افراد باغدار و نهالستان‎‌ها در سطح استان قیمتی را برای آن در نظر می‌گیرند و هر چه نهال از سلامت بالایی برخوردار باشد این قیمت نسبت به نوع کم کیفیت بالاتر خواهد بود.

بهترین نهال گردو

با توجه به بررسی‌های انجام گرفته تمامی نهال‌های گردویی که نام برده شد از بهترین انواع می‌باشند که هر کدام با توجه به نژادی که دارند برای هر هکتار میزان مورد توجه‌ای از محصول گردو را برای کشاورزان بر جای می‌گذارند.

نهالستان گردو در کشکسرای

خوشبختانه امروزه نهالستانی به نام نهالستان برتر نهال توانسته است ارقام نهال گردو در کشکسرای و دیگر استان‌های را برای مردم معرفی نماید و افراد بتوانند با اطمینان خاطر بیشتری سفارشات خود را به انجام برسانند.

کلام آخر

به عنوان کلام آخر در این مقاله دانستیم که استان کشکسرای با توجه به اقلبم عالی که دارد بستر مناسبی برای کاشت ارقام نهال گردو می‌باشد و کشاورزان با توجه به این توضیحات می‌توانند از سودهای خوبی برای کاشت نهال گردو برخوردار شوند از طرفی برای مطالعه بیشتر از ارقام نهال میوه در کشکسرای می‌تواندی به صفحه خرید نهال میوه کشکسرای مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال