خرید نهال در الیگودرز✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان الیگودرز

 

رونق کشاورزی در یک شهر چیزی جز شرایط آب و هوایی و خاک مناسب، زمین­های وسیع و مسطح و از همه مهمتر منابع آبی کافی نیاز ندارد که در شهر الیگودرز خوشبختانه تمام این فاکتورها به همراه نیروی کار جوان و با استعداد فراهم است، بنابراین اینها سبب شده الیگودرز تبدیل به یک شهر مستعد در زمینه­ی کشاورزی و باغداری تبدیل شود، در این شهر در بخش زراعت تولید سیب زمینی و دانه­های روغنی رونق بیشتری داشته اما در بخش باغداری بیشتر باغداران خود را مشغول کاشت درختانی مانند گردو و فندق کرده­اند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در الیگودرز

با وجود استعداد بسیار بالایی که این شهر در زمینه­ی باغداری دارد اما جای خالی باغات میوه گسترده و تجاری در این شهر به شدت احساس می­شود، بنابراین خرید نهال در الیگودرز توسط باغداران نباید تنها محدود به نهال گردو شود، باغداران می­توانند از استعداد خدادادی شهر خو در زمینه­ی باغداری استفاده کرده و باغات وسیع و سود بخشی را با ارقام به روز احداث کنند و برای خود و فرزندان خود در آینده سرمایه گذاری کنند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهر خرم آباد

نهالستان الیگودرز

برای باغدارانی که به تازگی به فکر احداث باغ افتاده­اند و یا کسانی که می­خواهند رویکرد جدیدی را در باغداری تجربه کنند اولین سوالی که مطرح می­شود این است که کدام نهالستان در الیگودرز می­تواند برای تهیه­ی ارقام به روز و پربار مناسب باشد؟ در پاسخ به این سوال باید گفت شما نیازی ندارید خود را به الیگودرز محدود کنید و می­توانید خرید خود را به صورت اینترنتی از نهالستان­های معتبری مانند برتر نهال  انجام دهید.

باغداری در الیگودرز

با توجه به اینکه در الیگودرز از حداکثر ظرفیت و استعداد باغداری استفاده نشده است بنابراین باغداری در الیگودرز می­تواند بسیار پیشرفته­تر از این باشد و پیشرفت باغداری در الیگودرز مستلزم داشتن دانش کافی در زمینه­ی باغداری است، اینکه باغداران بتوانند انواع درختان میوه­ای را برای کاشت در شهر خود انتخاب کنند که علاوه بر سازگاری آب و هوایی به صرفه و اقتصادی باشد و باغداری را بتوانند به شیوه­های مدرن و علمی انجام دهند تا بتوانند به سود بالا دست پیدا کنند مستلزم دریافت مشاوره و راهنمایی از همان زمان اقدام به احداث باغ است.

نهال فروشی در الیگودرز

احداث باغات گردو و فندق از زمان­های بسیار دور در الیگودرز سبب شده است که نهال فروشی در الیگودرز بیشتر محدود به ارائه­ی نهال­های گردو و فندق آن هم در ارقام بومی و قدیمی باشد اما باغداران امروزه مجبور به محدود کردن خود به نهال فروشی­های موجود در شهر خود نیستند و می­توانند خرید خود را از نهالستان­های معتبر در شهرهای دیگر انجام دهند.

فروش نهال در الیگودرز

باغداران پیش از احداث باغ و حتی پیش از اقدام به خرید نهال باید اطلاعات خود را در زمینه­ی ارقام و انواع درختان میوه­ای که قابلیت کاشت در الیگودرز دارد را افزایش دهند، در این زمینه می­توانند به مراکز فروش نهال در الیگودرز و یا وبسایت­های فروش نهال در کشور مراجعه کرده و اطلاعات را مطالعه کرده و یا اینکه با مشاوران آنها ارتباط برقرار کرده و در این زمینه مشورت کنند.

قیمت نهال در الیگودرز

یکی از عواملی که باغداران در زمان احداث باغ باید به خوبی آن را در نظر بگیرند قیمت نهال در الیگودرز است، خوب است بدانید قیمت نهال در بین نهالستان­های مختلف متفاوت است و ممکن است باغداران در این مورد گیج و سر در گم شوند که به کدام قیمت باید اعتماد کنند، آیا قیمت بالا لزوما نشانه­ی کیفیت بالا است و یا قیمت پایین نشان دهنده­ی منصف بودن فروشنده است یا خیر؟ در پاسخ به این پرسش باید گفت شما در گام اول باید اعتبار یک نهالستان را بسنجید و در نهایت بدانید که قیمت نهالی که در یک نهالستان معتبر ارائه می‌شود قطعا با کیفیت آن هم خوانی داشته و کاملا منصفانه است.

خرید نهال بادام در الیگودرز

کاشت بادام در الیگودرز می­تواند مانند بسیاری از درختان میوه معتدله سود بخش باشد به شرط اینکه از ارقام تجاری بادام در باغ خود استفاده کرده باشید، زمانی که برای خرید نهال بادام در الیگودرز به نهالستان­های معتبر مراجعه کنید می­توانید با ارقام تجاری و پربار بادام آشنا شوید. همچنین می‌توانید برای خرید نهال در شهر تبریز اینجا کلیک کنید.

خرید نهال میوه در الیگودرز

حال که می­دانید که در الیگودرز می­توانید باغات میوه ی گسترده و تجاری و صد البته سود بخش احداث کنید و این کار را به صورت یک سرمایه گذاری طولانی مدت انجام دهید بنابراین می­دانید که خرید نهال میوه در الیگودرز دیگر محدود به گردو و فندق نشده و شما می­توانید انواع درختان میوه­ی سردسیری و معتدله، درختان میوه­ای که نسبت به گرمای تابستان حساس­اند و به سرمای طولانی در زمستان نیاز دارند را در این شهر بکارید و به باردهی و سود بخشی بالا دست پیدا کنید.

برای شهر الیگودرز ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گالا، نهال سیب ،وجی، نهال سیب میراکل
نهال گلابی نهال گلابی بلادی جونیو، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی مشو
نهال هلو نهال هلو رد تاپ، نهال هلو داوودی، نهال هلو دماوندی
نهال گیلاس نهال گیلاس تک دانه، نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس ناپلئون
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور قزل اوزوم، نهال انگور کندری
نهال آلبالو نهال آلبالو دیر رس، نهال آلبالو کلریس 14، نهال آلبالو استار
نهال شلیل نهال شلیل سان کینگ، نهال شلیل رفعتی، نهال شلیل رد گلد
نهال آلو نهال آلو زرد خورشتی، نهال آلو شرابی، نهال آلو قرمز بخارا
نهال به نهال به کوزه ای، نهال به ایتالیایی
نهال فندق نهال فندق گردویی، نهال فندق نگرت، نهال فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز نهال گوجه قرمز آمریکایی، نهال گوجه سبز سلطانی، نهال گوجه سبز ملایر
نهال انجیر نهال انجیر ازمیر ترکیه، نهال انجیر عسلی، نهال انجیر سبز
نهال پسته نهال پسته فندقی، نهال پسته هیبرید آمریکایی، نهال پسته اکبری
نهال عناب نهال عناب ارمنی، نهال عناب بیرجند، نهال عناب ژاپنی
نهال انار نهال انار گرین گلوپ، نهال انار گره بان، نهال انار سیاه شیراز
نهال خرمالو نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو ژاپنی
نهال ازگیل نهال ازگیل قرمزف نهال ازگیل جنگلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محمدی خاردار
نهال بلوبری نهال بلوبری کراپ، نهال بلوبری دوک
نهال سنجد نهال سنجد محلی، نهال سنجد حاج حسینی
نهال توت نهال توت سیاه چتری، نهال شاه توت، نهال توت موزی سیاه
نهال درختان زینتی نهال کبوده تبریزیف نهال بید مجنون، نهال بیدمشک
نهال زیتون نهال زیتون آمریکایی میشن، نهال زیتون مانزالیا
نهال زرشک نهال زرشک بیدانه پفکی، نهال زرشک بیدانه سیاه
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته سیاه
نهال زردآلو نهال زردآلو قیسی، نهال زردآلو جهانگیری، نهال زردآلو انبه­ای
نهال بادام نهال بادام سهند، نهال بادام تونو، نهال بادام آذر خوشه­ای

کلام آخر

قبل از اقدام به انتخاب رقم و خرید آن توصیه می­شود با مشاوران ماهر تماس گرفته و اطلاعات لازم را از ایشان دریافت کنید، برای دریافت مشاوره و خرید نهال گردو برای الیگودرز با ما در ارتباط باشید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
ارتباط با برترنهال