شلیل

تفاوت بین هلو و شلیل

 می تواند کمی فازی باشد. پس از همه، این دو بستگان طعم بادام بسیار شبیه به هم هستند. اما طرفداران شلیل

ها از میوه سنگ برای پوست صاف و گودال کوچک تر است. گیلاس در بالا این است که شلیل

ها انرژی هسته ای برای افراد مسن است. در واقع، زمانی که دندانهایمان را به یک شلیل

 فرو برده ایم، مقدار زیادی ویتامین C، بتا کاروتن و فیبر را دریافت می کنیم. و این همه نیست

بیشتر بخوانید »»» ارقام نهال گردو

۱- شلیل ها کم کالری هستند

شلیل این کوچک کمتر از ۶۰ کالری دارد. اگر شما چیزی شیرین را طلب کنید، سعی کنید ماست ساده با برش های نعناعین یا دیگر میوه های سنگی مانند گیلاس یا هلو را بپوشانید.

نهال شلیل

نهال شلیل

۲- شلیل ها برای چشم شما مناسب است

پروتئین ها حاوی لوتئین، آنتی اکسیدان هستند که می توانند خطر آب مروارید را کاهش دهند. افزایش میزان لوتئین در رژیم غذایی ما نیز با خطرات ناشی از دژنراسیون ماکولار مرتبط با سن ارتباط دارد. یک شلیل کوچک کوچک حاوی حدود ۱۵۰ میکروگرم لوتئین است.

بیشتر بخوانید »»» ارقام نهال گلابی

۳- شلیل ها قند خون را چک می کنند

در دهه های پاییز شهدان دارای شاخص گلیسمی پایین هستند. این بدان معنی است که افزایش سریع قند خون، که می تواند منجر به سقوط و نوسانات خلق شود، ایجاد نمی کند. به همین ترتیب، شلیل ها همچنین میل به قند ما را محدود می کند.

نهال شلیل

نهال شلیل

۴- شلیل ها انرژی ما را حفظ می کنند

برای این مزایا، مس، کالری و غیره را در نظر بگیرید. شلیل این متوسط ​​حاوی ۶ تا ۹ درصد از مصرف روزانه مس توصیه می شود. مس یک ماده معدنی ضروری است که بدن ما را جذب آهن و جلوگیری از کم خونی می کند.

پتاسیم در شلیل ها نیز ما را به حال خود رها می کند. سطح پتاسیم پایین می تواند باعث ایجاد هیپوکالمی شود، وضعیتی که می تواند احساس خستگی و ضعف خود را به ما منتقل کند.

محصولات برترنهال:

با کلیک بر روی هر کدام از این محصولات می توانید توضیحات مربوط به هر رقم را مشاهده بفرمایید :

 

۵- شلیل ها باعث تقویت سلامت قلب می شوند

کلسترول آن را به تمام آن مس، که همچنین با کنترل فشار خون و عملکرد قلب کمک می کند. پتاسیم میوه نقش مهمی در سلامت قلب دارد.

شلیل این متوسط حاوی حدود ۲۸۵ میلی گرم پتاسیم است و تقریبا هشت درصد از آنچه ما هر روز نیاز داریم. افزایش مصرف پتاسیم به کاهش فشار خون و کاهش خطر سکته مغزی مرتبط است.

بیشتر بخوانید »»» ارقام نهال انگور

 

۶- شلیل ها برای پوست مناسب است

بسیاری از مواد مغذی در شلیل ها که پوست سالم را جذب می کنند وجود دارد. یکی از آنها ویتامین E است که می تواند به عنوان ضد التهابی عمل کند و همچنین پوست را از آسیب های رادیکال آزاد ناشی از نور ماوراء بنفش محافظت می کند.

شلیل این محیط حاوی حدود پنج درصد از نیازهای روزانه ویتامین E ما است.

نهال شلیل

نهال شلیل

نحوه افزودن شلیل ها به رژیم غذایی شما

شلیل برای غذا خوردن از دست با آماده سازی کمی مورد نیاز است، صرفه جویی در یک شستشو ساده در زیر شیر. نکتاراین ها در بهترین حالت هستند وقتی که کمی به لمس می رسند، دارای پوست تند و معطر هستند.

برای تهیه شلیل ها، آنها را به مدت دو تا سه روز قبل از غذا در محیط آشپزخانه، بدون نور مستقیم خورشید قرار می دهند. پس از آن، آنها را در یخچال قرار دهید.

بیشتر بخوانید »»» ارقام نهال هلو

 

پرک بودن به همان نسبت نزدیک به هلو مربوط به این است که شلیل ها را می توان در هر دستورالعمل مورد نیاز برای پسر عموی فازی خود استفاده کرد. شلیل ها را به عنوان نانهای شیرینی یا وفل و یا به راحتی با یک کرم کوچک تزئین کنید.

شلیل ها نیز به طور مرتب با بادام، پنیر عسل و نرم مانند جوش شیرین یا ریکوتا جفت می زنند. چند دقیقه در یک کوره نکتارهای نیمی را به یک ظرافت کاراملیز تبدیل می کند.

اگر در خلق و خوی چیزی برای گوشت خوار باشید، نکتارهای خرد شده را در سسسا به تیکو بالا، همبرگر یا ماهی کبابی استفاده کنید. یا آنها را به لباس ساندویچ مرغ بکشید.

محصولات برترنهال :

 • نهال فروشی
 • خرید نهال
 • خرید نهال شلیل
 • نهال شلیل انجیری
 • نهال شلیل شمس
 • نهال شلیل مغان

محصولات برترنهال :

 • نهالستان نمونه ی شلیل
 • نحوه پیوند درخت شلیل
 • خرید ریشه ی نهال شلیل
 • فروش نهال شلیل کمیاب
 • زمان پیوند نهال شلیل
 • پرورش شلیل

جهت خرید نهال شلیل با شماره تلفن های زیر تماس حاصل فرمایید


دفتر : ارومیه میاندواب خ ۱۷ شهریور نرسیده به تقاطع شهدا

ایمیل : nahalbartar@gmail.com

تلفن دفتر : ۰۴۴۴۵۲۸۱۸۰

مدیریت : ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳


Source

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.