خرید نهال گردو در خورسند✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار خورسند

در این متن به بررسی کاشت نهال‌های گردو در خورسند خواهیم پرداخت. شناخت آب‌وهوای منطقه، انتخاب بهترین نهال‌ها و خریداری آن‌ها از معتبرترین نهالستان‌ها همگی از جمله عوامل موفقیت باغداران در احداث باغات گردو هستند. برای کسب اطلاعات کافی و مفید در این زمینه با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی خورسند

خورسند در شهرستان بابک استان کرمان و در ارتفاع 1868 متری واقع‌شده است. این منطقه دارای آب‌وهوای بیابانی و سرد و خشک است که شرایط را برای مکاشت انواع محصولات سردسیری دارد. با روش‌های نوین کشاورزی، آبیاری قطره‌ای و نهال‌های مقاوم در برابر تنش‌های محیطی می‌توان انواع محصولات را در خورسند تولید کرد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در کرمان

تاریخچه باغات گردو در خورسند

به دلیل سردسیر بودن شهر خورسند در این منطقه باغات گردو وجود دارد ولی به دلیل اینکه درختان بومی در این منطقه کشت شده‌اند،کیفیت محصولات بالا نیستند و برای استفاده شخصی مناسب‌اند. برای بهبود کیفیت محصولات باید نهال‌هایی با ارقام مناسب مناطق سردسیری را در این منطقه کاشت تا بتوان بهترین محصولات را برداشت نمود. نهال‌ها باید بر اساس ارتفاع و اقلیم منطقه انتخاب شوند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در خورسند

بعد از خرید بهترین نهال‌های گردو وقت کاشت آن فرا می‌رسد بهتر است نهال‌ها در اواخر پاییز کاشته شوند. برای کاشت نهال‌ها گودال‌هایی به اندازه ریشه آن‌ها حفر می‌شود. برای کاشت درختان گردو آن‌ها را باید در فواصل 6-7 متری کاشت تا نهال‌ها به نور خورشید دسترسی کافی داشته باشند. آبیاری، کود دهی و هرس به موقع می‌تواند سبب باردهی بالای محصولات شود. کاشت نهال‌های اصلاح‌شده و مقاوم در برابر تنش‌های محیطی می‌تواند بهترین گزینه برای کاشت نهال‌ها در ایران باشد. بحران کم‌آبی سبب شده است تا درخواست برای خرید این نهال‌ها بالا باشد. نهال‌های تولید شده با روش‌های نوین در همان سال‌های اول کاشت بار می‌دهند و در سال‌های سوم تا پنجم کاشت به بالاترین میزان باردهی می‌رسند.

 

آیا کاشت نهال گردو در خورسند حالت اقتصادی دارد؟

به دلیل اینکه نهال گردو علاوه بر محصول آجیل، چوب با ارزش تولید می‌کند حالت اقتصادی و سودآوری بالایی دارد و در مقایسه با سایر باغات میوه می‌تواند سود بالایی را نصیب خریدار کند. به دلیل اینکه محصول گردو خشک است در مدت زمان طولانی‌تری می‌توان آن را بفروش رساند و هیچ ضرری متوجه باغدار نخواهد بود. مغز گردو و روغن حاصل از آن در صنایع غذایی به وفور استفاده می‌شود و چوب آن در تولید محصولات چوبی فاخر و لوکس استفاده می‌شوند. استفاده از پوسته نهال گردو و همچنین برگ‌های آن در رنگرزی و تولید آفت‌کش‌ها از دیگر مصارف درختان گردو است.

 

خرید نهال گردو در خورسند

بهتر است قبل از خرید نهال گردو در خورسند اطلاعات کافی در مورد آن داشته باشید تا بتوانید بهترین نوع آن‌ها را خریداری کنید. چنانچه در مورد خرید نهال گردو اطلاعات کافی نداشته باشید به راحتی می‌توانید از طریق مشاوران آنلاین سایت رایگان مشاوره شوید و اطلاعات کافی را به دست بیاورید.
مشاوران مجموعه از جمله کارشناسان باتجربه و کار بلد هستند و می‌توانند شما را در خرید بهترین نهال‌ها راهنمایی کنند.

فروش نهال گردو در خورسند

در خورسند و برای خرید نهال گردو بهتر است اطلاعاتی در مورد نهال‌ها و سازگاری آن‌ها با آب‌وهوای سرد و خشک خورسند داشته باشید و بهترین نهال‌ها را خریداری کنید. فروش نهال گردو در خورسند سبب دسترسی آسان باغداران و خریداران به این نهال‌ها شده است. نهال‌های اصلاح‌شده و پیوندی از جمله بهترین نهال‌ها هستند و با خرید آن‌ها می‌توان انتظار برداشت بهترین نهال‌ها را داشت.

نهال گردو مناسب خورسند

در خورسند می‌توان نهال‌های گردو از ارقام مختلف کاشت نمود در زیر چند رقم از نهال گردو مناسب خورسند را نام می‌بریم:
• گردو چندلر تحمل سرمای منفی ۳۰ و گرما تا ۴۰ درجه را دارد و از انواع دیر گل است.
• گردو ژنوتیپ پالیز از انواع دیر گل گردو است و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای تا ۴۵ درجه را دارد و.
• گردو فرنور از انواع دیر گل است و تحمل سرمای منفی سی درجه تا گرمای چهل درجه را دارد و.
• گردو تویسرکان رقم قدیمی گردو و از ارقام زود گل است و برای مناطق معتدل بدون سرمای بهاره گزینه مناسبی محسوب می‌شود.
• گردو اسرائیلی برای مناطق معتدل و بدون سرمای بهاره مناسب است و رقم زود گل گردو است.

انواع نهال گردو در خورسند

در خورسند و برای خرید نهال‌ها، بهترین محل مراجعه به نهالستان‌ها و خرید از محل‌های معتبر است. در غیر این صورت مطمعنا نخواهید توانست نهال‌هایی مرغوب را خریداری کنید. انواع نهال گردو در خورسند را می‌توانید بکارید. برای خرید این نهال‌ها بهتر است تا آن‌ها را از نهالستان‌هایی که تحت نظارت سازمان جهاد کشاورزی فعالیت می‌کنند خریداری کنید.

قیمت نهال گردو در خورسند

برای خرید نهال گردو ممکن است اولین موردی که برایتان مهم باشد قیمت نهال‌ها باشد. باید بدانید که نهال‌ها بر اساس کیفیت و ویژگی‌هایی که دارند قیمت‌گذاری می‌شوند. برای اطلاع از قیمت نهال گردو در خورسند و دریافت لیست قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
مجموعه برتر نهال بهترین نهال‌ها را تولید و در اختیار خریداران قرار می‌دهند. علاوه بر این قیمت نهال‌ها بسیار مناسب هستند و با هر بودجه‌ای می‌توانید نهالی باکیفیت را خریداری کنید.

بهترین نهال گردو

محصول گردو در درجه‌های کیفی مختلفی تولید می‌شوند. انواع درجه 3 این محصول اندازه کوچکی دارد و پوسته سنگی دارند در مقابل این بهترین گردوها که درجه 1 هستند اندازه‌هایی درشت دارند و پوسته کاغذی آن‌ها بسیار موردپسند هستند. بهترین نهال گردو، بهترین محصولات را تولید می‌کنند و برای احداث باغات تجاری استفاده می‌شوند. فرنور و چندلر از جمله نهال‌های گردو با محصولات مرغوب هستند و در سراسر دنیا به‌طور گسترده کاشت می‌شوند.

نهالستان گردو در خورسند

در شهر خورسند و چنانچه قصد خرید نهال گردو دارید می‌توانید خرید خود را از نهال فروشی‌های این شهر و یا شهرهای اطراف انجام دهید. نهالستان گردو در خورسند وجود ندارد و برای خرید بهترین نهال‌ها در تنوع بالا می‌توانید به نهالستان‌های تخصصی گردو در شهرهای بزرگ مراجعه کنید. برتر نهال به‌صورت تخصصی به تولید و ارائه انواع نهال‌های گردو می‌پردازد و می‌تواند بهترین انتخاب برای خرید نهال‌ها باشد.

کلام آخر

خریداران و باغداران گرامی برای خرید نهال گردو می‌توانند به نهالستان برتر نهال مراجعه کرده و با خیال راحت نهال مورد نظرشان را از این نهالستان خریداری کنند. برای کسانی که دسترسی به نهالستان ندارند می‌توانند خرید خود را از برتر نهال و به‌صورت آنلاین انجام دهند. صرفه‌جویی در زمان و هزینه‌ها و هم‌چنین خرید بهترین نهال‌ها از مزیت‌های خرید نهال‌ها از برتر نهال است. همچنین باغداران عزیز برای کسب اطلاعات بیش‌تر در رابطه با انواع نهال‌های گردو که قابلیت کاشت در خورسند را دارند می‌توانند به صفحه خرید نهال گردو در خورسند مراجعه کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر خورسند می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در خورسند مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال