خرید نهال گردو در یامچی ✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار یامچی

سعی داریم در این مقاله به مطالب مفیدی در رابطه با باغداری و کاشت ارقام نهال گردو در شهر یامچی که زیر مجموعه استان آذربایجان شرقی است بپردازیم لطفا تا انتهای مقاله برای بالا بردن اطلاعات خود در این زمینه ما را همراهی کنید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی یامچی

طی بررسی‌های انجام شده شرایط اقلیمی و آب و هوای شهر یامچی به دو حالت و معتدل و سردسیری باز می‌گردد به طوری که باید باغداران این موضوع مهم را مئ نظر داشته باشند چرا که سرمای زمستان در این شهر بسیار بالا است و می‌تواند درحتان گردویی که سازگاری با این محیط ندارند دچار آفات و بیماری شوند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در تبریز

تاریخچه باغات گردو در یامچی

لازم است بدانید که شهر یامچی تاریخچه بسیاری قوی و قدیمی دارد به طوری که دوره قذمت باغات گردوی آن به سال‌ها و زمان مغول باز می‌گردد و باعث شده تا خیلی از افراد در خارج از کشور خواهان خرید نهال ردو از این شهر قدیمی باشند چرا که کیفیت در این ارام حرف اول را می‌زند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در یامچی

افرادی که در مناطق شهر یامچی ساکن هستند باید برای احداث باغ گردو حتما اطلاعات و شناختی را از ارقام نهال گردوی در نوع معتدله و سردسیری داشته باشند چرا که لازمه اول کاشت نهال گردو و دریافت نتیجه عالی از آن در باغات توجه بهه نوع و نژاد درختان گردو در این منطقه می‌باشد.

آیا کاشت نهال گردو در یامچی حالت اقتصادی دارد؟

همانطور که در بالا به آن اشاره داشتیم باغات نهال گردو در این شهر از قدمت بسیار بالایی برخوردار بوده است به طوری که اغلب افراد ساکن در این منطقه به پرورش نهال گردو مشغول هستند از این رو این کار برای آنها حالت اقتصادی بالایی را دارد چرا که از طریق همین راه یعنی کاشت نهال گردو امرار معاش برای زندگی‌شان می‌کنند.

خرید نهال گردو در یامچی

اگر در شهر یامچی ساکن هستید می‌توانید برای خرید نهال گردو به صورت حضوری اقدام فرمایید اما آن دسته از افرادی که در نقاط دیگر کشور ایران و یا حتی خارج از ایران ساکن هستند پیشنهاد ما این است به نهالستان برتر نهال تا از این راه به صورت اینترنتی خرید نهال گردوی خود را از شهر یامچی با اطمینان خاطر به انجام برسانید.

فروش نهال گردو در یامچی

برای فروش نهال نهال گردو در یامچی بهتر است فضای پرورش زیادی از ارقام مختلف نهال گردو را برای خود ایجاد نمایید تا مشتریان بیشتری برای دریافت این نمونه‌های عالی و تجاری از شما سفارش داشته باشند با این کار می‌توانید درآمد و سود بیشتری را داشته باشید.

نهال گردو مناسب یامچی

بهتر است بدانید که نهال گردوی مناسب برای کاشت در باغات شهر یامچی در تعداد بسیار متنوع و بالایی هستند به طوری که می‌توان به نمونه‌ای از ان اشاره کرد برای مثال: نهال گردو فرانکت به دلیل سازگاری با اقلیم معتدل وسردسیری می‌تواند برای کاشت در این شهر بسیار عالی باشد چرا که از باردهی و مرغوبیت بسیار بالایی برخوردار می‌باشد

انواع نهال گردو در یامچی

در این بخش از مقاله قصد داریم تا انواعی از نهال گردو در شهر یامچی را برای شما علاقمندان معرفی کنیم این تعداد عبارت هستند از:

  • نهال گردو پکان
  • نهال گردو هاروارد
  • نهال گردو پوست کاغذی
  • نهال گردو فرنور

شما باغداران عزید ساکن در این منطقه و یا بغدارانی که دارای چنین اقلیمی هستید می‌توانید بسته به نوع انتنخاب خود نمونه‌ای از این درختان گردو را به کاشت و پرورش برسانید.

قیمت نهال گردو در یامچی

امروزه از آن جایی که هیچ محصولی از قیمت دقیق و درستی برخوردار نمی‌شود قیمت نهال گردو هم با توجه به نوع و نژادی که دارا است دارای همین نوسانات قیمت می‌باشد از این رو شما برای دریافت لیست قیمت نهال‌ها روی لینک زیر کلیک کنید این راه اینترنتی این امکان را می‌‌دهد که شما در هر زمان و مکانی اطلاعات کافی خود را دریافت نمایید.

بهترین نهال یامچی

تمامی ارقام نهال گردوهای سردسیری در دسته بهترین نمونه قرار دارند به طوری که:

  • نهال گردو فرانسیس
  • نهال گردو کانادایی
  • نهال گردو دماوندی
  • نهال گردو اسرائیلی

در دسته‌ای هستند که به دلیل دچار نشدن به بیماری و آفات جزئ بهترین نمونه‌ها می‌باشند و شما می‌توانید برای کاشت در مناطق یامچی از آن استفاده داشته باشید.

نهالستان گردو در یامچی

امروزه اگر نهالستان نهال گردو در شهر یامچی به تعدا بیشتری باشد مسلما باغداران ارقام زیادی از نهال گردو را به کاشت می‌رسانند و نیاز خیلی دیگر از باغداران نواحی دیگر کشور را به خوبی تامین می‌کنند که نهالستان برتر نهال در این شهر به صورت حضوری و یا آنلاین در حال فعالیت هست.

کلام آخر

با رسیدن به بخش انتهایی این مقاله مفید به خوبی دریافتیم که نهال گردو در شهر یامچی در دسته بهترین نوع قرار ارد به طوری که قدمت آن به زمان مغول باز می‌گردد حال علاوه برای توضیحات برای ارقام نهال گردو می‌توانید اطلاعاتی بیشتر از ارقام نهال میوه در یامچی را داشته باشید و برای تهیه آن به صفحه خرید نهال میوه یامچی مراجعه فرمایید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال