نهالستان مهندس سعید قاسمی ؛ بزرگترین نهالستان شمال غرب کشور

نهالستان مهندس سعید قاسمی ، یکی از مدرن ترین و بزرگ ترین؛ و در عین حال علمی ترین نهالستان ها در شمال غرب کشور است؛ که محصولات خود را به اقصی نقاط کشور نیز، ارسال می کند . ما در مجموعه بسیار مدرن نهالستان مهندس سعید قاسمی ، با بیش از 25 سال تجربه در تولید و پرورش انواع نهال، توانسته ایم با تکیه بر مدیریت کارآمد و علمی و آکادمیک و همچنین پرسنل بسیار کارآزموده و مهندسین بسیار خلاق و بسیار متخصص، در جامعه امروز، علیرغم وجود نهالستان های رقیب ، به یکی از برترین تولید کنندگان و پرورش دهندگان نهال در کشور، مبدل شویم.

آن چه که نهالستان مهندس سعید قاسمی ، را از دیگر نهالستان های رقیب پر طرفدارتر و پر مشتری تر نموده است و توانسته موفقیت بزرگی را برای ما رقم بزند، تحویل بهترین اقلام نهال های ایرانی و خارجی و همچنین مسئولیت پذیری این شرکت در قبال جامعه ی کشاورزان و مشتریان عزیز ، است.

ما در نهالستان مهندس سعید قاسمی ، با توجه به همکاری تنگاتنگی که میان مدیریت و پرسنل بسیار مجرب این مجموعه ی بزرگ وجود دارد، توانسته ایم انواعی از نهال را به مشتریان تحویل دهیم که، به جد می توان گفت کمتر مجموعه ای در کشور با چنین اساس و بنیادی، می تواند با ما رقابت کند.

رمز موفقیت مجموعه ی بزرگ نهالستان مهندس سعید قاسمی

طی چند دهه اخیر، بسیاری از نهالستان ها و حتی کشاورزان، در حوزه های متفاوت؛ با توجه به وجود خشکسالی، کسب و کار خود را ، با تغییر کاربری به محلی برای اشتغال های دیگر تبدیل نموده اند. چه بسیار کشاورزان و نهالستان هایی که به طور کلی، تغییر مسیر داده اند و به شغلی دیگر روی آورده اند و تسلیم شرایط سخت طبیعی شده اند.

بدیهی است که ما در، نهالستان مهندس سعید قاسمی نیز، با این مشکلات دست و پنجه نرم کرده ایم و می کنیم. اما هیچ گاه ایمان خود را به توانایی خود؛ از دست نداده ایم و هر چه فشار بیشتر شده، ما در مجموعه ی بزرگ دکتر قاسمی، بیشتر تلاش نموده ایم و نگذاشتیم که مشکلات ما را مرعوب سازند و یا از راهی که می رویم، بیرون مان کنند. 

بلکه با  صبر و حوصله، امید را در این مجموعه زنده نگاه داشتیم و منتظر روزهای بهتر شدیم و خداوند نیز، با توجه به نیت ما که جز سرسبز نمودن کشور عزیزمان ، و همچنین برداشتن گامی؛ هر چند کوچک و ناچیز، جهت بی نیاز نمودن کشور از واردات، نبوده و نیست، در سخت ترین شرایط ما را یاری نموده است.

خداوند را شاکریم، که طی چند سال اخیر باران رحمتش را نه تنها بر مجموعه ی بزرگ نهالستان مهندس سعید قاسمی ، بلکه بر کشورمان ارزانی داشت، تا با افتخار بتوانیم، با درس هایی که از روزهای سخت خشکسالی گرفته ایم، امروزه به یکی از موفق ترین مجموعه های بزرگ کاشت انواع نهال در نهالستان مهندس سعید قاسمی، در سطح کشور به عنوان یکی از پیشرو ترین نهالستان ها، مطرح شویم.

نهال های بسیار مرغوب مرکبات، گردو، پسته و هر نوع نهال دیگری را با بهترین کیفیت از ما بخواهید

10 هکتار ، باغِ مادر جهت تکثیر انواع نهال و برداشت پیوند؛ و همچنین 2 گلخانه ی بزرگ 2500 متر مربعی

مجموعه ی بزرگ نهالستان مهندس سعید قاسمی، با دارا بودن 10 هکتار ، باغِ مادر جهت تکثیر انواع نهال و برداشت پیوندک؛ و همچنین 2 گلخانه ی بزرگ 2500 متر مربعی ، که از آن در راستای تولید و تکثیر نهال انواع میوه بهره می بریم، یکی از معدود نهالستان های تخصصی است که نهال انواع میوه را، بر اساس دانش روز با تنوع بسیار زیاد انجام میدهد.

صادرات محصولات به کشورهای دیگر و ارسال آنها به تمامی نقاط کشور

ما با تولید مرغوب ترین نهال های مثمر و غیر مثمر، از معدود شرکت هایی هستیم که علاوه بر تامین نیازهای داخلی هم میهنان؛ در هر مقیاس و اندازه و هر تعداد اصله؛ در صادرات محصولات خود نیز، در کشور های متفاوتی، کار می کنیم.

نهالستان مهندس سعید قاسمی ، در کشور های آذربایجان و عراق، دارای شعبه ی خاص خود می باشد و محصولات این شرکت، به کشورهای بزرگی مانند روسیه، آذربایجان، ارمنستان، عراق و افغانستان صادر می شود، و در این کشورها نیز دارای شهرتی درخور نام ایران و یکی از برترین صادرکنندگان، در این حوزه هستیم.

همچنین نهالستان مهندس سعید قاسمی، در کشور و در شهرستان های بزرگ اصفهان، شیراز، خرم آباد، کرمان، شهرکرد، تالش و آستارا نیز دارای نمایندگی انحصاری است و شما عزیزان ساکن در این شهرها، می توانید با مراجعه به این مراکز، هرگونه نهال، بذر و دیگر محصولات این شرکت را در اختیار داشته باشید.

محصولات نهالستان مهندس سعید قاسمی

نهالستان مهندس سعید قاسمی، بزرگ ترین نهالستان در شمال غرب کشور است که در هر سال هشتصد هزار اصله نهال متفاوت را، به بازار عرضه می نماید. از این میزان، همانگونه که گفته شد در سطح 10 هکتاری نهالستان مهندس سعید قاسمی، به طور متوسط، در هر سال 5 هکتار نهال میوه از قبیل نهال های هلو، سیب، شلیل، زردآلو، آلو، گلابی، انگور و … را با بهترین کیفیت، تولید می نماید.

5 هکتار نهال گردو، در اقلام متفاوتی نظیر چندلر، پکان آمریکایی، خوشه ای، هاروارد، هارتلی، لارا آمریکایی، فرانکوت فرانسوی، ضیاء آبادی

همچنین نهالستان مهندس سعید قاسمی، در هر سال 5 هکتار نهال گردو، در اقلام متفاوتی نظیر چندلر، پکان آمریکایی، خوشه ای، هاروارد، هارتلی، لارا آمریکایی، فرانکوت فرانسوی، ضیاء آبادی، شیلی، سجنوو یوگسلاوی سابق، ساتلند و بسیاری از اقلام دیگر گردو را با بالاترین کیفیت ضریب باردهی تولید می نماید. 

تمامی نهال ها و بذر های شرکت نهالستان مهندس سعید قاسمی، با بهره گیری از پیشرفته ترین تکنولوژی های روز جهان تولید می گردد و این خود سبب دستیابی مجموعه بزرگ ما، به بهترین و با کیفیت ترین ارقام تجاری و برترین ارقام نهال های مورد نیاز هموطنان عزیز می گردد.

وارد کننده ی برخی از برترین ارقام نهال و دارای اکتشافات خیره کننده ی ارقام ثبت شده به نام مجموعه بزرگ نهالستان دکتر قاسمی 

از دیگر فعالیت های ما، وارد کردن برترین انواع و ارقام نهال میوه و مرکبات، از اقصی نقاط جهان با کیفیت بسیار بالا و مناسب خاک و آب و هوای مناطق مختلف کشور است. دانش فنی بالای مدیریت و پرسنل، متخصصین و مهندسین این مجموعه بزرگ، این امکان را برای هم میهنان عزیز فراهم نموده است، تا بتوانند از این طریق به بهترین، ارقام نهال های خاص جهان دسترسی داشته باشند.

مجموعه ی بزرگ نهالستان مهندس سعید قاسمی، با دارا بودن پرسنل و کادر فنی بسیار با تجربه و متخصص ، مهندسین کشاورزی و کارشناسان اصلاح بذر و نهال، و همچنین داشتن بزرگ ترین مجموعه نهال در شمال غرب کشور، از بزرگ ترین تولید کنندگان نهال به شمار می رود . نهالستان مهندس سعید قاسمی ، تولید کننده ی انحصاری رقم ژئوتیپ پالیز، می باشد که از اکتشافات این نهالستان است و به صورت کاملا اختصاصی ، تحت عنوان نهالستان مهندس سعید قاسمی (نهالستان پالیز) ثبت شده است و دارای کیفیتی بسیار بالاست.

چگونگی برقراری ارتباط، سفارش و خرید انواع بذر و نهال از نهالستان مهندس سعید قاسمی

به وب سایت نهالستان برتر نهال ، مراجعه و از طریق شماره تلفن های روابط عمومی ، اقدام به ثبت سفارش و خرید هر نوع نهال، در هر میزان مورد نیازتان نمایید

اگر در شهرستان هایی زندگی می کنید که این مجموعه در آن شهرستان نمایندگی دارد، و یا در شهرها یا روستاهای نزدیک به آنها هستید و تصمیم دارید که خودتان به صورت حضوری در این شعب حضور یابید و محصول مورد نظرتان را خریداری کرده و با خود ببرید، همکاران ما در این شهرستان ها کاملا آماده ارائه خدمات به شما  هستند.

اما اگر در شهرها و شهرستان های فاقد شعب نهالستان مهندس سعید قاسمی ، زندگی می کنید، کافی است از طریق وب سایت ، نوع و میزان سفارش خود را با روابط عمومی شرکت در میان بگذارید، تا در اسرع وقت سفارش شما، با پکیج و بسته بندی کاملا استاندارد ، برایتان به هر نقطه از کشور که در آنجا حضور دارید؛ ارسال گردد.

گفتنی است برای ثبت سفارش خود، به صورت غیر حضوری کافی است به وب سایت نهالستان مهندس سعید قاسمی ، مراجعه و از طریق شماره تلفن های روابط عمومی شرکت که در وب سایت شرکت موجود است، اقدام به ثبت سفارش و خرید هر نوع نهال، در هر میزان مورد نیازتان نمایید.

افتخار ما در ایرانی بودن مان است و بزرگ ترین هدف ما، کمک به سرسبزی این سرزمین کهن و مردمان صبور و مهربانش است. از طریق نهالستان مهندس سعید قاسمی ، می توانید در طول چهار فصل سال به هر نوع نهالی که نیاز دارید، دسترسی داشته باشید. ما در مجموعه ی بزرگ نهالستان مهندس سعید قاسمی ، منتظر دیدار شما هستیم.

اطلاعات تماس جهت ارتباط با مهندس سعید قاسمی