خرید نهال در شلمزار✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان شلمزار

شهری  در فاصله‌‌ی ۸ کیلومتری شهر گهرو به نام شلمزار قرار گرفته است که بناست در این نوشتار به سیر تا پیاز کشاورزی و باغداری در آن بپردازیم، لذا خواهشمندیم با مطالعه دقیق این مقاله سوالات خود را رفع نماید، اگر ابهاماتی پیش آمد از طریق پشتیبانی ۲۴ ساعته کارشناسان نهالستان برتر نهال کمک بگیرید، برای این منظور آدرس سایت نهالستان در بخش‌های زیل درج شده است که با کلیک بر روی آن به آسانی وارد سایت این مرکز پرورش و فروش ارقام نهال میوه خواهید شد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در شلمزار

شهر شلمزار از ۶ هزار جمعيت برخوردار است، با آن که بیش‌تر اهالی این منطقه در حوزه‌ی باربری به واسطه ماشين سنگین به کشورهای همجوار مشغول هستند، اما با توجه به شرایط جوی و جغرافیایی مثبت منطقه باغات میوه‌ هم به وفور دیده می‌شود، در هر شهری که باغ میوه احداث شده باشد بدون شک خرید درخت میوه و  نحوه‌ی کاشت آن حائز اهمیت است، خرید نهال در شلمزار به دلیل اراضی پهناور و آب و هوای سردسیر باید طبق اصول و ویژگی‌های منطقه خریداری شود، در این مقاله به اقلیم، شرایط جوی و ارتفاع طبیعی شهر شلمزار پرداخته‌ایم.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان شلمزار

باغداران شهر شلمزار مناطقی از جمله شلمزار بالا، سر سه گرد، چاری، دیز دشت، سل آباد را جهت کاشت درختان میوه به نسبت دیگر مناطق برمی‌گزینند، با توجه به رونق کشاورزی و باغداری احداث نهالستان شلمزار اهمیت بالایی دارد، خرید حضوری نهال در نزدیکی باغ برای باغداران بسیار آسان است، زیرا امروزه به دلیل وجود افراد فرصت طلب و سودجو خرید و فروش محصولات به صورت اینترنتی بسیار با نگرانی و عدم اعتماد همراه است.

باغداری در شلمزار

ارتفاع شهر شلمزار از سطح دریا ۲۰۳۴ متر است که به همین علت در لیست شهرهای معروف به بام کشور قرار گرفته است، یکی از پارامتر‌های اصلی در کاشت نهال میوه ارتفاع طبیعی محل باغداری است. باغداری در شلمزار بدون شک از مراحل و فرایندهای خاصی برخوردار است که باید یک به یک به صورت استاندارد و دقیق طی شود تا در آینده باغ اصولی و تراز تجاری بالایی ایجاد شود.

نهال فروشی در شلمزار

مشاغل اهالی شهر شلمزار به سه دسته تقسیم شده است که در این بخش به ترتیب درج شده‌اند:

  1. باغداری، دامپروری و زراعت
  2. کامیون داری و باربری
  3. ادارات‌ و و کارخانه‌ها

اکثر شهرهای استان چهارمحال و بختیاری به دلیل گسترش شهرنشینی و کوچ افراد محلی شاهد کاهش باغداری و کشاورزی است، اما خوشبختانه به دلیل بازگشت بارش سالانه قابل توجه، منبع آبی فراوان و دائمی شغل باغداری به نسبت دامپروری و زراعت را بیش‌تر از پیش کرده است، در نتيجه نهال فروشی در شلمزار سودآوری خوبی همراه خواهد داشت.

فروش نهال در شلمزار

بدون شک نهال‌های که کیفیت و مرغوبیت خوبی دارند در مراکز متخصص و دارای مجوز پرورش و نگهداری شده است، زیرا در نهالستان‌های که از مجوز جهاد کشاورزی برخوردار هستند، ارقام نهال توسط مسوولان مربوطه از لحاظ کیفیت و مرغوبیت مورد بررسی و آزمایش قرار می‌گیرند و در صورت تایید از مدارک و شناسنامه‌های معتبر بهرمند می‌شوند، اگر احداث نهالستان قانونی شکل بگيرد، فروش نهال در شلمزار کاری آسان، کم ریسک و پر درآمدی خواهد شد‌‌.

قیمت نهال در شلمزار

در مناطقی که رفت و آمد در آن صورت بگیرد و خرید و فروش بیش‌تر باشد، قیمت محصولات حدالامکان کنترل می‌شود. شهر شلمزار از مناطق گردشگری و قدمت داری چون قلعه چنار سبز، دریاچه شلمزار، حمام گرکعلی، حمام پایین شلمزار و کوه زره برخوردار است و سالیانه جمعیتی زیاد برای دیدن این جاذبه‌های گردشگری به شلمزار سفر می‌کنند، قیمت نهال در شلمزار بر اساس نکات گفته شده به صرفه و منصفانه خواهد بود، در آخر متذکر می‌شویم که استعلام قیمت نهال میوه را می‌توانید از سایت کاتالوگ قیمت نهال نهالستان برتر نهال بگیرید.

خرید نهال میوه در شلمزار

یکی از نوین‌ترین راه‌ها جهت خرید نهال میوه فروش اینترنتی است که نهالستان‌های معتبر آن راه‌اندازی کرده‌اند، نهالستان برتر نهال که از سابقه ۱ قرنی برخوردار است، به راحتی انواع نهال میوه شلمزار را با پیشرفته‌ترین سیستم‌ها پرورش می‌دهد. با مراجعه به وب سایت این مرکز فروش نهال به سهولت می‌توان از قیمت نهال میوه مناسب با شهر شلمزار آگاه شد و براساس نکات درج شده در سایت محصول را خریداری و کاشت کرد.

 

برای شهر شلمزار ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم :

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب گلدن، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب، نهال سیب جوناتان
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی پرتغالی ناشی، نهال گلابی بوره بوتس
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به آمریکایی، نهال به ترش آذربایجان
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو سیاه، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق نخجوان
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد
نهال پسته نهال پسته زرندی،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته بنه
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو آیورکا
نهال آلبالو نهال آلبالو گوشواره‌ی، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز دبه‌ی ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز برغانی
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور ریش بابا قرمز، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار سیاه دانه اصل، نهال انار سفید، نهال انار ساوه میکس
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فلوریدا، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته سیاه
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل قرمز بهاره
نهال هلو نهال هلو مخملی، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو نادری نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون خوراکی
نهال توت نهال توت چتری، نهال توت شاه توت ، نهال توت موزی سفید
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه پفکی، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در شهر شلمزار

همانطور که پیشتر گفتیم شهر شلمزار یک منطقه کوهستانی است که در همجواری کوه‌های زاگرس قرار گرفته است، شرایط اقلیمی،  مختصات جغرافیایی، آب و هوا، درصد رطوبت و پهناور بودن دشت و اراضی شهر شلمزار دست به دست هم داده‌اند تا بستر مناسبی برای کاشت درخت بادام فراهم شود، خرید نهال بادام در شهر شلمزار  باید براساس ارتفاع طبیعی، نوع خاک و ویژگی‌های نهال بادام خریداری شود، که پشتیبانی ۲۴ ساعته نهالستان برتر نهال به شما کمک بسزایی در این زمینه می‌کند.

کلام آخر

شهر شلمزار در مرکز شهر کیار قرار دارد، به دلیل منابع طبیعی جذاب در سطح استان و کشور مطرح است، در این مقاله سعی شد تمام جزئیات احداث باغ در شلمزار بیان شود و خریداران را از ویژگی‌ها و خدمات نهالستان برتر نهال آگاه کنیم. برای ایجاد باغ گردو در استان چهارمحال و بختیاری پیشنهاد می‌کنیم به صفحه خرید نهال گردو در شلمزار مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال