خرید نهال در شاهین شهر✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان شاهین شهر

شاهین شهر از جمله شهرهایی است که در ارتفاع ۱۶۰۰ متری از سطح دریا واقع شده و جز شهرهای نوساز در چند دهه اخیر است. این شهر در فاصله ۳۰ کیلومتری از شهر اصفهان قرار گرفته و کشاورزی و باغداری در این شهر به دلیل اراضی وسیع سطح زیر کشت و حاصل خیزی خاک از رونق و بالایی برخوردار است. به طوری که از باغات گردو، سیب، به انگور و گل محمدی و زعفران آن سالانه ۹۹۲۷ تن محصولات باغی تولید و به فروش می‌رسد. این مقدار تولیدات نشانگر استفاده درست اهالی طی چند سال اخیر از منابع طبیعی و آبی بوده است که با وجود کمبود بارش‌ها رونق طبیعت ذاتی آن نیز حفظ شده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان شاهین‌شهر

عمده فعالیتی که نهالستان‌های شاهین شهر به آن مشغول هستند تولید، تکثیر و فروش نهال‌های میوه در ارقام متنوع است. این تنوع باعث می‌شود باغداران و کشاورزان بتوانند هر نوع نهالی را با توجه به اقلیم و هدف اقتصادی خود خریداری کنند. از آنجایی که این نهال‌ها دو ساله و آماده کاشت هستند نیازی به زمان زیاد برای پرورش نهال از بذر و پایه نیست و پروسه شروع میوه‌دهی آن کمتر می‌شود و زودتر بازدهی آن نمایان می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در اصفهان

باغداری در شاهین‌شهر

با توجه به تولیدات بالایی که از این شهر در بازارهای داخلی و سطح استان عرضه می‌شود می‌توان به رونق باغداری آن پی برد. البته این شهر در طی چند سال اخیر جزو  شهرهای صنعتی شده و آلاینده‌های فراوان باعث کاهش بارندگی‌ها و افزایش بادهای خشک در آن شده است. اما حاصلخیزی خاک و پوشش گیاهی مناسب امکان رشد نهال‌های میوه را فراهم کرده و می‌توان از خاک حاصلخیز و آب‌های زیرزمینی آن در جهت باغداری حاصلخیز استفاده کرد.

نهال فروشی در شاهین‌شهر

اینترنت در حوزه خرید نهال بسیار کمک کننده بوده، و افراد می‌توانند از این درگاه‌ها با چندین مرکز آشنا شده و بهترین و نزدیکترین آن را برای خرید نهال مورد نظر انتخاب کنند. البته برای مناطق نزدیک خرید حضوری در اولویت است اما برای خرید از نهالستان های موفق و معروف کشور خرید اینترنتی بسیار جوابگو بوده و مزایای زیر را به دنبال خواهد داشت.

  • فرصت زیادی در اختیار باغدار قرار می‌گیرد تا بتواند چندین نهالستان را در کوتاه‌ترین زمان از نظر قیمت و کیفیت و خدمات مقایسه کند.
  • در این نوع خرید به جهت ارتباط مستقیم با فروشنده، پای دلال‌ها و واسطه‌ها کم شده و در نتیجه قیمت نهایی افزایش پیدا نمی‌کند.
  • خرید اینترنتی باعث صرفه‌جویی در هزینه‌های رفت و برگشت به نهالستان و وقت می‌شود.
  • با این خرید شما می‌توانید مجموعه‌ای را انتخاب کنید که نهال‌های خود را ضمانت کرده و برای آنها گارانتی و گوه‌ای قرنطینه صادر می‌کند.

فروش نهال در شاهین‌شهر

در مراجعه به مراکز فروش نهال مهم‌ترین مسئله‌ای که  باید مورد توجه واقع شود این است که اطلاعات تخصصی کارگروه آن بالا بوده و بتواند شناخت درستی از اقلیم شهر شاهین شهر داشته و نهال میوه سازگار با آن را به خریدار معرفی کند. این انتخاب صحیح باعث می‌شود نهال در آن منطقه بیشتر رشد پیدا کند و در نتیجه عملکرد بهتری ارائه کند. پس تخصصی بودن مراکز فروش نهال از اهمیت بالایی برخوردار است. لذا هنگام خریداری نهال فقط به فکر قیمت آن نباشید و از کیفیت و اعتبار مرجع خرید نیز مطمئن شوید.

قیمت نهال در شاهین‌شهر

نهال‌های میوه انواع متنوعی دارند و هر نهال نیز واریته‌های متنوعی دارد، دانستن قیمت تمامی ارقام کاری زمانبر و وقتگیر است به همین دلیل بزرگترین نهالستان کشور یعنی برتر نهال برای افزایش رضایت خریداران از هر نقطه کشور سایت جامع و صفحه قیمت نهال میوه را راه اندازی کرده است. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به سایت برترنهال از قیمت این ارقام به خوبی مطلع شوید.

خرید نهال بادام

نهال بادام از جمله نهال‌های بسیار زیبا با شکوفه‌های سفید و صورتی در بهار است که میوه آن از ارزش تغذیه‌ای خاصی برخوردار است، به همین دلیل محبوبیت بالایی در سرتاسر جهان دارد. پس یکی از گزینه‌های مطلوب برای سرمایه‌گذاری می‌تواند احداث باغ بادام باشد. عزیزان شاهین شهری می‌توانند با مراجعه به معتبرترین نهالستان در خصوص خرید نهال بادام اطلاعات تخصصی دریافت کرده و سپس رقم سازگار با این شهر را انتخاب کنند.

خرید نهال میوه در شاهین‌شهر

با توجه به نوع آب و هوای شاهین شهر تقریباً کاشت تمامی ارقام نهال میوه در آن جوابگو خواهد بود، به شرط اینکه رقم سازگار انتخاب شود و رسیدگی‌های و مراقبت‌های آن دقیق و اصولی پیش برود. در این رابطه می‌توانید با کمک مشاوره‌های تخصصی و علمی کارشناسان برتر نهال و خرید نهال از آن بهترین رسیدگی را داشته و بالاترین باردهی را شاهد باشید. همچنین شما عزیزان می‌توانید برای آشنایی با نهال گردو و واریته‌های آن به صفحه خرید نهال گردو در سایت برتر نهال مراجعه کنید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب سبز، سیب شیشه‌ای، سیب گلدن، سیب کهنز
نهال پسته پسته بنه، پسته زرندی، پسته بادامی،
نهال انگور انگور تبرزه، انگور شمشیری، انگور ترکمن
نهال بادام بادام نون پاریل، بادام حریر، بادام تونو
نهال گلابی گلابی فورل، گلابی دوچی، گلابی کنکورد
نهال آلو آلو یلواک خورشتی، آلو میروبالان، آلو خرمایی
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو رجبعلی، زردآلو چتری، زردآلو سلطنتی
نهال آلبالو آلبالو محلی، آلبالو پیش‌رس ، آلبالو خوشه‌ای
نهال به به پرتغالی، به آمریکایی ، به قرمز
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل، سنجد حاج حسینی
نهال گیلاس گیلاس لیندا، گیلاس مالیزیا، گیلاس امبرانس
نهال شلیل شلیل رفعتی، شلیل بیگ تاپ، شلیل قرمز بهاره
نهال هلو هلو پالیز، هلو شاستا، هلو جوادی
نهال زینتی ‌پالونیا شن تونگ، صنوبر نقرا ترکیه، کبوده تبریزی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال اخته فلوریدا، زغال‌اخته سیاه
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک پفکی، زرشک وحشی
نهال توت توت هرات، توت قرمز، توت موزی سیاه
نهال گوجه سبز گوجه‌سبز نخجوان، گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب محلی، عناب ارمنی
نهال بلوبری بلوبری کراپ، بلوبری دوک، بلوبری ایرانی
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون آمریکایی، زیتون شنگه
نهال انجیر انجیر قهوه‌ای، انجیر بنفش، انجیر سیاه
نهال انار انار دانه سیاه اصل، انار قندهار، انار ژله‌ای
نهال خرمالو خرمالو موزی، خرمالو گوجه ای، خرمالو ژاپنی
نهال انار انار ساوه، انار ژله‌ای ، انار پوست سیاه

کلام آخر

امروزه با افزایش جمعیت و نیاز بیشتر به میوه‌ها و عناصر ارزشمند غذایی آن باغداری  از شغل‌های محبوب و پردرآمد و سودآور است. شاهین شهر نیز ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خوبی در جهت منابع طبیعی و آبی دارد به شرط اینکه با خرید نهال‌های سالم و سازگار با این اقلیم رسیدگی‌های به آن با جدیدترین روش‌های باغداری انجام شود در این صورت می‌تواند بسیار سودآور باشد.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال