خرید نهال در قاین✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان قاین

شهر قائن دومین شهر بزرگ خراسان جنوبی معروف به پایتخت زعفران جهان است و مرکز شهرستان قائنات محسوب می‌شود. این شهر در ارتفاع ۱۴۴۰ متری از سطح دریا واقع شده و در حد فاصله ۱۰۵ کیلومتری خراسان جنوبی قرار دارد. اقلیم منطقه جز حوزه‌های سردسیری محسوب می‌شود که با میانگین بارشی ۱۸۰ میلی‌متر در سال و کمینه دمایی منفی ۲۳ و بیشینه دمایی ۴۲ درجه دارای زمستان‌های سخت و سرد و تابستان‌های گرم و نسبتا معتدلی است.
این شهر به منطقه با قرارگیری در دشت و نزدیکی به کوه‌های اطراف در معرض وزش بادهای شرقی قرار دارد. شرایط آب و هوایی سردسیری و خاک حاصلخیز آن باعث تولیدات زراعی و باغی فراوان شده است. اکثر مردم در این اقلیم از طریق کشت زرشک و زعفران و تولیدات باغی مانند گردو، زردآلو، آلو، عناب، انار، پسته گذران معیشت دارند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در قاین

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در قاین به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در قاین و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان قاین

امروز فراوانی نهالستان‌ها در قائن باعث شده باغداران بتوانند هم مشاوره‌های باغداری را در خصوص نیازهای نهال دریافت کنند و هم ارقام متنوع نهال مورد نیاز خود را تهیه فرمایند. البته انتخاب نهالستان و خرید نهال باید اصولی و حساب شده پیش برود زیرا این توان و مقاومت و کیفیت نهال است که می‌تواند انتظارات شما را از باردهی مطلوب برآورده سازد. پس نهالستان‌هایی که طبق نظارت‌های ارگانی فعالیت می‌کنند قابلیت تکثیر و پرورش نهال‌های با کیفیت و سالم را دارند.

باغداری در قاین

عمده فعالیت و درآمدزایی اهالی مردم قائن بر تولیدات باغی و زراعی منجمله تولید زعفران و زرشک متمرکز است و اما گسترش باغات پسته، عناب، آلو، زردآلو، انار و گردو و بادام نیز نشان دهنده شرایط عالی برای ایجاد باغات پرثمر و تجاری در این بخش است. این شهر به واسطه آب و هوای سردسیری از بارندگی‌ها و منابع آبی پرباری برخوردار است و باعث شده مراتع، جلگه‌ها و اراضی این بخش بسیار حاصلخیز جهت باغداری و کشاورزی باشد.

 

نهال فروشی در قاین

اگر به دنبال خرید آنلاین نهال در شهر قائن هستید می‌توانید به نهال فروشی‌های اینترنتی قائن مراجعه کنید و پس از کسب مشاوره‌های علمی و تخصصی نهال‌های پرثمر و سازگار را برای کاشت و احداث باغ انتخاب کنید. در حوزه باغداری خرید نهال از جمله پروسه‌های مهم و تاثیرگذار در تراز تجاری باغ در آینده خواهد بود. زیرا این نهال‌ها به مدت یک الی دو سال در نهالستان پرورش یافته و میزان استقامت و خصوصیات باردهی آنها می‌تواند تعیین کننده طول عمر اقتصادی و میزان محصول دهی آنها در آینده باشد. پس در این رابطه خرید مطمئن ضمانت شده هرچند با قیمت بالاتر می‌تواند جنبه اقتصادی بیشتری در آینده داشته باشد.

فروش نهال در قاین

افراد زیادی در سطح شهر قائن هستند که با توجه به مساعد بودن شرایط باغداری اقدام به تولید، تکثیر و فروش نهال در سطح شهر می‌کنند. از دست فروشان بازارهای محلی گرفته تا نهالستان‌های بزرگ و کوچک همگی می‌توانند ارقام متنوع نهال میوه را به شما عرضه کنند. اما این انتخاب شما است که می‌تواند کیفیت نهال را به دنبال داشته باشد پس سعی کنید از مراکزی با ویژگی‌های زیر خرید کنید.
. مرجع خرید نهال دارای مجوز و اعتبارنامه‌های معتبر باشد.
. نهال انتخابی شما به دست متخصصین و گیاه پزشکان با تجربه و متبحر پرورش یافته و آنالیزهای لازم برای آن انجام شده باشد.
. نهال‌ها کاملاً سالم و دارای گواهی سلامت و اعتبار دو ساله باشند.
. در رابطه با عدم ابتلا به تنش‌های بیماری گر و آفات و باکتری‌ها دارای کارت قرنطینه باشند.
. ریشه‌های آن هنگام تحویل آفت زدایی شده و با بسته‌بندی مناسب باشد تا از خشکی و پژمردگی آن تا موعد کاشت جلوگیری شود.

قیمت نهال در قاین

در مورد قیمت گذاری برای نهال‌های میوه اینطور برمی‌آید که نوع نهال و رقم نهال بسیار تاثیر گذار هستند. البته نهالستانی که شما قصد خرید از آن را دارید نیز می‌تواند به دلیل مجوزدار بودن و صادر کردن ضمانت نامه برای نهال‌های خود، قیمت متفاوت‌تری نسبت به نهالستان‌های ناشناخته و افراد دستفروش داشته باشد. اما برای اطمینان خاطر قبل از خرید می‌توانید با مراجعه به نهالستان اینترنتی برتر نهال و لینک زیر از قیمت تمامی ارقام نهال میوه مطلع شوید.

خرید نهال بادام در قاین

نهال بادام از جمله نهال‌هایی است که اگر در مناطق گرمسیری کاشته شود می‌تواند مقاومت چشمگیری در برابر خشکی و گرما داشته باشد و اگر در مناطق سردسیری از آن استفاده شود می‌تواند به صورت دیم رشد و باردهی خود را ارائه دهد پس در شهر سردسیری قاین می‌توان با خرید نهال‌های بادام سردسیری و مقاوم به سرمای بهاره باغات تجاری و سودآوری را احداث کرد. کافیست با مشاوره‌های تخصصی از نهالستان‌های معتبر این ارقام را بخواهید.

خرید نهال میوه در قاین

نهال‌های سردسیری می‌توانند در اقلیم سردسیری و کوهستانی قاین بیشترین بازدهی و باردهی را داشته باشند. شما عزیزان می‌توانید با انتخاب برتر نهال بزرگترین و تخصصی‌ترین نهالستان کشور به صورت اینترنتی ارقام مورد نظر خود را انتخاب کنید و از انتخاب خود به جهت گارانتی دو ساله و کارت قرنطینه مطمئن باشید. همچنین می‌توانید برای آشنایی و شناخت ارقام گوناگون نهال گردو به صفحه خرید نهال گردوی این مجموعه نیز مراجعت کنید.

خرید نهال میوه در قاین

نهال سیب سیب گالا، سیب دو رنگ فرانسه، سیب میراکل، سیب ردچف، سیب سبز
نهال بادام بادام سنگی، بادام پسته‌ای، بادام منقا
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته اکبری، پسته بنه، پسته زرندی
نهال انگور انگور عسگری، انگور لعل، انگور صاحبی، انگور یاقوتی
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار کلود، انار گراندا، انار ساوه، انار سفید
نهال خرمالو خرمالو گریت وال، خرمالو ژاپنی، خرمالو ایورکا
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه سیاه، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه پفکی
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق نخجوان، فندق موری،  فندق باتلر
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد حاج حسینی، سنجد قزل
نهال زیتون زیتون کنسروالیا، زیتون خوراکی، زیتون ماری
نهال انجیر انجیر زرد، انجیر گلابی، انجیر استهبان
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، بی خار، خاردار
نهال ازگیل ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی ، ازگیل قرمز

 

 

کلام آخر

شهر سردسیری قاین که در تولید زرشک و زعفران بسیار مشهور است و متقابلاً توانسته تولیدات میوه آلو، زردآلو، انار، پسته و گردوی پرثمری را داشته باشد امروزه مورد توجه بسیاری از سرمایه‌گذاران برای احداث باغ قرار گرفته است. با سرمایه‌گذاری در این شهر و خرید ارقام سازگار با این اقلیم می‌توان بیشترین اشتغال زایی، درآمدزایی و سودآوری را تجربه کرد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر قاین می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در قاین مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال