خرید نهال در سرخس✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان سرخس

سرخس شهری هم مرز با کشور ترکمنستان واقع در ۱۸۰ کیلومتری شرق مشهد است که در دشتی بسیار هموار با ارتفاع ۳۰۰ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته و جزو شمال شرقی‌ترین خطه‌های ایران محسوب می‌شود. این شهر از جنوب با تربت جام، از غرب با مشهد، از شرق و شمال با ترکمنستان و از جنوب با ترکمنستان و در حاشیه فلات مرکزی و صحرای قره قم ترکمنستان قرار گرفته است. اقلیم آب و هوایی شهر سرخس به دلیل آبگیری و احداث سد دوستی و گسترش کشاورزی در محدوده اقلیم‌های گرم و مرطوب است.
حداکثر مطلق دما در این خطه به ۵۰ درجه و کمینه دمای آن در زمستان به منفی ۲۵ درجه نیز می‌رسد. این شهر با میانگین بارشی ۱۸۰ میلی‌متر در سال و همجواری با کپه داغ در غرب، رود تجن در شرق و کشف رود در جنوب باغداری و کشاورزی پررونقی دارد. این شهر از نظر استراتژیکی، نظامی و راهبردی دارای ارزش سیاسی و اقتصادی است.
در شهر سرخس تولید کلزا، گندم، جو، علوفه، حبوبات دیمی، پسته، انار، چغندر قند، زرشک، زعفران، خشکبار و انگور بسیار پررونق است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در سرخس

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در سرخس به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در سرخس و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان سرخس

امروزه فعالیت افراد متخصص و مجرب در نهالستان سرخس باعث شده با کمک جدیدترین یافته‌های علمی و گیاهی روز دنیا نهال‌های مقاوم و بومی تولید شود تا با تغییر الگوی کشت و اس بهینه از منابع آبی موجود با کمک سد دوستی توسعه باغداری در نگین سبز استان بیش از پیش برقرار شود. سرخس به دلیل تولیدات بالا کشاورزی و باغی از جمله قطب‌های کشاورزی استان محسوب می‌شود که سرمایه‌گذاران زیادی با خرید نهال‌های مقاوم به گرما در این خطه سودهای کلانی را برداشت می‌کنند.

باغداری در سرخس

اگرچه با کمک سد دوستی و بارندگی‌های ۱۸۰ میلیمتری و همجواری شهر سرخس با کشف رود و رود تجن باغداری در سرخس می‌تواند با چالش کمتری پیگیری شود اما با توجه به نوسانات دمایی و وجود گرمای ۵۰ درجه در تابستان لازم است که برای جلوگیری از افزایش هزینه‌های تامین آب و خشکی نهال‌ها، ارقام معتدله مقاوم به خشکی در این بخش استفاده شود تا با نیاز آبی کم و آبیاری به موقع محصولات قابل توجه و پربار را تولید کرده و هدف باغداران از برداشت سود قابل توجه را محقق کنند.

 

نهال فروشی در سرخس

با مراجعه به نهال فروشی در سرخس می‌توانید از میان تنوع ارقام، نهال‌های منطبق با شرایط جوی این خطه را انتخاب کنید. مسلماً نهال‌های مقاوم به گرما و معتدله در این شهر تقاضا و بازار فروش بالایی دارند. البته باید در کنار باردهی بالا، نوع بازدهی آن را نیز مد نظر قرار دهید تا در کوتاه‌ترین زمان باغات میوه شما به بهره‌وری برسد. پس لازم است هنگام مراجعه به چنین مراکزی نهال‌ها را با شرایط و شاخص‌های زیر دریافت کنید.
* نهال‌ها از ارقام سالم به همراه کارت سلامت و کارت قرنطینه استانی باشد.
* رقم نهال با آب و هوا و ارتفاع شهر سرخس مطابقت داشته و جزو ارقام نیمه گرمسیری و معتدله باشد‌
* دارای شناسنامه اصیل بوده و قیمت آن با توجه به میزان بازدهی و سن و نوع رقم نهال مطابقت داشته باشد.
* ریشه‌های نهال کاملاً سالم بدون حالت غیر طبیعی و چنگالی بوده و دارای ریشه‌های پرتراکم، جوان و بدون درهم تنیدگی باشد.

فروش نهال در سرخس

از جمله مراکزی که باغداران عزیز می‌توانند با خیال آسوده خرید ایمن را از آن داشته باشند نهالستان برتر نهال است که در زمینه تولید تکثیر و فروش نهال در سرخس به صورت اینترنتی فعال بوده و عزیزان می‌توانند از طریق پل‌های ارتباطی با این مجموعه معتبر با نیم قرن سابقه در ارتباط بوده و علی رغم برخورداری از نهال‌های با کیفیت و سالم از مشاوره‌های علمی و گیاهی رایگان نیز در طول باغداری بهره‌مند شوند.

قیمت نهال در سرخس

شرایط آب و هوایی حاکم در هر اقلیم بر قیمت نهال‌های آن خطه تاثیرگذار است. مسلماً در طول پروسه پرورشی نهال هزینه‌های حمل و نقل و مراقبتی نهال در قیمت پایانی تاثیرات چشمگیری دارد. برتر نهال برای تکریم مشتریان و باغداران عزیز لینک زیر را برای استعلام قیمت نهال در سرخس معرفی می‌کند تا از مسیری کوتاه آگاهی خوبی کسب کنید.

خرید نهال بادام در سرخس

یکی از نهال‌های تجاری با سودآوری بی‌نظیر در اقلیم سرخس نهال بادام است این نهال دارای ریشه‌های سطحی و قدرتمندی بوده و توانمندی بالایی در برابر دماهای بالا، خشکسالی و بادهای سوزان دارد و با نیاز آبی کم می‌تواند در شهر مرزی سرخس رشد و راندمان تولید خوبی داشته باشد. برای خرید نهال بادام در سرخس از ارقام مناسب با این خطه و چگونگی کاشت و پرورش آن می‌توانید از لینک زیر کمک بگیرید‌.

خرید نهال میوه در سرخس

برتر نهال مجموعه معتبر و تخصصی است که برای شروع باغداری در سرخس، خرید نهال‌های نیمه گرمسیری و معتدله را پیشنهاد می‌کند و جدول زیر را از مجموع نهال‌های میوه و ارقام آن آماده سازی کرده است تا شما عزیزان بتوانید با ذهنی باز و آگاهانه خرید نهال میوه در سرخس را از این مجموعه با تضمین مرغوبیت، سلامتی و قیمت داشته باشید.
همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی سرخس اطلاعات تکمیلی از رقم‌های سازگار در این شهر کسب کنید.

نهال بادام بادام تونو، بادام آذر خوشه‌ای، بادام مامایی، بادام سهند
نهال سیب سیب میراکل، سیب گلدن ورد زرد، سیب مراغه، سیب ترش مصری
نهال پسته پسته بنه، پسته رفسنجان، پسته ممتاز، پسته بادامی
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس لامبرت، گیلاس گلد
نهال شلیل شلیل شبرنگ، شلیل کیوتا، شلیل سفید مشهد، شلیل شمس
نهال فندق فندق بارسلونا، فندق انیس ترکیه، فندق موری
نهال گلابی  گلابی درگزی، گلابی بلادی جونیو، گلابی فورل، گلابی دم کج
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور کاشمر، انگور ازبک
نهال انار انار  ژله‌ای، انار سیاه سمرقندی، انار بردسکن
نهال خرمالو خرمالو موزی، خرمالو فویو، خرمالو ارموند
نهال زینتی صنوبر نقرا ترکیه، بید، کبوده تبریزی
نهال توت توت موزی سیاه، توت سفید محلی، شاه توت
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا ، زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته فومینا
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم
نهال به به قرمز، به محلی، به ایتالیایی
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال آلبالو آلبالو پیش‌رس، آلبالو غیر پیوندی، آلبالو بوترمو
نهال زردآلو زردآلو سلطنتی، زردآلو قرمز، زردآلو سفیری، زردآلو ملایر
نهال آلو آلو قطره طلا، آلو خاکی، آلو بلک دیاموند
نهال هلو هلو آلبرتا، هلو عسلی،
نهال گوجه سبز گوجه سبز شهریار، گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز سردورود
نهال زرشک زرشک بی دانه سیاه، زرشک قائنات، زرشک پفکی
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری کراپ، بلوبری دوک
نهال زیتون زیتون خوراکی، زیتون شنگه، زیتون مانزالیا

 

کلام آخر

سرمایه‌گذاری در شهر سرخس در حوزه باغداری می‌تواند به دلیل مرزی بودن این شهر و ارزش راهبردی و اقتصادی این هم مرزی، فروش میوه راحت‌تر را برای باغداران تسهیل کرده و سود نهایی حاصل از فروش را افزایش دهد. لذا لازم است برای داشتن نهال‌هایی با محصول دهی با کیفیت و کمیت بالا، نهال‌های مقاوم به گرما و معتدله را در این بخش خریداری و مورد کشت قرار دهید. در این مسیر تخصص و تجربه تیم مهندسی برتر نهال می‌تواند با در اختیار گذاشتن نهال‌های زود بازده و منطبق با این اقلیم آموزه‌های باغبانی را به صورت به روز و تخصصی برای رفع نیازهای نهال در اختیار شما عزیزان قرار دهد.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر سرخس می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در سرخس مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال