خریدنهال درخضری دشت بیاض✔️قیمت نهال میوه+نهالستان خضری دشت بیاض

یکی از مرتفع‌ترین بخش‌های خراسان جنوبی که به پیشانی سرسبز این استان نیز معروف است شهر خضری دشت بیاض است که در ارتفاعات ۱۵۳۸ متری قرار گرفته و دارای آب و هوای کوهستانی و معتدل است. ارتفاعات و مناطق شمالی آن آب و هوای معتدل و قسمت‌های جنوبی شهر نیمه خشک است.
میانگین بارندگی سالیانه در این بخش حدود ۲۰۰ میلی‌متر بوده و از نظر جغرافیایی در ۱۶۰ کیلومتری بیرجند واقع شده است و با شهرهای قائنات، زیرکوه، سرایان و فردوس همسایه است. این ناحیه با چندین کوه مرتفع احاطه شده است و رودخانه دهنه در ماه‌های پربارش با سرچشمه گرفتن از این ارتفاعات باعث سیرابی اراضی کشاورزی و باغات منطقه می‌شود. مهمترین محصولات باغی این بخش شامل پسته، بادام کوهی، عناب، زرشک، گردو و آلو است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در خضری دشت بیاض

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در خضری دشت بیاض به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در خضری دشت بیاض و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان خضری دشت بیاض

معمولاً سرمایه‌گذاران برای احداث باغات میوه و خریداری نهال‌ها به نهالستان‌های موجود در شهر خضری دشت بیاض مراجعه می‌کنند تا بتوانند از مسیری نزدیک‌تر با صرف زمان کمتری رقم خود را خریداری کنند. اما خرید نهال باید با حساسیت و سختگیری انجام شود زیرا می‌تواند باردهی و عملکرد آن در آینده را تحت‌الشعاع قرار دهد. به همین دلیل توصیه می‌شود از نهالستانی خرید را انجام دهید که از مجوزدار بودن آن مطمئن هستید و نهال‌های آن کیفیت و مرغوبیت لازم را داشته و ضمانت شده هستند.

باغداری در خضری دشت بیاض

گفتیم که شهر خضری دشت بیاض دارای اراضی حاصلخیز و سرسبزی است و یکی از مشاغلی که از دیرباز در این شهر مستمر بوده است شغل باغدار است. ساکنین این شهر از نعمت‌های خدادادی و زیرساخت‌های موجود بیشترین بهره را برده و در تولید محصولات سردرختی و باغی موفق عمل کرده‌ و نیاز های بومی را مرتفع و مازاد این تولیدات را نیز در بخش صادرات یا استان‌های همجوار به فروش رسانده و سود خوبی کسب کرده‌اند.
کسانی که قصد شروع باغداری در این شهر را دارند باید با افراد متخصص یا نهالستان‌های با اعتبار در ارتباط بوده و باغداری خود را اصولی و طبق اطلاعات علمی پیش ببرند.

 

نهال فروشی در خضری دشت بیاض

امروزه به لطف پیشرفت تکنولوژی و فضای مجازی نهال فروشی نیز اینترنتی شده و کمک کرده افراد بتوانند بدون مراجعه حضوری رقم‌های مورد نظر خود را از مراکز معتبر و مجهزی خریداری کنند که در قبال کیفیت و سلامت نهال‌ها مسئولیت پذیر بوده و آن را ضمانت می‌کند. همچنین نهال‌های آن به دست متخصصین و گیاه پزشکان پرورش یافته است.

فروش نهال در خضری دشت بیاض

اگرچه امروزه فروش نهال در شهر خضری دشت بیاض هم به دست افراد دست فروش و هم نهالستان‌های متعدد انجام می‌شود اما خرید از این مراکز بدون شناخت درست و ضمانت نهال‌ها توصیه نمی‌شود. زیرا خرید نهال‌های ضعیف، ناسالم و بدون ضمانت در نهایت با از دست رفتن سرمایه شما همراه خواهد شد. پس نهالستان‌های ارجحیت خرید را دارند که دارای ویژگی‌های زیر باشند.
. دارای مجوز و اعتبار بوده و فعالیت‌های آنها به دست متخصصین و مهندسین کشاورزی انجام شود.
. نهال ها از هر حیث مورد آنالیز قرار گرفته و برای آن کارت قرنطینه و گواهی سلامت صادر شود
. نهالستان از نظر تنوع ارقام مجهز و کامل بوده تا باغدار بتواند بر حسب شرایط اقلیمی و نیاز خود رقم مناسب را انتخاب کند.
. خدماتی مانند مشاوره‌های تخصصی و پشتیبانی ۲۴ ساعته داشته باشد تا باغدار را در خصوص چالش‌های پیش رو راهنمایی کند.

قیمت نهال در خضری دشت بیاض

لینکی که در بخش زیر مشاهده می‌کنید مربوط به نهالستان اینترنتی و معتبر برتر نهال است که برای رفاه حال مشتریان و شما عزیزان ایجاد شده است که بتوانید با صرف زمان کمی از قیمت همه ارقام نهال میوه مطلع شوید و خرید هوشمندانه و آگاهانه داشته باشید.

خرید نهال بادام در خضری دشت بیاض

یکی از نهال‌های میوه‌ای که بومی آسیا بوده و بیشترین سازگاری را می‌تواند در اقلیم کشور ما داشته باشد نهال بادام است. این نهال نیاز آبی کمی داشته و تحمل آن در برابر قارچ‌ها و عوامل بیماری‌زا و خشکی و کم آبی بالاست به همین جهت نهالی کم هزینه و پرسود خواهد بود. برای این شهر می‌توانید ارقام سازگار را با کمک کارشناسان نهالستان‌های معتبر به درستی انتخاب کنید و اقدام به کاشت کنید.

خرید نهال میوه در خضری دشت بیاض

اگر در زمینه نهال‌های میوه و ارقام آن اطلاعات خوبی ندارید می‌توانید با مطالعه جدول زیر به شناخت خوبی رسیده و نهال‌های مورد نیاز خود را با کمک مشاوران برترنهال در بالاترین رده کیفیت و مرغوبیت انتخاب کنید و در قبال سرمایه پرداختی گارانتی دو ساله دریافت کنید. برای آشنایی دقیق‌تر با نهال گردو و واریته‌های آن به صفحه خرید نهال گردوی خضری دشت بیاض مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در خضری دشت بیاض

نهال سیب سیب دماوند، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب ردچف، سیب مراغه
نهال بادام بادام منقا، بادام پسته‌ای، بادام اسرائیلی
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار کلود، انار ژله‌ای ، انار واندرفول
نهال خرمالو خرمالو گوجه‌ای، خرمالو ایورکا، خرمالو موزی
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری ایرانی، بلوبری گراپ
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون شنگه، زیتون ماری، زیتون خوراکی
نهال انجیر انجیر سبز، انجیر سیاه، انجیر استهبان
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم،  خاردار، بی خار

 

 

کلام آخر

شهر خضری دشت بیاض در زمینه تولیدات زراعی و باغی بسیار موفق و مستعد است. بنابراین برای سرمایه‌گذاری می‌تواند گزینه خوبی باشد. با خرید نهال های میوه پرفروش و پربار از نهالستان‌های شناخته شده می‌توانید باغات میوه خود را احداث کرده و از پتانسیل‌های این شهر و موقعیت جغرافیایی آن بالاترین بهره‌گیری را در زمینه درآمدزایی و اشتغال داشته باشند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر خضری دشت بیاض می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در خضری دشت بیاض مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال