خرید نهال در جنگل✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان جنگل

شهر جنگل از توابع خراسان رضوی واقع در بخش رشتخوار در فاصله ۲۱۹ کیلومتری شهر مشهد در قسمت جنوبی استان است. این شهر دارای ارتفاع ۹۰۴ متری قرار گرفته است و دارای درختان پربار پسته، زیتون و اراضی حاصلخیز پنبه و گندم است. وجود کل پر آب سالار باعث شده اراضی این شهر در تامین آب مشکلی نداشته باشند. محصولات باغی و کشاورزی آن شامل: چغندر، ذرت، پنبه، گندم، پسته، زیتون، انار، بادام و گردو است.
این منطقه به دلیل تولیدات زراعی و باغی بالا به قطب کشاورزی استان و شهرستان رشتخوار معروف است. جمعیت این شهر طبق سرشماری سال ۹۵ برابر با ۹۷۶۵ نفر است. گرچه این بخش بزرگترین تولید کننده محصول پنبه در استان است اما طی ۱۰ سال اخیر کشت و پرورش پسته افزایش یافته و سطح زیر کشت استان بیشتر متعلق به این میوه است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در جنگل

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در جنگل به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در جنگل و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان جنگل

اکثر باغداران و سرمایه‌گذاران در مراجعه به نهالستان شهر جنگل دارای سوالات متفاوت و متداولی در ذهن خود هستند که به دنبال پاسخ آن می‌گردند. اینکه چه نهالی بیشتر سازگاری را با اقلیم این شهر دارد؟ یا کاشت کدام نهال و بر چه اساسی می‌تواند با سودآوری بیشتری همراه باشد؟ به همین دلیل نهالستان‌ها با داشتن متخصصین و مهندسین با تجربه می‌توانند چالش‌های ذهنی باغداران را رفع کرده و در انتخاب نهال میوه بومی، سازگار و پربار کمک شایانی کنند به شرط آنکه خود نهالستان مجوزدار بوده و تخصصی باشد.

باغداری در جنگل

تعداد زیادی از اهالی شهر جنگل به خصوص ساکنان روستاهای اطراف در زمینه کشاورزی و باغداری فعالیت دارند و به دلیل کمبود بارش‌ها معمولاً از نهال‌هایی استفاده می‌کنند که به صورت دیم قابل کاشت باشند. در این شهر باغات پسته از رونق بالایی برخوردار است و رفته رفته اراضی سطح زیر کشت آن نیز با توجه به محصول دهی فوق العاده باغات موجود افزایش پیدا کرده است. اما شروع باغداری در شهر جنگل نیازمند رعایت قواعد و اصول خاصی است که مهم‌ترین آنها خرید نهال‌های پربار و تجاری البته سازگار با این اقلیم است.

 

نهال فروشی در جنگل

امروزه پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی به سراغ نهالستان‌ها آمده و آنها توانسته‌اند برای هر نقطه کشور خرید و فروش نهال را انجام دهند. یکی از نهالستان‌های اینترنتی موفق با سابقه نیم قرن تجربه و متشکل از مهندسین و متخصصین کشاورزی برتر نهال است که شما عزیزان می‌توانید نهال‌های مورد نظر خود را با خدمات زیر از آن تهیه کنید.
• نهال‌ها بالغ، مرغوب، با کیفیت بر اساس آزمایشات لازم پرورش یافته و دارای تضمین کیفیت و کارت سلامت هستند.
• تمامی قواعد پرورشی نهال رعایت شده و نهال از نظر مقاومت به آفات و تنش‌های محیطی دارای استقامت بالایی است و برای عدم بیماری آن کارت قرنطینه صادر می‌شود.
• این نهال‌ها برای تایید باردهی مطلوب و سلامت دارای تضمین دو ساله از سوی نهالستان هستند.
• قیمت نهال‌ها علی رغم برخورداری از کارت قرنطینه، ضمانت ۲ ساله و کارت سلامت، متعادل و مناسب است.

فروش نهال در جنگل

مهمترین خدماتی که در نهالستان‌ها انجام می‌شود فروش نهال در انواع و ارقام مختلف است. با توجه به مساعد بودن شرایط برای باغداری در شهر جنگل تعدد این نهالستان‌ها نیز بالاست و مشکلی برای خرید نهال برای باغداران وجود ندارد. اما باید به کیفیت خرید نهال دقت داشته باشند زیرا در صورت خرید نهال‌های سالم، سازگار و با کیفیت می‌توان با رسیدگی‌های نرمال بیشترین میوه را از این نهال دریافت کرد.

قیمت نهال در جنگل

فاکتورهای زیادی در فرایند قیمت گذاری نهال‌ها دخیل هستند. از جمله آنها می‌توان به کیفیت، مرغوبیت و سلامت نهال‌ها و ضمانت این موارد از سوی نهالستان اشاره کرد. برتر نهال از جمله نهالستان‌های معروف و مجوزداری است که در کنار ارائه این خدمات قیمت گذاری متعادلی را انجام داده و شما عزیزان می‌توانید قیمت نهال‌های میوه و ارقام آن را با کمک لینک زیر مشاهده کنید.

خرید نهال بادام در جنگل

با توجه به کاهش بارندگی‌ها و معضل خشکسالی خرید نهال بادام در شهر جنگل رو به افزایش رفته، به دلیل مشخصه مقاومت بالای این نهال در برابر کم آبی و خشکسالی و امکان کاشت دیم آن، تعدد باغات بادام در این بخش نیز بیشتر شده است. برای کسب اطلاعات بیشتر از ارقام نهال گردو و انتخاب مناسب‌ترین آن برای این شهر می‌توانید به نهالستان‌های تخصصی مراجعه کرده و با افراد آگاه و با تجربه مشورت و سپس خرید خود را انجام دهید.

خرید نهال میوه در جنگل

نهالستان بزرگ و تخصصی و با سابقه برتر نهال دارای انواع نهال میوه با قیمت متعادل و ضمانتنامه‌های معتبر است که شما عزیزان می‌توانید با مطالعه جدول زیر رقم درخواستی خود را انتخاب کنید و در قبال هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید تضمین کیفیت و سلامت را دریافت کنید. همچنین برای آشنایی با نهال‌های گردوی قابل کاشت در شهر جنگل می‌توانید به صفحه خرید نهال گردوی جنگل مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در جنگل

نهال سیب سیب جوناتان، سیب دماوند گلدن، سیب گالا، سیب کهنز، سبب گرنی اسمیت
نهال بادام بادام حریر، بادام اسکندر ،مامایی، بادام خوشه‌ای ، بادام فرانیس
نهال پسته پسته زرند، پسته کله قوچی، پسته اکبری، پسته احمدآقایی ، پسته دامغان
نهال انگور انگور تبرزه، انگور یاقوتی، شاهانه
نهال آلو آلو یلواک خورشتی، آلو قطره طلا، آلو بخارا، آلو شابلون
نهال آلبالو آلبالو گیسی، آلبالو مجاری، آلبالو سیکانی
نهال زردآلو زردآلو سلطنتی، زردآلو
نهال به  به کوزه‌ای، به گلابی
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال انار انار بردسکن، انار پوست سیاه، انار سیاه سردشت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی بیروتی
نهال فندق فندق ماکادمیا، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو پاییزه، هلو دوبار فرانسه، هلو خونی
نهال خرمالو خرمالو انبه‌ای، خرمالو تاباتا، خرمالو گوجه‌ای
نهال شلیل شلیل سفید دیر، شلیل شمس ، شلیل شبرنگ
نهال توت توت سفید محلی، شاه توت، توت موزی
نهال سنجد سنجد حاج حسینی، سنجد محلی، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز نخجوان، گوجه  سبز شهریار، گوجه سبز سردرودی، گوجه سبز زودرس
نهال زیتون زیتون دافینکا، زیتون شنگه
نهال زینتی  نهال پالونیا، صنوبر، بید
نهال انجیر انجیر گلابی، انجیر قرمز فرانسه ، انجیر دیم
نهال گیلاس گیلاس هارت، گیلاس ناپلئونی، گیلاس سیاه مشهد
نهال زرشک زرشک بیدانه سیاه، زرشک پفکی
نهال بلوبری بلوبری کراپ، بلوبری نلسون، بلوبری دوک
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته محلی
نهال ازگیل ازگیل آمریکایی، ازگیل ژاپنی، ازگیل پیوندی

 

 

کلام آخر

 با استناد به نوشتار این بخش و آشنایی بهتر با باغات موجود و رونق کشاورزی در شهر جنگل می‌توان با کمک مراکز مجهز ارقام تجاری و سازگار با این بخش را انتخاب و مراحل احداث باغ میوه را اصولی طی کرد. با کاشت نهال و مراقبت‌های نوین محصولات بازارپسند، صادراتی و با کیفیت را تولید کرد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر جنگل می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در جنگل مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال