خرید نهال در نیل‌شهر✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان نیل‌شهر

کشاورزی و باغداری در شهر نیل‌شهر خراسان رضوی مشتمل بر محصولات زراعی، صیفی و باغی است. این شهر از نظر موقعیت جغرافیایی مابین دو شهر تربت جام و تایباد واقع شده و از بخش‌های بوژگان است که در ارتفاعات ۸۳۴ متری و در اقلیم خشک و نیمه بیابانی قرار گرفته است. این شهر دارای جمعیت ۷۷۲۹ نفری است.
این شهر با هرات افغانستان راه ارتباطی دارد و به جهت نزدیکی به مناطق بیابانی و کویری و قرارگیری در اراضی کم ارتفاع از میزان بارشی کم برخوردار است. اما از گذشته کشاورزان و باغداران با استخراج آب از قنات‌ها و چاه‌های موجود توانسته‌اند برای حفظ باغات و زمین‌های کشاورزی خود استفاده کنند. در این شهر نهال‌های میوه گرمسیری کشت می‌شوند و تولیداتی مانند: بادام، گردو، انار، زرشک، سنجد و زردآلو برداشت می‌شود.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در نیل شهر

اگر تمایل به سرمایه‌گذاری و شروع باغداری موفق در نیل‌شهر دارید می‌توانید برای خرید نهال به مراکز فروش با سابقه و مجوزدار مراجعه کنید و نهال‌های پربار، تجاری و مرغوب و البته سازگار با آب و هوای نیل‌شهر را با کمک افراد متخصص انتخاب کنید. این سازگاری بسیار در این اقلیم حائز اهمیت است باعث می‌شود نهالی را انتخاب کنید که مطابق با خشکی، کم آبی و آفت‌های این منطقه پرورش یافته و به شکل بومی تولید شده است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان نیل شهر

نهالستان‌ها از جمله مراکزی هستند که زیر نظر نهادهای گیاهشناسی و جهاد کشاورزی فعالیت دارند و موظف به پرورش، تولید و فروش نهال‌های میوه به روش علمی و اصولی هستند. در این مراکز نهال‌ها ی جوان و بالغ آماده عرضه هستند، اما مهم‌ترین مسئله‌ای که باید قبل از خرید نهال از نهالستان به آن توجه شود مجوز دار بودن نهالستان و ضمانت نهال‌ها از سوی این مرکز است.

باغداری در نیل شهر

گفتیم که کشاورزی و باغداری در نیل شهر از دیرباز جز اولویت‌های مردم برای امرار معاش و کسب روزی بوده است. در این شهر باغات پسته، زرشک، بادام کوهی، عناب، توت و زردآلو بیشترین سطح زیر کشت را دارند. برای ایجاد باغات تجاری و اقتصادی در این بخش باید از میزان بارش‌ها و قوت خاک و سطح ارتفاع آن اطلاعات دقیق حاصل شود تا متناسب با آن نهال میوه سازگار خریداری شود.

 

نهال فروشی در نیل شهر

یکی از خدماتی که در اکثر نهال فروشی‌های صاحب نام و بزرگ به چشم می‌خورد نهال فروشی آنلاین است. این مدل خرید و فروش نهال هم برای باغداران و هم برای فروشندگان پرفایده است. از این جهت که از سرتاسر نقاط کشور می‌توان از یک مجموعه موفق و پرسابقه مثل برتر نهال رقم‌های با کیفیت و اصیل را خریداری کرد و از مزیت‌های زیر برخوردار شد.
. می‌توان با این گونه خرید نهالستانی را انتخاب کرد که از مجوزدار بودن و اعتبارنامه‌های آن مطلع شده اید و همچنین قیمت بهتری نسبت به مراکز دیگر دارد.
. خرید اینترنتی فرصت بیشتری برای مقایسه کیفیت کار و خدمات نهالستان در اختیار شما می‌گذارد و می‌توانید نهالستانی را برگزینید که برای نهال‌های خود ضمانت‌نامه، کارت قرنطینه و سلامت در نظر می‌گیرد.
. در خرید اینترنتی در هزینه‌های رفت و برگشت و زمان شما صرفه‌جویی می‌شود و به دلیل عدم وجود واسطه‌ها نهال با قیمت اصلی و مناسب خریداری می‌شود.

فروش نهال در نیل شهر

فروش نهال در نیل‌شهر با توجه به سلایق افراد، نیازها و بودجه آنها انجام می‌شود. افراد می‌توانند یک رقم خاص که از بازار فروش بالای برخوردار است و همچنین سازگاری بهتری با آب و هوای این ناحیه دارد را انتخاب کنند. البته این فروش زمانی اتفاق می‌افتد که بستر کاشت نهال کاملاً آماده شده باشد و نهال پس از خریداری در کوتاه‌ترین زمان به دست افراد مجرب در زمین مستقر گردد.

قیمت نهال در نیل شهر

یکی از دلایلی که امروزه قیمت نهال را نوسان‌دار کرده است مرجع فروشنده و اعتبار نهالستان است. نهالستانی که خود تولید کننده مرجع باشد و همچنین از حسن سابقه و کیفیت کار بالایی برخوردار باشد مسلما قیمت نهال‌های آن متفاوت‌تر خواهد بود. اما برای کوتاه‌تر شدن مسیر استعلام قیمت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کرده و از سایت برتر نهال قیمت تمامی ارقام نهال گردو را جویا شده و با ذهنی آگاه مطابق با سرمایه خود خرید را انجام دهید.

خرید نهال بادام در نیل شهر

یکی از نهال‌های پرفروشی که با استقبال فراوانی در نیل‌شهر مواجه شده است نهال بادام است. وفور باغات بادام نشان می‌دهد که این نهال توانسته بیشترین مطابقت را با آب و هوای نیل‌شهر داشته باشد. زیرا نهال بادام مناسب مناطق گرمسیری و معتدله است، نیاز آبی کمی دارد و در نهایت میوه ارزشمند تولید می‌کند. پس برای خرید نهال بادام و کاشت و پرورش توصیه می‌شود به نهالستان‌های با اعتبار، مجهز و تخصصی مراجعت شود.

خرید نهال میوه در نیل شهر

برتر نهال مجهزترین و موفق‌ترین نهالستان کشور است که تمامی انواع نهال میوه با قیمتی متعادل و کیفیت و ضمانت ۲ ساله در آن به فروش می‌رسد. خریداران محترم می‌توانند ارقام مطابق با نیل‌شهر را از این نهالستان اینترنتی با تضمین سلامت و کیفیت دریافت کنید.
برای آشنایی بهتر با نهال‌های گردوی قابل کاشت در این اقلیم می‌توانید به صفحه خرید نهال گردوی نیل شهر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در نیل شهر

نهال سیب سیب دماوند، سیب  ردچف، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان،
نهال بادام بادام سهند سنگی، بادام  تاجری، بادام منقا
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار فردوس، انار ساوه، انار ژله‌ای، انار دانه سیاه،
نهال خرمالو خرمالو موزی، خرمالو ژاپنی، خرمالو گوجه‌ای
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون خوراکی، زیتون اسرائیلی
نهال انجیر انجیر زرد سه فصل، انجیر گلابی، انجیر زرد 
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، بی خار، دیم
نهال ازگیل ازگیل قرمز، ازگیل آمریکایی ، ازگیل جنگلی

 

 

کلام آخر

با نگاهی به نوشتار این مقاله می‌توان دریافت که در هر اقلیمی چه اقلیم کوهستانی چه نیمه بیابانی مانند نیل شهر اگر کاشت نهال از ارقام سازگار با آب و هوای آن منطقه صورت بگیرد و رسیدگی‌های به آن با کمک متدهای علمی و نوین باغبانی پیش برود می‌تواند محصول دهی با کیفیت و پرباری داشته باشد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر نیل شهر می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در نیل شهر مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال