خرید نهال در صائین قلعه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان صائین قلعه

معرفی کلی سیر تا پیاز کشاورزی و باغداری در شهر صایین قلعه

شهرستان ابهر دارای شهرها و روستاهای کوچک و بزرگی است، یکی از شهرهای آن صایین قلعه نامیده می‌شود. این شهر دارای ۱۲ هزار نفر جمعیت است، و در بخش مرکزی استان زنجان قرار گرفته است، فاصله این شهر از مرکز شهرستان ابهر ۲۴ کیلومتر و از مرکز استان زنجان ۶۵ کیلومتر می‌باشد. شهر صایین قلعه در زمان‌های قبل به نام‌های صاین دژ، قالا، قهوه رود، زرین دژ، قهود و …در زنجان شناخته می‌شده است.

کشاورزی و باغداری در این شهر بسیار معروف است و دلیل آن هم زمین‌های مسطح و هموار، خاک حاصلخیز، آب و هوای معتدل و شرایط اقلیمی مناسب برای کشاورزی است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در شهر صایین قلعه

صایین قلعه دارای باغات و مزارع کشاورزی بسیاری است، در زمان قدیم هر شخصی که قصد راه اندازی باغ و کشاورزی را داشت به شهر صایین قلعه مهاجرت می‌کرد.

بیش‌تر محصولاتی که از باغات شهر صایین قلعه  به وجود می‌آیند میوه‌هایی چون هلو ،سیب، گلابی، آلبالو، گیلاس، بادام، گردو، سنجد، آلو، حبوبات سبزی و سیفی جات است.  بنابراین شهر صایین قلعه در استان زنجان منبع تولید نهال‌ میوه‌هایی چون سیب، گلابی، هلو، آلبالو، بادام و گردو است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهر زنجان

نهالستان صایین قلعه

در شهر صایین قلعه باغات انگور به وفور دیده می‌شود، بنابراین ارقام نهال انگور در این شهر با بالاترین تنوع و بهترین کیفیت یافت می‌شود.

این شهر جزو پرجمعیت‌ترین شهر های شهرستان ابهر محسوب می‌شود، باغداری و کشاورزی هم جزو اصلی‌ترین مشاغل اهالی این شهر است.

لذا احداث نهالستان در این منطقه می‌توانند بسیار شغل پررونقی باشد نهال‌هایی که در این شهر به وجود می‌آیند از کیفیت بالا و قیمت مناسبی برخوردار هستند.

باغداری در صایین قلعه

بیش‌ترین شغل اهلی صایین قلعه باغداری است به دلیل وجود آب و هوای مناسب زمین‌های هموار و ساحل خیز باغداری در این شهر رواج پیدا کرده است. از مهم‌ترین باغاتی که در این شهر وجود دارد می‌توان به باغ گردو، باغ سیب، باغ به، باغ بادام، باغ آلبالو و باغ گیلاس اشاره نمود.

کسانی که قصد احداث باغ در صایین قلعه را دارند، برای خرید نهال میوه می‌توانند هم به نهال فروشان شهر صایین قلعه مراجعه کنند و هم می‌توانند به دو صورت حضوری و اینترنتی از نهالستان برتر نهال بازدید کنند و در صورت انتخاب نهال آن را به صورت کاملا سلامت و کیفیت بالا خریداری کنند.

 

نهال فروشی در صایین قلعه

نهال فروشی در شهر صایین قلعه موفقیت آمیز است، زیرا ۹۰ درصد اهالی این شهر در صنعت کشاورزی و باغداری مشغول هستند بنابراین نیاز اصلی آن‌ها نهال است. برای اینکه در صایین قلعه بتوانید فروش خوبی داشته باشید باید از نهال‌هایی استفاده کنید که با آب و هوای منطقه صایین قلعه سازگار باشند.

چنانچه از اطلاعات کامل و جامع در مورد فروش نهال در صایین قلعه برخوردار نبودید، می‌توانید از کارشناسانی که به صورت حضوری در نهالستان برتر نهال حضور دارند درخواست راهنمایی و کمک کنید.

فروش نهال در صایین قلعه

چند راهکار برای فروش بیش‌تر نهال در صایین قلعه را در این مقاله برای شما ذکر می‌کنیم. نکته ابتدایی و حائز اهمیت محل احداث نهالستان است بدین منظور باید یک زمین پر مساحت در یک مکان پر رفت و آمد در شهر صایین قلعه را برای احداث نهالستان در نظر بگیرید.

دریافت مجوز جهت فعالیت در نهارستان، شناسنامه‌دار کردن تمامی ارقام نهال از عوامل موثر در افزایش مشتری و فروش بیش‌تر است. سیستم‌های نوین جهت نگهداری و تولید نهال‌ها از دیگر نکات مثبت در جهت فروش ببیش‌تر است.

 

قیمت نهال در صایین قلعه

این محصول دارای یک قیمت معین و مشخص در بازار است،  بنابراین فروشندگان نهال می‌توانند افزایش بسیار در قیمت نهال ایجاد کنند.

بدین منظور که در زمان خرید نهال فریب فروشندگان را نخورید و هزینه گزافی را پرداخت نکنید می‌‌توانید به سایت معتبر و قانونی نهالستان برتر نهال به این نشانی مراجعه کنید.

البته مطلع باشید که اگر فروشنده‌ی برای فروش نهال خود از قیمت معین مشخص در بازار کمتر گفت به کیفیت و پربار بودن آن نهال شک کنید،  زیرا تمام فروشندگان به دنبال سود هستند و هیچ فروشنده‌ی از قیمت خریداری شده، نهال را کمتر عرضه نمی‌کند. همچنین برای خرید نهال در شهر تبریز اینجا کلیک کنید.

خرید نهال میوه در صایین قلعه

نهالستان برتر نهال تمامی انواع نهال میوه صایین قلعه را موجود دارد. اهالی محترم این شهر برای خرید انواع نهال میوه به سایت نهالستان برتر نهال  مراجعه کنند.

در خرید نهال میوه تنها به قیمت نهال میوه توجه نکنید و از شناسنامه‌دار بودن آن و کیفیت تضمین شدی نهال مطلع شوید و سپس اقدام به خرید کنید. برای اینکه بتوانید یک خرید درست و بدون ضرر و زیان را تجربه کنید از نهالستان‌های معتبر و صاحب نام نهال خود را خریداری کنید.

 

برای شهر صایین قلعه ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب و …….
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال توت نهال توت شاه توت، نهال توت موزی سیاه، نهال توت موزی سفید
نهال زردآلو نهال زردآلو رکسانا، نهال زردآلو رجبعلی، نهال زردآلو نادری
نهال آلبالو نهال آلبالو محلی غیر پیوندی، نهال آلبالو مجاری، نهال آلبالو گیسی
نهال انار کاشت آن در این منطقه توصیه نمی‌شود.
نهال خرمالو کاشت آن در این منطقه توصیه نمی‌شود.
نهال پسته نهال پسته کله قوچی، نهال پسته پیوندی احمد آقایی، پسته اکبری
نهال سنجد نهال سنجد غزل، نهال سنجد حاج حسینی، نهال سنجد محلی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق تک شاخه، نهال فندق نخجوان
نهال انجیر کاشت آن در این منطقه توصیه نمی‌شود.
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس لیندا،نهال گیلاس استار
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال به نهال به محلی، نهال به کوزه‌ای، نهال به ایتالیایی
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال زیتون کاشت ان در این منطقه توصیه نمی‌شود.
نهال انگور نهال انگور عسکری، نهال انگور کندری، نهال انگور فخری
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته سیاه
نهال زینتی اقاقیا، کبوده تبریزی، بید خشک
نهال گل محمدی نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محمدی خاردار
نهال هلو نهال هلو شاستا، نهال هلو داوودی، نهال هلو ۶۰ روزه
نهال آلو نهال آلو دیاموند، نهال آلو قطره طلا، نهال آلو خونی
نهال گوجه نهال گوجه‌ ری سیتا
نهال شلیل نهال شلیل ایفری، نهال شلیل پیش رس، نهال شلیل سبز
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز شهریار، نهال گوجه سبز ملایر
نهال بلوبری نهال بلوبری ایرانی، نهال بلوبری گراپ، نهال بلوبری دوک

خرید نهال بادام در صایین قلعه

نهال بادام جزو نهال‌های است که کاشت و نگهداری از آن نسبتا راحت و بدون دردسر است، بنابراین با کاشت آن و احداث باغ بادام تنها در یکی دو سال اول اندکی سختی دارد بعد از آن سود فراوانی به همراه دارد.

چنانچه در مورد کاشت و یا نگهداری نهال بادام با سوال یا مشکلی روبرو شدید حتما از مشاوران کاربلد در زمینه باغداری و کشاورزی راهنمایی بگیرید.

برای اینکه بتوانید با مشاوران ارتباط برقرار کنید، با یکی از راه‌های ارتباطی مندرج در صفحه به سایت نهالستان برتر نهال مراجعه کنید تا با مشاوران نهالستان برتر نهال ارتباط برقرار کنید.

کلام آخر

کشاورزی و باغداری نوعی شغل سنتی و قدیمی محسوب می‌شود، این شغل از زمان پیامبران وجود داشته و تا کنون جزو مشاغل اصلی یک کشور محسوب می‌شود.

لذا سختی و ریسک در این شغل پس از گذشت مدتی و جا گیر شدن نهال و درختان در خاک بسیار ناچیز می‌شود. اما سود آن سالانه با مراقبت‌های اصولی افزایش می‌یابد.

در نهالستان برتر نهال ارقام نهال گردو هم موجود است، چنانچه قصد خرید دارید از صفحه خرید نهال گردو در صایین قلعه دیدن کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کابران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
ارتباط با برترنهال