خرید نهال گردو در بیدستان✔️ قیمت انواع نهال گردو بیدستان

به‌طورکلی کاشت گردو برای آجیل، الوار انجام می‌شود که سودآوری بالایی دارد. می‌توان گفت که تکثیر، گرده‌افشانی، آبیاری، کود دهی، هرس و مبارزه با آفات برای به دست آوردن تولید کمی و کیفی بسیار مهم بوده و اکثر هزینه‌ها را تشکیل می‌دهند. درنهایت، جمع‌آوری آجیل به‌صورت دستی و یا مکانیزه و با تراکتورهای بزرگ انجام می‌شود. در این نوشته به بررسی باغات گردو در بیدستان و همچنین احداث باغات جدید خواهیم پرداخت با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی بیدستان

بیدستان از شهرهای استان قزوین هست این منطقه در دامنه‌های کوه البرز واقع‌شده است و ارتفاعی در حدود 1280 متر از سطح دریا دارد. این منطقه آب‌وهوای مدیترانه‌ای با تابستان‌های گرم دارد. منابع آب‌های زیرزمینی بیدستان تأمین‌کننده آب شهر قزوین هست. شرایط موجود در این شهرستان زمینه را برای کشاورزی و باغداری فراهم آورده است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در قزوین

تاریخچه باغات گردو در بیدستان

در بیدستان باغات انبوه میوه و گردو وجود دارد و تولیدکننده انواع میوه‌ها هست. باغات قدیمی گردو در این شهر با ارقام بومی ایجادشده‌اند. امروزه با ارائه ارقام جدید، درختان بومی در حال جایگزینی هستند. درختان جدید و اصلاح‌شده محصولاتی یکدست و باکیفیت تولید می‌کنند و مقاومت بالا در برابر شرایط محیطی دارند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در بیدستان

پایه و اساس باغ خاک آن است و احداث باغ گردو بر روی خاک مناسب علاوه بر تضمین درازمدت رشد بهتر درختان، شمارا از مشکلاتی که ممکن است بعداً ایجاد شود نجات می‌دهد. نهال گردو تقریباً در هر خاکی می‌تواند رشد کند. بااین‌حال، برای ایجاد باغ پربارتر، باید به خاک ساختاری باغ، توجه ویژه‌ای شود. باغ یا زمینی که قرار است کاشت شود باید با شخم عمیق شخم زده شود و فرآیند «بلاستینگ» انجام شود. مخصوصاً زمین‌ها یا مزارعی که قبلاً کشت نشده‌اند باید با شخم عمیق شخم زده شوند. در صورت وجود علف‌های هرز این‌گونه علف‌های هرز پاک‌سازی شود. بهتر است علف‌های هرز موجود در خاک با سم‌پاشی پاک‌سازی شوند تا دیگر رشد نکنند.

آیا کاشت نهال گردو در بیدستان حالت اقتصادی دارد؟

گردو در لیست 5 یا 10 گیاه سودآور برای رشد قرار دارند. چوب گردو به‌طور گسترده به دلیل کیفیت بالایی که دارد در ساخت محصولات چوبی استفاده می‌شود. یک کشاورز گردو درحالی‌که درختان گردو بالغ می‌شوند چندین منبع درآمد می‌تواند داشته باشد. در سال اول پس از ایجاد باغ، کشاورز می‌تواند از غلات یا سایر محصولاتی که در میان درختان گردو کشت می‌شود، درآمد کسب کند. باگذشت حدود 8 یا 10 سال از باغ، درختان می‌توانند آجیل تولید کنند و چند سال بعد کشاورز می‌تواند شروع به برداشتن شاخه‌های بزرگ یا درختان کامل کند و آن‌ها را به‌عنوان الوار بفروشد.

خرید نهال گردو در بیدستان

برای خرید انواع نهال‌ها و همچنین نهال گردو شناسنامه‌دار و با بالاترین کیفیت می‌توانید به نهال فروشی‌ها مراجعه کنید و یا به‌صورت اینترنتی از نهال فروشی‌های مرکزی خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال میوه اطلاعات کافی نداشته باشید به‌راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید.

فروش نهال گردو در بیدستان

در خرید نهال گردو باید شرایط اقلیمی و خاک منطقه موردنظر برای کشت مناسب باشد و رقم انتخابی برای کشت در منطقه مناسب باشد تا نتیجه‌ای مطلوب حاصل شود. درصورتی‌که زمین برای نهال گردو مناسب نباشد، در گام اول بایستی آن را مناسب برای کاشت گردو ساخت. در برخی از زمین‌ها، در صورت لزوم ممکن است عملیات تسطیح و زهکشی موردنیاز باشد.

نهال گردو مناسب بیدستان

نهال‌های نام‌برده شده برای کاشت در بیدستان مناسب هستند و پیشنهاد ما به شما خرید این نهال‌ها هست:
• گردو چندلربرای مناطقی با ارتفاع ۲۰۰ تا ۱۵۰۰ متر مناسب هست و تحمل سرما منفی ۳۰ درجه و گرمای تا ۴۰ درجه را دارد و از انواع دیرگل هست.
• گردو فرنور از ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ کاشته می‌شود و تحمل سرما منفی 30 درجه و تحمل گرمای 40 درجه را دارد و دیرگل هست.
• گردو اسرائیلی برای مناطق معتدل و بدون سرمای بهاره مناسب است و زود گل است.
• گردو تویسرکان رقم قدیمی، زود گل برای مناطق معتدل بدون سرمای بهاره است.
• گردو ژنوتیپ پالیز نیز برای کاشت در بیدستان توصیه می‌شود.

انواع نهال گردو در بیدستان

علاوه بر انواع نهالی که در بالا نام‌برده شد شما می‌توانید بسته به محل کاشت ارقام دیگری را برای کاشت انتخاب کنید. مجموعه نهالستان برتر ارائه‌دهنده انواع نهال گردو در بیدستان هست.

قیمت نهال گردو در بیدستان

قیمت نهال گردو بسته به نوع آن متغیر هست. نهال‌های باکیفیت قیمت‌های بالاتری دارد ولی هزینه برای خرید نهال گردو سرمایه‌گذاری مطمئن هست و سودآوری بالایی دارد. برای اطلاع از قیمت‌ها و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

بهترین نهال گردو در بیدستان

نهالی که محصول زیاد، باکیفیت و یکدستی تولید می‌کنند بهترین نهال محسوب می‌شود و انواع نهال‌های ارائه‌شده که پیوندی و اصلاح‌شده هستند این ویژگی‌ها را دارد. کاشت این نهال‌ها صرفه اقتصادی بالایی دارند و بسیاری از باغداران در جهت تأسیس باغات گردو قدم برداشته‌اند.

نهالستان گردو در بیدستان

در شهر بیدستان نهالستان‌هایی جهت تولید و ارائه انواع نهال گردو به باغداران ایجادشده‌اند و باغداران به‌راحتی می‌توانند به بهترین نهال‌ها دسترسی داشته باشند. گردوهای ارائه‌شده توسط این نهالستان‌ها شناسنامه‌دار بوده و سالم هستند و با خیال راحت می‌توان آن‌ها را خریداری نمود.

کلام آخر

مجموعه نهالستان برتر یکی از تولیدکنندگان نهال گردو هست شما به‌راحتی می‌توانید به‌صورت غیرحضوری و از طریق سایت خرید خود را انجام دهید. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های میوه که قابلیت کاشت در بیدستان رادارند می‌توانند به صفحه خرید نهال میوه در بیدستان مراجعه کنند.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

ارتباط با برترنهال