خرید نهال در بار✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان بار

شهر بار واقع در خراسان رضوی و یکی از توابع شهرستان فیروزه است که در دامنه رشته کوه‌های بینالود و در دره‌ای سرسبز واقع شده است. ارتفاع این شهر از سطح دریا عدد ۱۶۷۰ متری را نشان می‌دهد که از رطوبت، فشار هوا و توده‌های باران آور بالایی برخوردار بوده و دارای اقلیم آب و هوایی معتدل و کوهستانی است. زمستان‌های آن بسیار سخت و سرد و تابستان‌های آن ییلاقی است.
از جاذبه‌های این شهر عبور آبشار بار از میان باغات سر به فلک کشیده گردو آن است. از جمله میوه‌های وافری که در این بخش تولید می‌شود و اکثریت سکنه و اهالی آن به تولید آن مشغول هستند میوه‌های سیب، هلو، گردو، آلو، گلابی، زردآلو، گیلاس و شلیل هستند. در کنار این تولیدات باغات سیب شهرستان بار از رونق و کیفیت بالایی برخوردار است به طوری که توانسته در بازارهای خارجی و بخش صادرات نیز موفق عمل کند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در بار

با توجه به اینکه باغات میوه این بخش خصوصاً سیب آن از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است، می‌توانید با خرید نهال های سالم و پربار، از زمین‌های این اقلیم سرسبز و حاصلخیز تولیدات بازار پسندی را برداشت کنید. کافیست نهال‌های اصیل و سازگار و همچنین اطلاعات تخصصی در رابطه با احداث باغ میوه را از نهالستان‌های مجوزدار، معتبر و مجهز مانند برتر نهال دریافت کنید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان بار

در نهالستان‌های بار ارقام متنوع نهال میوه به روش‌های تکثیر پیوندی، بذری، اصلاحی و قلمه زنی تولید می‌شوند. در این نهالستان‌ها نیاز سرمایی ارقام به خوبی برطرف شده و از نظر عدم بیماری و وجود آفات مورد آنالیز قرار می‌گیرند و در بهترین شرایط تغذیه‌ای و استقامتی پرورش داده شده و برای فروش عرضه می‌شوند.

باغداری در بار

تقریباً در تمامی روستاهای اطراف بار بیشتر ساکنین باغداری را جزو پیشه‌های اصلی خود انتخاب کرده‌اند که با پرورش و تولید میوه اقتصاد خود را تامین می‌کنند. اما قرارگیری شهر بار در ارتفاعات و وجود بارندگی‌های خوب و آب و هوای مساعد باعث شده سرمایه‌گذاران زیادی به احداث باغ در این بخش ترغیب شوند. برای شروع باغداری می‌توان با رصد باغات موجود دریافت کدام نهال میوه تقاضا و بازار فروش خوبی دارد و استقامت خوبی به آب و هوای این شهر با بالاترین تناژ را داشته و بهترین میوه را تولید می‌کند.

 

نهال فروشی در بار

از آنجایی که این استقامت و مرغوبیت نهال است که می‌تواند پس از گذشت چند سال درآمد خوبی را عاید باغدار کند لذا بسیاری از سرمایه‌گذاران در هنگام خرید سعی می‌کنند آن را از مراکز معتبر و شناخته شده ولو خارج از شهر به صورت اینترنتی دریافت کنند. خرید اینترنتی امروزه بسیار باب شده و جدا از اینکه امکان خرید را از هر نقطه کشور میسر می‌کند می‌تواند دارای فواید زیر نیز باشد.
. قبل از خرید امکان بررسی کیفیت کار نهالستان، مجوزدار بودن و قیمت نهال‌های آن وجود دارد.
. فرصت بیشتری برای مقایسه نهالستان‌ها و تفاوت‌های آنها وجود داشته و می‌توان بهترین مرکز را از نظر کیفیت و قیمت انتخاب کرد.
. مستقیماً می‌توان با نهالستان تولید کننده در ارتباط بود و با کمتر شدن واسطه‌ها نهال را با قیمت مناسب‌تر خریداری کرد.
. در این خرید در زمان و هزینه‌های رفت و برگشت شما بسیار صرفه‌جویی خواهد شد.

فروش نهال در بار

گفتیم که فروش نهال در شهر بار در مراکز تولید، تکثیر و فروش نهال‌های میوه انجام می‌شود و شما می‌توانید پس از انتخاب زمین باغ و مهیاسازی تمامی زیرساخت‌ها برای کاشت نهال، برای خرید به این نهالستان‌ها مراجعه کنید. البته قبل از تصمیم به مراجعه در خصوص مجوزدار بودن و با سابقه بودن نهالستان تحقیق کنید.

قیمت نهال در بار

قیمت نهال از آن دست مراحلی در باغداری است که به دلیل تنوع ارقام نمی‌توان قیمت ثابت و پایه‌ای برای آن در نظر گرفت. این قیمت تحت تاثیر تابع‌های زیادی است اما برای استعلام راحت‌تر قیمت نهال می‌توانید به برتر نهال و لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال بادام در بار

نهال بادام از دسته نهال‌هایی است که رسیدگی‌های راحتی داشته و متقابلاً توان و استقامت این نهال در برابر تنش‌های محیطی، آفات، و خشکسالی بالاست و در نهایت میوه آن جز خشکبار پرتقاضا محسوب می‌شود. پس می‌توان با خرید نهال بادام و داشتن اطلاعات تخصصی در رابطه با احداث باغ آن از میوه این نهال بالاترین سود را برداشت کرد.

خرید نهال میوه در شهر بار

شما باغداران محترم می‌توانند برای خرید نهال میوه قابل کاشت در شهر بار جدول زیر را مطالعه کرده و از میان انواع نهال میوه موجود در برتر نهال سازگارترین آن را با کمک کارشناسان این نهال فروشی انتخاب کرده و نهال‌های با اصالت، ضمانت‌دار و سازگار را خریداری کنند. همچنین جهت آشنایی بیشتر با ارقام نهال گردو می‌توانند به صفحه نهال گردوی شهر بار مراجعه کنند.

خرید نهال میوه در بار

نهال سیب  سیب دورنگ فرانسه، سیب گالا، سیب عروس، سیب دماوند
نهال بادام بادام یلدا، بادام حریر، بادام اسکندر
نهال پسته پسته بنه، پسته  احمداقایی ، پسته بادامی،، پسته ممتاز
نهال انگور انگور شاهرودی، انگور ریش بابا قرمز، انگور صاحبی
نهال آلو آلو یلواک، آلو میروبالان آلو سیاه، آلو شابلون
نهال آلبالو آلبالو بوترمو، آلبالو مورلو، آلبالو گوشواره‌ای، کلریس،
نهال زردآلو زردآلو رجبعلی، زردآلو رکسانا، زردآلو جهانگیری
نهال به به کوزه‌ای ، به شاهرودی، به آناناسی، به آمریکایی
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب بیرجند، شاه عناب
نهال انار انار فردوس، انار ژله ای، انار بردسکن
نهال گلابی گلابی وحشی، گلابی درگزی، گلابی آنجو
نهال فندق فندق قزوین، فندق دوپیمون، فندق انیس ترکیه
نهال هلو هلو پلنگی، هلو جوادی، هلو عسلی
نهال خرمالو خرمالو تاباتا، خرمالو ایورکا، خرمالو موزی
نهال شلیل شلیل مغان، شلیل زودرس ، شلیل کیوتا
نهال توت شاه توت، توت محلی، توت موزی، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز شهریار، گوجه سبز خوشه‌ای، گوجه سبز برغان، گوجه سبز ترکیه‌ای
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون کنسروالیا ، زیتون الک ترکیه
نهال زینتی  نهال پالونیا، نهال بید، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر ازمیر ترکیه، انجیر بورسای، انجیر قهوه‌ای
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک پلویی،
نهال گیلاس گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سیلویا، گیلاس زرد ارومیه
نهال بلوبری بلوبری بیلوکسی، بلوبری ایرانی، بلوبری دوک
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل محمدی دیم، گل محمدی بی خار
نهال ازگیل ازگیل فومینا، ازگیل جنگلی، ازگیل پیوندی
نهال زغال‌اخته زغال اخته سیاه، زغال‌اخته محلی ، فلوریدا

 

 

کلام آخر

شهر بار خراسان رضوی یکی از مناطقی است که سرسبزی باغات میوه آن از دور پیداست. قرارگیری این شهر در دره و دامنه رشته کوه‌های بینالود و پتانسیل‌های طبیعی امکان باغداری پرسود، راحت و پردرآمد را برای تمامی افراد میسر کرده است. کافیست برای شروع باغداری با نهالستان‌های معتبر و تخصصی در ارتباط باشید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر شهر بار می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در بار مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال