خرید نهال در دهاقان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان دهاقان

شهر دهاقان در گذشته جز بخش‌هایی بوده است که مورد توجه خان و خانزاده‌ها بوده و به دلیل داشتن منابع طبیعی حاصلخیز و آب و هوای سردسیری و کوهستانی کشاورزی و باغداری در آن را بسیار موفق و پررونق بوده است. این شهر همچنان یکی از شهرهای زیبا به واسطه باغات پرثمر و متعدد و همچنین تولیدات کشاورزی بالا در استان اصفهان شناخته می‌شود.
این شهر در ارتفاعات ۲۰۵۰ متری از سطح دریا واقع شده و به جهت همجواری با کوه‌های برآفتاب، قلاری و دزجا از اقلیم سردسیری برخوردار است. این آب و هوا باعث بارندگی‌های خوب در زمستان و هوای خنک در تابستان شده است و شرایط را برای کاشت انواع نهال میوه و بهره‌برداری از تولیدات باغی و کشاورزی فراهم و اقتصاد این منطقه را پیش از پیش شکوفا کردند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان دهاقان

از جمله خدمات شایانی که نهالستان‌های دهاقان به باغداران انجام دادند این است که در این نهالستان‌ها نهال‌های میوه در ارقام متنوع در سنین ۲ ساله آماده کاشت هستند و خریداران می‌توانند رقم مورد نظر خود را از این مراکز دریافت کنند. البته باید به مجوزدار بودن فعالیت‌های آن و سلامت نهال‌ها و ضمانت‌دار بودن آنها توجه داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در اصفهان

باغداری در دهاقان

باغداری اگرچه جز شغل‌های آب و اجدادی ما بوده و به صورت سنتی اداره می‌شد، اما امروزه می‌توان با کمک تجهیزات مکانیزه و روش‌های نوین باغداری و اطلاعات علمی و تخصصی خوب میزان سود و فروش نهایی را بسیار افزایش داد. از جمله اینکه باید در خصوص منابع آبی منطقه، بافت خاک، نوسانات دمایی، سطح ارتفاع از سطح دریا و نوع آب و هوای آن شناخت درستی  حاصل شود تا بیشترین عملکرد بهینه نهال رخ دهد.

نهال فروشی در دهاقان

نهال فروشی از جمله مراجعی است که امکان خرید نهال میوه را در هر موقعی از سال برای خریداران و باغداران دهاقان امکان‌پذیر می‌کنند‌ آنها می‌توانند با آماده‌سازی زمین به طور کامل با خرید نهال در کمترین زمان آن را کاشته و مراقبت‌های بعد از کاشت را انجام دهند. همچنین اگر موعد کاشت فرا نرسیده و آماده‌سازی زمین آنها مهیا نشده است می‌توانند از نهال فروشی‌ها نهال مورد نظر خود را پیش خرید کنند.

فروش نهال در دهاقان

تعدد نهالستان‌ها باعث می‌شود افراد بتوانند به راحتی و با فراوانی بالا هر رقم نهال میوه را با توجه به هدف خود خریداری کنند. اما نهالستانی می‌تواند بیشترین شهرت و رضایت مشتری، حسن سابقه را جلب کند که بتواند نهال‌های مورد نظر را با خدمات زیر عرضه کند.

  • خیال خریدار را از بابت سلامت و عدم بیماری نهال مطمئن کرده و برای آن گواهی سلامت و عرضه کند.
  • با داشتن تخصص بالای پرسنل خود بتواند راهنمایی دقیق و درستی از رقم نهال سازگار با اقلیم منطقه دهاقان به خریدار ارائه کند.
  • در خصوص رفع چالش‌ها و پاسخ سوالات باغداران در طول پروسه باغداری بتواند با پشتیبانی ۲۴ ساعته ارائه اطلاعات تخصصی داشته باشد.
  • برای نهال‌های ارائه شده شناسنامه و لیبل اصالت در نظر بگیرد تا باغدار بداند نهال چه نوع نیازهایی دارد و از چه رقم و باردهی برخوردار است.
  • نهال‌های خود را به مدت ۲ سال ضمانت کند تا در صورت عدم کیفیت و باردهی مناسب پاسخگو باشد.
  • مهمترین مسئله سلامت نهال‌هاست که نهالستان باید با استفاده از آنالیز‌های گیاهی عدم ابتلای آن به آفات را تایید کرده و برای این تایید کارت قرنطینه صادر کند.

قیمت نهال در دهاقان

شما عزیزان می‌توانید از هر نقطه کشور با مراجعه به سایت برتر نهال و صفحه قیمت ارقام نهال میوه از سایت برترنهال اطلاعات جامعی را در خصوص نرخ هر رقم نهال میوه داشته باشید و مناسب‌ترین آنها را از نظر قیمت و سازگاری با اقلیم دهاقان و بودجه خود انتخاب کنید.

خرید نهال بادام

اگرچه نهال بادام نهالی است که امکان کاشت دیم آن وجود دارد و مقاوم به خشکسالی و کم آبی است اما می‌توان از ارقام سردسیری و دیر گل آن در منطقه کوهستانی دهاقان نیز بیشترین بهره‌برداری را داشت. شما عزیزان می‌توانید برای راهنمایی در خصوص ارقام و خرید نهال بادام به برتر نهال مراجعه کرده و با کارشناسان این مجموعه در ارتباط باشید.

خرید نهال میوه در دهاقان

با توجه به اینکه کیفیت خرید و میزان سلامت نهال‌ها در باردهی آنها در آینده بسیار تاثیر تاثیرگذار خواهد بود و تمام رسیدگی‌ها و هزینه‌هایی که سرمایه‌گذاران برای نهال انجام می‌دهد از میزان باردهی و کیفیت محصول آن معلوم خواهد شد. به منظور دستیابی به این میزان عملکرد بهینه باید خرید نهال میوه از نهالستان‌های معتبری مانند برتر نهال‌ انجام شود. این مرکز نهال‌های میوه را در بستری حاصلخیز پرورش داده و از نظر سلامت برای آنها کارت قرنطینه و ضمانت ۲ ساله ارائه می‌دهد.  شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی با نهال گردو و واریته‌های آن به صفحه خرید نهال گردو در دهاقان مراجعه کنید.

 

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دماوند، سیب مراغه، سیب سبز، سیب گلدن ورد قرمز
نهال پسته پسته هیبریدی، پسته ممتاز، پسته رفسنجان، پسته بنه
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی شینگو، گلابی دوشیز، گلابی پرتقالی
نهال بادام بادام شاهرودی، بادام شکوفه، بادام ربیع، بادام مامایی
نهال گیلاس گیلاس مرتون گلوری، گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سم
نهال انگور انگور شامپاین شرابی، انگور کندری، انگور فخری
نهال خرمالو خرمالو ژاپنی، خرمالو موزی
نهال انجیر انجیر عسلی، انجیر سبز، انجیر استهبان
نهال انار انار سیاه شیراز، انار ساوه
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون آمریکایی
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد محلی، سنجد حاج حسینی
نهال زینتی صنوبر نقرا، بید مشک، بید مجنون، اقاقیا، کبوده تبریزی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو گیسی، آلبالو بوترمو
نهال هلو هلو انجیری مور، هلو زعفرانی، هلو کاردی، هلو انجیری خونی
نهال شلیل شلیل انجیری، شلیل مغان، شلیل سان گلد، شلیل سبز
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک وحشی، زرشک بی دانه سیاه
نهال آلو آلو بلک دیاموند، آلو قرمز خورشتی، آلو قطره طلا
نهال زردآلو زردآلو رکسانا، زردآلو سفید مراغه، زردآلو قیسی،
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری گراپ، بلوبری دوک
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال توت توت موزی سفید، توت هرات، توت موزی سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز
نهال به به گلابی، به ایتالیایی، به
نهال عناب عناب سیرجان، عناب ترکیه، عناب قائنات، شاه عناب
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال فندق فندق قزوین، فندق بارتلر، فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه، گوجه قرمز آمریکایی

جمع‌بندی

یکی از مناطقی که به لطف نعمت‌های خدادادی و ظرفیت‌های بالقوه طبیعی از شرایط حاصل خیز برای باغداری و تولیدات کشاورزی برخوردار است شهر دهاقان اصفهان است که به دلیل وجود کوه‌های نسبتا مرتفع و بارندگی‌های مطلوب ناشی از این ارتفاعات دارای آب و هوای کوهستانی و سردسیری است و بیشتر ارقام نهال میوه در این گونه منطقه می‌تواند باردهی بالایی داشته و سود هنگفتی را عاید باغداران این منطقه کند. پس می‌توانید با خرید نهال میوه سازگار با این اقلیم و باغداری‌های اصولی برای سالیان متمادی منبع درآمد بسیار سودآوری داشته باشید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال