خرید نهال در مسینا✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان مسینا

یکی از بخش‌های قدمت دار استان خراسان جنوبی شهر طبس مسینا از بخش‌های گزیک شهرستان درمیان است. این شهر در ارتفاع ۱۲۵۰ متری و در دشت بسیار حاصلخیز و با رودخانه‌های فصلی متعدد قرار گرفته است. اگرچه پراکنش بارندگی‌ها در گذشته بالا بوده و میانگین بارش‌ها به ۲۰۰ میلیمتر می‌رسید، اما امروزه با وجود خشکسالی میانگین بارش از ۱۰۰ الی ۱۲۰ میلیمتر متغیر است.
بخش بزرگ اقتصاد این منطقه با استفاده از کشاورزی و دامپروری تامین می‌شود. همچنین موقعیت ترانزیتی خوب آن و قرارگیری بر سر راه کرمان و سیستان باعث شده این منطقه از موقعیت اقتصادی و تجاری خوبی از گذشته تاکنون برخوردار باشد. از جمله مهم‌ترین باغاتی که در این بخش به وفور به چشم می‌خورد، باغات انگور، گردو، بادام، توت، انجیر، سنجد، عناب، انگور، انار و آلو است. حفر چاه‌های کشاورزی و قنات‌ها به حفظ باغداری این بخش بسیار کمک کرده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در شهر طبس مسینا

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در شهر طبس مسینا به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در شهر طبس مسینا و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان شهر طبس مسینا

با مراجعه به نهالستان طبس مسینا در سطح شهر می‌توانید نهال‌های میوه متنوع را مشاهده و خریداری کنید. اما خریدهای بی‌هویت و بدون شناسنامه، ضعیف و بی‌کیفیت باعث می‌شود در کمال ناباوری انواع بیماری‌ها و آفات را وارد باغات سالم خود کنید. پس سعی کنید در هنگام خرید از سلامت آنها با دریافت کارت قرنطینه و گارانتی ۲ ساله مطمئن شوید. همچنین خرید از نهالستان‌های شناخته شده و مطرح می‌تواند بسیار بهتر باشد.

باغداری در شهر طبس مسینا

گفتیم که عمده فعالیت و اقتصاد اهالی شهر طبس مسینا از طریق باغداری و کشاورزی تامین می‌شود و محصولات باغی آن مانند: بادام، پسته، عناب، گردو، توت، انجیر و امثال این موارد باردهی خوبی داشته و از طریق محصولات امرار معاش اهالی تامین می‌شود. اما کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در این شهر دارند باید با افراد متبحر و مجرب مشورت کرده و از پیشینه باغداری و نهال‌های مناسب با این بخش اطلاع پیدا کرده سپس اقدام به خرید و احداث باغ میوه کنند.

 

نهال فروشی در شهر طبس مسینا

افراد زیادی هستند که با خرید نهال از نهالستان‌ها اقدام به نهال فروشی در بازارهای محلی کرده و هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت و سلامت نهال‌ها به عهده نمی‌گیرند. پس بهترین مرجع برای خرید نهال‌های میوه نهالستان‌هایی هستند که مجوزدار بوده و پاسخگو و مسئولیت پذیر در قبال کیفیت و سلامت نهال‌های خود هستند. به این منظور می‌توانید به نهالستان‌های اینترنتی معروف مراجعه کنید. این نوع خرید مزایای زیر را به دنبال دارد.
. صرفه‌جویی در وقت و هزینه رفت و آمد
. فرصت مقایسه نهالستان‌ها از نظر اعتبار، معروفیت، قیمت و کیفیت نهال‌ها
. ارتباط مستقیم با فروشنده و حذف واسطه‌ها و خرید نهال با قیمتی مناسب
. انتخاب نهالستانی که خدماتی مانند کارت قرنطینه، ضمانت ۲ ساله و گواهی سلامت را عرضه می‌کند.

فروش نهال در شهر طبس مسینا

مراکز زیادی در طبس مسینا هستند که برای افزایش مشتری‌های خود اقدام به فروش نهال با قیمتی پایین‌تر می‌کنند. اما باید به این نکته اشاره کنیم که مراکزی که مجوزدار هستند نهال‌های خود را طبق آنالیزهای علمی در بهترین بستر پرورش می‌دهند مسلماً هزینه‌های زیادی برای کیفیت و سلامت نهال‌ها انجام داده و نهال‌های خود را با قیمتی ارزان به فروش نمی‌رسانند. اما کیفیت و سلامتی که این نهال‌ها دارند در قبال هزینه و قیمت آن بسیار معقولانه خواهد بود. پس در هنگام خرید نهال ارزان بودن آن هدف اقتصادی شما قرار نگرفته و به کیفیت و سلامت باردهی نهال‌ها بیشتر بها دهید و ارقام با کیفیت و ارزشمند را خریداری کنید.

قیمت نهال در شهر طبس مسینا

شاید اگر به دنبال خرید نهال به چندین نهالستان سر زده باشید هر کدام قیمت متفاوتی را برای شما اعلام خواهند کرد. در این موقع تصمیم گیری برای شما دوچندان سخت‌تر خواهد شد اما اگر می‌خواهید خریدی ایمن و شیرین را تجربه کنید می‌توانید با مراجعه به برتر نهال و صفحه قیمت از طریق لینک زیر از قیمت تمامی نهال‌های میوه و واریته‌های آن مطلع شده و آگاهانه خرید خود را انجام دهید.

خرید نهال بادام در شهر طبس مسینا

نهال بادام نیز از جمله نهال‌هایی است که میوه آن جزو آجیل‌های ارزشمند و صادراتی بوده و ذخیره و انبارداری آن بسیار بالا و کم هزینه است و کشت و پرورش آن صرفه اقتصادی بالایی دارد. اگر به دنبال سرمایه‌گذاری در شهر طبس مسینا هستید می‌توانید با خرید نهال بادام سازگار با این اقلیم از تخصصی‌ترین نهالستان کشور یعنی برتر نهال با مشاوره‌های تخصصی کارگروه این مجموعه باغداری خود را شروع و با رسیدگی‌های اصولی از آن به سودآوری برسید.

خرید نهال میوه در شهر طبس مسینا

شما عزیزان می‌توانید برای خرید نهال میوه جدول زیر را مطالعه کرده و با اطلاعات مطلوب‌تری نهال‌های مورد نظر خود را انتخاب کنید. البته با مراجعه به برتر نهال و ارتباط با مهندسین کشاورزی زبده این مجموعه می‌توانید خریدی اقتصادی، سازگار و ضمانت شده را تجربه کنید. همچنین برای مشاهده واریته‌های نهال گردو می‌توانید به صفحه خرید نهال گردو مراجعه کرده و مطالعه مفیدی را داشته باشید.

خرید نهال میوه در شهر طبس مسینا

نهال سیب سیب زرد، سیب گلاب، سیب میراکل
نهال بادام بادام آذر سنگی ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگور کندری، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار انار واندرفول، انار گرمسیری، انار سردشت
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو انجیری، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو ایورکا، خرمالو گلدانی، خرمالو موزی
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت ژاپنی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج رحیمی، سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون شنگه، زیتون الک ترکیه، زیتون میشن
نهال زینتی نهال چنار، نهال بید ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر گلابی، انجیر زرد، انجیر سیاه
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بیرجند، زرشک بیدانه
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل آمریکایی، ازگیل ژاپنی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، دیم، بی خار

 

 

کلام آخر

نهال‌های میوه جدول فوق قابلیت کاشت در اقلیم نیمه خشک طبس مسینا را دارد به شرطی که آبیاری آن اصولی پیش رفته و تغذیه‌ و مراقبت‌های نهال به درستی انجام شود. این شهر در دشت بسیار حاصلخیزی قرار گرفته و وجود چاه‌ها و رودخانه‌های فصلی می‌تواند در رشد و باردهی خوب باغات میوه کمک کننده باشد. پس می‌توان با متدهای اصولی باغداری بیشترین سود را به دست آورد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر شهر طبس مسینا می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در شهر طبس مسینا مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال