خرید نهال در گلپایگان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان گلپایگان

شهرستان گلپایگان در استان اصفهان و مرکز کشور واقع شده است که به جهت قرارگیری در مناطق مرتفع ۱۸۵۰ متری از سطح دریا دارای آب و  هوای کوهستانی و سردسیری است که تابستان‌های آن نیز معتدل و از ۳۷ درجه گرمتر نمی‌شود. همچنین زمستان‌های آن پربارش و پر برف است و همین مسئله باعث شده میانگین بارشی آن ۳۲۷ میلیمتر در سال باشد‌ البته سرازیر شدن چندین رود از بخش‌های مختلف به دشت گلپایگان باعث ایجاد سد گلپایگان و ذخایر آبی بسیار مطلوب در این بخش شده است که می‌تواند کمک فزاینده‌ای به رونق کشاورزی و باغداری کند.

برای باغداری مهمترین مسئله خاک حاصلخیز، آب کافی و آب و هوای مناسب است که تمامی این فاکتورها در منطقه گلپایگان موجود است و باعث شده تولیدات باغی مانند: انگور، سیب، گیلاس، گردو، آلبالو، آلوچه، هلو و به در این منطقه بسیار پررونق باشد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان گلپایگان

مهمترین مرکزی که می‌تواند نهال‌های متنوع میوه را جهت فروش به سرمایه‌گذاران و باغداران عرضه کند نهالستان‌های معتبر گلپایگان هستند. تعدد نهالستان‌ها به دلیل رونق باغداری و زمین‌های مستعد باغداری در این شهر بالاست و بسیاری از افراد در انتخاب صحیح نهالستان برای خرید دچار سردرگمی می‌شوند‌ انتخاب صحیح باعث می‌شود نهال خریداری شده کیفیت و سلامت بالایی داشته باشد زیرا سلامت و کیفیت نهال باعث می‌شود سرمایه‌گذاری شما در سال‌های آتی با باردهی مطلوب و با کیفیت نهال به سود چندین برابری تبدیل شود. لذا انتخاب نهالستان معتبر و خرید ایمن در پروسه باغداری بسیار مهم است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در اصفهان

باغداری در گلپایگان

این روزها در جهت افزایش بهره‌وری از باغات گلپایگان اهالی این شهر روش‌های سنتی را رفته رفته کنار گذاشته و با جدیدترین متدهای باغبانی و تجهیزات مکانیزه رونق بسیار به تولیدات باغی خود بخشیده و رسیدگی‌ها و هزینه‌های باغبانی را بسیار کاهش داده‌اند.  ناگفته نماند که موقعیت جغرافیایی گلپایگان و قرارگیری آن در دامنه سلسله کوه‌های زاگرس و وجود چشمه سارها و رودخانه‌های متعدد و همچنین وجود دریاچه سد زاینده رود در آب و هوای بسیار مطلوب و اراضی حاصلخیز آن تاثیرگذار هستند. با کمی تحقیق از پیشینه باغداری و اطلاع از ارقام نهال میوه سازگار در این شهر می‌توان از این پتانسیل‌های بالقوه در جهت درآمدزایی بیشترین بهره را داشت.

نهال فروشی در گلپایگان

فروش نهال در گلپایگان در مجموعه‌های معتبر و تخصصی به سه روش حضوری اینترنتی و تلفنی انجام می‌شود. در این بین خرید اینترنتی می‌تواند کمک بسیاری به باغداران در جهت خرید ایده‌آل کند. در این خرید فرصت مقایسه نهالستان‌ها در اختیار باغدار قرار می‌گیرد و در نهایت ایشان می‌تواند معتبرترین نهالستان را با خدمات ویژه و قیمت مناسب برای خرید انتخاب کند.

فروش نهال در گلپایگان

افراد زیادی در شهر گلپایگان به فروش نهال و توزیع آن مشغول هستند اما توصیه نمی‌شود از هر مرجع و فردی نهال میوه خریداری شود. احداث باغ و خریداری تجهیزات و آماده سازی بستر کاشت نهال دربرگیرنده سرمایه بالایی است که تمامی سرمایه‌ها می‌تواند با خرید ناسالم، بی‌کیفیت و ضعیف نهال از بین برود. سعی کنید به مراکز فروش نهالی که دارای ویژگی‌های زیر است مراجعه کنید.

 • نهالستان معتبر بوده و دارای حسن سابقه و شهرت و باشد و فعالیت‌های آن زیر نظر جهاد کشاورزی بوده و مجوزدار باشد.
 • در رابطه با تنوع نهال‌ها بتواند هر رقم نهال میوه را متناسب با نیاز باغدار و بودجه و اقلیم گلپایگان در اختیار او قرار دهد.
 • نهال‌های خود را از نظر سلامت و عدم ابتلا به آفت‌ها تضمین کند و برای آن کارت قرنطینه و سلامت صادر کند.
 • قیمت هر رقم نهال میوه متناسب با ویژگی باردهی و کیفیت آن باشد.
 • در نتیجه بتواند با پرسنل متخصص خود سوال‌های باغدار را در خصوص نیازهای نهال و مراقبت‌های اصولی پاسخگو باشد.

قیمت نهال در گلپایگان

اگر به دلیل تنوع قیمت‌ها در نهالستان‌های سطح شهر برای خرید دچار سردرگمی شده شده‌اید می‌توانید جهت استعلام قیمت نهال در گلپایگان به برتر نهال مراجعه کنید. البته نوسان‌دار بودن قیمت‌ها ناشی از موارد زیر خواهد.

 1. نوع نهال میوه
 2. سن و رقم نهال
 3. کیفیت باردهی و خصوصیات ژنتیکی
 4. میزان خرید و نحوه خرید
 5. نهالستان و میزان اعتبار آن
 6. ضمانت شدن کیفیت و سلامت نهال‌ها

خرید نهال بادام

نهال بادام نیز مانند تمامی نهال‌های میوه دارای ارقام معتدله، گرمسیری و سردسیری است که این تنوع فرصت کاشت آن را در تمامی اقلیم‌های آب و هوایی ایجاد می‌کند. به گونه‌ای که در شهر گلپایگان می‌توان با خرید نهال بادام باغات بادام دیم را نیز ایجاد کرد و با توجه به بارندگی‌های مطلوب و منابع آبی زیرزمینی به راحتی نیازهای آبی آن را تامین کرد. البته باید در خصوص رقم سازگار با اقلیم گلپایگان و نحوه کاشت آن با افراد متخصص یا مجموعه‌های مجهز مانند برتر نهال در ارتباط باشید.

خرید نهال میوه در گلپایگان

با شناخت اقلیم و نوع آب و هوای شهر گلپایگان و مهیا بودن شرایط باغداری می‌توان با خرید نهال میوه از برتر نهال باغات پربار و تجاری را احداث کرد. این نهالستان با تضمین کیفیت و سلامت نهال‌های خود اطمینان باغداران را جلب می‌کند. شما عزیزان می‌توانید در صورت علاقمند بودن به ارقام نهال گردو به صفحه خرید نهال گردو گلپایگان مراجعه کنید و اطلاعات خوبی را کسب کنید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دورنگ فرانسه، سیب عروس، سیب میراکل
نهال بادام بادام ربیع ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگور کندری، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار انار ژله‌ای ، انار سیاه دانه، انار سردشت، انار ساوه
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو کاردی، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو موزی، خرمالو ژاپنی،
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت محلی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی ، سنجد رحیمی
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون الک ترکیه، زیتون سیاه، زیتون ماری
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر استهبان، انجیر سبز، انجیر ازمیر ترکیه
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دین، گل‌محمدی خاردار
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل آمریکایی، ازگیل ژاپنی
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک پلویی، زرشک بیرجند

نتیجه‌گیری

شهر گلپایگان یکی از شهرهای ایران است که از نظر آب و هوایی و حاصل خیزی بسیار مناسب و سرسبز است و این ویژگی باعث شده باغداری در آن بسیار موفقیت آمیز باشد. سرمایه‌گذاران می‌توانند از منابع آبی پربار و شرایط حاصل خیز خاک آن بیشترین بهره را در زمینه پرورش نهال‌های میوه داشته باشند و بتوانند با فروش محصولات با کیفیت و پربار درآمد هنگفتی را به دست آورند.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال