خرید نهال گردو در شهر بار✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار شهر بار

شهر بار منطقه‌ای کوهستانی در خراسان رضوی است که به داشتن باغات گردوی بسیار پررونق و سر به فلک کشیده معروف بوده است. اگر قصد آشنایی با این شهر حاصل خیز و زیبا را دارید تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی شهر بار

شهر بار در ارتفاع ۱۶۷۰ متری از سطح دریا در شهرستان فیروزه از توابع خراسان رضوی است که در فاصله ۸۰ کیلومتری مشهد واقع شده است. به دلیل قرارگیری در دره‌های رشته کوه بینالود و مناطق مرتفع دارای اقلیم آب و هوای کوهستانی و نسبتاً سردسیری است.
زمستان‌های این بخش پربارش، سرد و سخت و تابستان‌های آن معتدل با آب و هوای ییلاقی است که در کنار باغات سرسبز و زیبا، این بخش یکی از تفرجگاه‌ها و مناطق توریستی محسوب می‌شود. شهر بار به دلیل قرارگیری در موقعیت جغرافیایی و دامنه کوهپایه‌ای از مراتع سرسبز و باغات گردو پرباری برخوردار است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در مشهد

تاریخچه باغات گردو در بار

شهر بار از نظر اقتصادی یکی از قطب‌های کشاورزی اصلی خراسان رضوی است که توانسته با تولیدات باغی نظیر: گردو، گلابی، شلیل، آلو، گیلاس، آلبالو، آلو سیاه و سیب تولیدات پربار و مرغوبی را در سطح استانی داشته و باعث افزایش اشتغال زایی و جلوگیری از مهاجرت‌های بی‌رویه شود.
اگر چه تولید میوه سیب قرمز شهر بار در سطح کشور و آسیا معروف و به کشورهای همسایه صادر می‌شود، اما برداشت سالانه چند صد تن گردو از این شهر نشانگر موفقیت باغداری و پرورش نهال گردو در آن است.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در بار

صفر تا صد احداث باغ گردو در شهر بار باید با اطلاعات دقیق و به روز باغداری و کشاورزی پیش برود تا هزینه‌های ی که برای این بخش صرف شده با سود چندین برابری جبران شبه. از جمله مهم‌ترین پارامترها در احداث باغ گردو تجاری توجه به؛
سطح ارتفاع منطقه، خرید نهال سازگار با اقلیم آب و هوایی شهر بار، اطلاع از نوع خاک و آنالیز آن، رعایت فواصل کاشت و نحوه کاشت نهال و رسیدگی‌های به آن است. مرحله به مرحله تمامی این فاکتورها مشورت با افراد و نهالستان‌های تخصصی و با سابقه را می‌طلبد.

 

آیا کاشت نهال گردو در بار حالت اقتصادی دارد؟

برای پرورش نهال گردو حتماً باید شرایط آب و هوایی مساعد، خاک حاصل خیز و ارتفاع منطقه سازگار با خصوصیات نهال باشد. برای اینکه باغات گردوی تازه تاسیس با سودآوری همراه باشد، باید نهال‌های سازگار با این بخش با تضمین کیفیت خریداری شود. اگرچه تمامی منابع و پتانسیل در این بخش مهیا است اما برای افزایش راندمان تولید استفاده از شیوه‌های جدید مراقبتی بسیار جوابگو خواهد بود.

 

خرید نهال گردو در بار

خرید نهال اگرچه به زعم بسیاری از افراد مرحله بدیهی و ساده به نظر می‌آید اما همین مرحله در صورت سهل انگاری و خرید نهال‌های ضعیف، ناسازگار و بی‌کیفیت می‌تواند سرمایه‌گذاری کلی را با خطر مواجه سازد و با کاهش کیفیت و کمیت باردهی همراه باشد. در همین راستا باغداران شهر بار می‌توانند از نهالستان اینترنتی برتر نهال با نیم قرن سابقه و حسن شهرت، نهال‌های مورد نظر خود را با مشخصه‌های زیر دریافت کنند.
. نهال‌های مورد نظر نیاز سرمایی خود را به خوبی گذرانده و طبق آزمایشات گیاهی و در خاکی حاصلخیز پرورش یافته‌اند.
. تمامی آنالیزها در رابطه با عدم وجود آفات و سلامت کامل نهال انجام شده و برای آن کارت قرنطینه صادر می‌شود.
. نهال‌های مذکور دارای لیبل اصالت و شناسنامه اصیل هستند.
. نهال‌ها به مدت ۲ سال تضمین کیفیت و باردهی می‌شوند و در صورت وجود مشکل نهالستان پاسخگو است.
. تنوع ارقام این نهالستان باعث می‌شود باغداران بتوانند با کمک مشاوره‌های تخصصی رایگان مناسب‌ترین نهال را سازگار با اقلیم شهر بار انتخاب کنند.

فروش نهال گردو در بار

فروش نهال گردو اگر همراه با ضمانت کیفیت و قیمتی متعادل باشد می‌تواند برای مشتری یک خرید شیرین و اقتصادی باشد. برای تجربه چنین خریدی توصیه می‌شود از نهالستان‌های مجوزدار که نظارت‌های جهاد کشاورزی بر عملکرد پرورشی نهال‌ها برقرار است خرید کنید.

نهال گردو مناسب  بار

بسیاری از نهال‌های تجاری وقتی به اشتباه و ناسازگار با اقلیم خریداری می‌شوند علی رغم خصوصیات باردهی بالا و مرغوبیت به دلیل مقاومت کم با آب و هوای آن اقلیم دچار ضعف و مشکل در عملکرد می‌شوند. پس برای مناسبت بیشتر با اقلیم شهر بار باید نهال گردو سازگار با آب و هوا و موقعیت جغرافیایی این شهر باشد. در این زمینه نهال گردوی مقاوم به سرما و معتدل که استقامت بالایی به ارتفاعات داشته و دیرگل هستند می‌توانند برای این بخش مناسب باشند.

انواع نهال گردو در بار

. نهال گردوی فرنور: نهالی مناسب برای مناطق معتدل و سرد با ارتفاع ۱۵۰۰ تا ۲۵۰۰ متری، دیرگل، زودبازده با محصول دهی ۶ تن در هکتار، مقاوم به سرما
. نهال گردوی ژنوتیپ پالیز: نهالی اصلاح یافته با قابلیت کاشت در ارتفاعات صفر تا ۳۰۰۰ متری، دیرگل، مقاوم به یخبندان و سرمای زیر ۳۰ و گرمای بالای ۴۰ درجه، پاکوتاه، با تناژ ۸ الی ۱۰ تن در هکتار
. نهال گردوی پوست کاغذی: نهالی مناسب برای تمامی ارتفاعات، مقاوم به سرما و یخبندان با میوه‌ای بیضی شکل و پوستی نازک، مغز گردوی پرچرب با باردهی سه و نیم الی ۴ تن در هکتار
. نهال گردوی کانادایی: نهالی مناسب برای مناطقی با ارتفاعات ۰ تا ۲۵۰۰ متری، باردهی ۷ الی ۸ تن در هکتار، خود گرده افزا، دیرگل، مقاوم به یخبندان و سرما زود بازده با میوه‌ای سنگین و بازار پسند

قیمت نهال گردو در بار

قیمت نهال گردو در شهر بار بر اساس رقم نهال، یا کمبود و فراوانی گونه در سطح شهر می‌تواند متفاوت باشد. اما اگر دوست دارید نهال‌های گردو اصیل و با کیفیت را علی رغم فاکتورهای جانبی و تاثیرگذار با قیمتی ایده‌آل خریداری کنید می‌توانید پس از مراجعه به لینک زیر و مشاهده قیمت‌ها، خرید خود را از برتر نهال انجام دهید.

بهترین نهال گردو

بهترین نهال گردو اگرچه نهال‌های تجاری و پر بازده هستند اما در کل نهالی که با شرایط بومی و اقلیمی منطقه بار بیشتر مطابقت را داشته باشد و در مقابل آفات آن استقامت خوبی را نشان دهد، در نهایت محصول بازارپسند و پر مغزی را برای باغدار تولید کند بهترین نهال گردو این بخش است.

نهالستان گردو در بار

در رابطه با معرفی نهالستان گردو در شهر بار، برتر نهال نهالستان اینترنتی معتبر، مجهز و با سابقه است که تمامی ارقام و انواع نهال گردو را در بالاترین کیفیت و با قیمت مناسب عرضه می‌کند‌ شما می‌توانید نهال‌های سازگار با اقلیم شهر بار را با تضمین کیفیت، اصالت، قیمت و سلامت از این مجموعه دریافت کنید. همچنین می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید نهال میوه شهر بار ارقام میوه قابل کاشت در آن را مطالعه کنید.

کلام آخر

شهر بار شهر کوهستانی با آب و هوای معتدل و نسبتا سرد، منطقه‌ای جذاب، سرسبز با باغات گردوی سر به فلک کشیده است که نظر هر بیننده و سرمایه‌گذاری را به خود جلب می‌کند. احداث باغ گردو در این بخش با کمک نهال‌های سازگار و با کیفیت و مشاوره‌های افراد متخصص می‌تواند یک بیزینس بسیار سودآور برای سالیان متمادی باشد‌.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر شهر بار می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال میوه در بار مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال