خرید نهال گردو در فرادنبه✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار

شهر فرادنبه از سطح دریا ۲۱۶۹ متر ارتفاع دارد که جزو ارتفاعات بلند کشور محسوب می‌شود نهال گردو در مناطقی که ارتفاع زیادی داشته باشد باردهی پرسودی از خود نشان می‌دهد، علاوه بر آن ارقام نهال گردو جزو درختانی هستند که با مناطق سردسیر و معمولاً کوهستانی سازگاری بیش‌تری دارند با توجه به شرایط جوی استان چهارمحال و بختیاری تمامی شهرهای این استان بستر ایده آل را برای کاشت ارقام نهال گردو دارند.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی فرادنبه

میانگین دمای  سالانه‌ی شهر فرادنبه مثبت ۵ درجه سانتیگراد است، طبق گزارش هواشناسی بارش سالانه در شهر فرادنبه ۲۶۰ میلی‌متر و روزهای سرد و یخبندان شهر فرادنبه معمولا ۱۲۲ روز است حداقل دمای این شهر در فصول تابستان و گرم ۳۶ درجه و در روزهای سرد دمای مطلق منفی ۳۶ درجه سانتیگراد گزارش شده هست. شرایط اقلیمی شهر فرادنبه نیمه مرطوب است و به علت آن که روزهای گرم در شهر فرادنبه کم است محل مناسبی برای کاشت نهال گردو ایجاد شده است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در شهرکرد

تاریخچه باغات گردو در فرادنبه

با آن حال که قالیبافی یکی از شغل‌های اصلی اهالی شهر فرادنبه است اما همچنان شاهد باغداری و کشاورزی در این منطقه هستیم، شهر فرادنبه از لحاظ شرایط اقلیمی بسیار برای باغداری و کشاورزی ایده آل است باغاتی که در این شهر احداث شده‌اند امروزه محصولات خود را به صورت تجاری برداشت می‌کنند،  بنابراین به راحتی می‌توان گفت که باغات شهر فرادنبه از قدمت بالایی برخوردار هستند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در فرادنبه

در ایران معمولا احداث باغ گردو برای پرورش میوه آن احداث می‌شود اما در برخی از مناطق از باغ گردو برای تامین چوب درخت استفاده می‌شود، برای آن که احداث باغ گردو برای تامین چوب درخت گردو باشد باید درختان را در فاصله ۲ متر و نیمی از یک دیگر کاشته شود، در این صورت درختان به دلیل کمبود جا به صورت عمودی رشد می‌کنند و به همین علت چوب آن بسیار مقاوم و با کیفیت خواهد بود. اما در مناطقی که باغ گردو را برای پرورش میوه آن احداث می‌کنند باید فاصله بین درختان ۴ متر باشد تا فضا برای رشد شاخه‌های درخت گردو وجود داشته باشد.

آیا کاشت نهال گردو در فرادنبه حالت اقتصادی دارد؟

امروزه محصولاتی که از طریق گردو به دست می‌آید به وفور دیده می‌شود مهم‌ترین محصولی که از درخت گردو به دست می‌آید مغز گردو است که در صورت کیفیت بالا از آن در آجیل استفاده می‌کنند. علاوه بر آن با استفاده از این مغز می‌توان روغن آن را هم به دست آورد و یک درآمدزایی دیگر از این محصول انجام داد. امروزه در صنعت کابینت سازی و تخت و مبل سازی به وفور استفاده از چوب درخت گردو رونق یافته است، به دلیل مقاومت و کیفیت بی‌نظیر این نوع چوب‌ها قیمت آن هم به نسبت بیش‌تر است بنابراین کاشت درخت گردو در منطقه ایده آل فرادنبه با حالت اقتصادی عالی همراه است.

خرید نهال گردو در فرادنبه

کشور ایران جزو مناطقی است که در آن باغات گردو بسیار پهناور و پرثمر هستند، در نتیجه صادر کردن گردو از ایران به کشورهای دیگر بسیار رونق گرفته است. اگر تمام مراحل احداث باغ گردو با دقت و اصولی طی شود بدون شک در آینده نه چندان دور از یک باغ تجاری و با محصولات صادراتی روبرو خواهید شد. لذا خرید نهال گردو جزو ابتدایی‌ترین مراحل احداث باغ گردو است اگر در خرید این نوع محصول دقت بالایی نشان دهید و محصول با کیفیت خریداری کنید بدون شک نصف راه احداث باغ گردوی اصولی و مدرن را طی کرده‌اید.

فروش نهال گردو در فرادنبه

با مراجعه به سایت‌های نهالستان‌های قانونی کشور می‌توانید به راحتی از تنوع نهال میوه علی الخصوص نهال گردو و خدمات که نهالستان‌ها پس از فروش ارائه می‌دهند اطلاع پیدا کنید. انتخاب یک نهالستان متخصص و معتبر این امکان را به شما می‌دهد که ارقام نهال پرتنوع را با کیفیت عالی و اطمینان خریداری کنید زیرا اگر ارقام نهال این نوع نهالستان‌ها از کیفیت و محبوبیت خوبی همراه نباشد با وجود گارانتی بازگشت کالا می‌توان آن را مرجوع کرد.

 

نهال گردو مناسب فرادنبه

در شهر فرادنبه محصولاتی اعم از چغندر ،گندم، سیب زمینی، یونجه و جو با کیفیت عالی تولید می‌شود، نصف اهالی این شهر درآمد خود را از کشاورزی‌های  مکانیزه و  نیمه مکانیزه، دامداری‌های سنتی و صنعتی به دست می‌آورند، شرایط اقلیمی و جوی این منطقه به دلیل ویژگی‌های بی‌نظیری که دارند محل مناسبی برای پرورش درختان میوه و دامپروری است. فرادنبه در یک منطقه کوهستانی قرار گرفته است که از نظر تامین آب درختان و مزارع هیچ مشکل و دشواری در آن وجود ندارد.

انواع نهال گردو در فرادنبه

به دلیل خاک حاصلخیز و شرایط اقلیمی منطقه کاشت انواع نهال گردو در آن انجام می‌شود مهم‌ترین عاملی که باعث کیفیت بهتر نهال گردو در شهر فرادنبه می‌شود آب و هوای مناسب و معتدل آن است به دلیل نبود سرمای بسیار شدید و یا گرمای شدید این محل از شرایط اقلیمی معتدلی برخوردار است بر اساس همین مورد می‌توان گفت ارقام نهال گردویی که با آب و هوای نسبتاً سردسیر و معتدل سازگار هستند کاشت آن در شهر فرادنبه توصیه می‌شود.

قیمت نهال گردو در فرادنبه

قیمت یک اصل قابل توجه و پراهمیت در فروش و خرید کالاها است با آن حال که قیمت نهال گردو به نسبت دیگر ارقام نهال میوه مناسب است، اما می‌توان گفت به دلیل وجود فروشندگان فرصت طلب در بازارها در برخی مواقع قیمت این نوع محصولات هم افزایش شدیدی پیدا می‌کند، بنابراین برای اینکه فریب افراد سودجو و فرصت طلب را نخورید باید به سایت کاتالوگ قیمت ارقام نهال میوه نهالستان برتر نهال مراجعه کنید در این وب سایت قیمت بازارپسند نهال میوه درج شده است.

بهترین نهال گردو

ساختار ارقام نهال میوه‌ای که در این بخش درج شده است با شرایط اقلیمی و جوی منطقه فرادنبه سازگار است.

  • نهال گردو ژنوتی پالیز تیپ ۷
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو فرنور
  • نهال گردو چندلر
  • نهال گردو تویسرکان

خرید نهال گردو تنها پایان کار نیست باید کاشت، آبیاری و کوددهی این نوع محصولات را به صورت دقیق و اصولی انجام داد. در صورتی که ابهاماتی برایتان پیش آمده است می‌توانید پس از خرید نهال از خدمات برتر نهال نظیر پشتیبانی ۲۴ ساعته بهره‌مند شوید.

نهالستان گردو در فرادنبه

امروزه تکنولوژی به کمک باغداران آمده است و با وجود تاسیس سایت‌هایی که نهالستان‌ها انجام داده‌اند، می‌توان به راحتی در منزل و به صورت غیر حضوری از جزئیات مهم یک نهالستان اطلاع پیدا کرد، علاوه بر آن فروش اینترنتی این نوع مراکز این امکان را به افرادی که در شهرهای دوردست زندگی می‌کنند داده است که با استفاده از این امکان نهال مورد نظر خود را با کیفیت عالی درب منزل به صورت ایمن و کاملاً سالم تحویل بگیرند.

کلام آخر

نهالستان برتر نهال جز معدود نهالستان‌هایی است که از پرسنل بسیار حرفه‌ای برخوردار است بسیاری از باغداران در زمان حمل و نقل نهال‌ها نگران صدمه دیدن نهال‌ها هستند اما باید مطلع باشید که این مرکز فروش نهال حمل و نقل نهال خریداری شده را به دست افراد کاملا متخصص و حرفه‌ای سپرده است. اگر قصد احداث باغ میوه دارید می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید نهال میوه در فرادنبه از تنوع و کیفیت و قیمت متعادلانه آن آگاه شود.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال