خرید نهال در پیشوا✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان پیشوا

قدمت شهر پیشوا که در جنوب شرقی پایتخت قرار دارد به دوره پارینه سنگی برمی‌گردد که در گذشته دور منابع آبی غنی و شرایط خاک حاصلخیز آن باعث پررونقی باغداری و کشاورزی در این شهر بوده است. این شهر در نزدیکی شهرستان ورامین قرار گرفته و به دلیل قرارگیری در دامنه‌های جنوبی البرز و توده‌های باران زای تحت تاثیر این ارتفاعات، همچنان کشاورزی و باغداری خود را حفظ کرده و با ارتفاع ۹۳۷ متری از سطح دریا دارای آب و هوای معتدل و نیمه خشک است.

شهر پیشوا در زمینه تولیدات گلخانه جز قطب‌های مهم تولیدی در کشور است و محصولات باغی و زراعی آن بسیار حاصلخیز و پربار است. با بهره‌گیری از چاه‌های عمیق و نیمه عمیق و همچنین نزدیکی به رودخانه جاجرود  افراد بومی این منطقه توانسته‌اند با کشاورزی و باغداری درآمدزایی و اقتصاد خانوارهای خود را تامین کنند. در مقاله حاضر به بررسی نکات مهم در رابطه با خرید نهال در پیشوا خواهیم پرداخت با ما همراه باشید

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان پیشوا

اگر باغداران و سرمایه‌گذاران تازه کار بخواهند باغ میوه‌ای در شهر پیشوا احداث کنند و از پایه نهال‌ها را پرورش دهند نیاز به مدت زمان بالایی دارند، به همین منظور است که در سطح شهر نهالستان‌های متعددی در این زمینه فعالیت داشته که می‌توانند هر رقم نهال میوه را به صورت آماده عرضه کنند تا باغدار با خرید آن را در زمین‌های خود بکارند و سریعتر به باروری آن برسند. البته برای داشتن باغ سالم و پربار خرید نهال مرغوب و تجاری از نهالستان‌های مجوزدار و معتبر پیشنهاد همیشگی ماست. اگر دنبال نهالستان پیشوا هستید، نهالستان برتر نهال را پیشنهاد می‌کنید این نهالستان در عرضه و تولید نهال در سطح کشور زبان زد عام و خاص است و با تولید بیش از ۱ میلیون نهال در سال بزرگترین تولید کننده نهال در ایران است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در تهران

باغداری در پیشوا

باغداری در پیشوا نیز مانند هر شغل و بیزینسی دارای مجموعه‌ها و زیر مجموعه فراوانی است که شناخت تخصصی و رعایت اصولی این موارد می‌تواند باغداری کم چالشی را نصیب باغدار کند. با توجه به اینکه طی گرمایش جهانی زمین میزان بارندگی‌ها در منطقه پیشوا نسبت به گذشته کمتر شده است می‌توان با شناخت شرایط اقلیمی، میزان بارندگی‌ها منابع آبی آن، نوع بافت خاک، رقم مناسب نهال میوه را انتخاب کرد تا بیشترین سازگاری را با توجه به شرایط جوی و محیطی این منطقه داشته و باردهی مورد نظر را ارائه کند.

نهال فروشی در پیشوا

جهت مراجعه به نهال فروشی در پیشوا حتماً باید شناخت درستی از استانداردهای نهال خوب و سالم داشته باشید تا خرید شما ایده‌آل و هوشمندانه باشد.

  • نهالی که ریشه‌های آن مویی، پرتراکم و به رنگ قهوه‌ای روشن باشد.
  • در هم تنیدگی یا سوختگی و تیرگی نداشته باشد.
  • نهال میوه جزو رقم‌های جوان، نهایتاً ۲ ساله با ارتفاع یک و نیم الی ۲ متر و قطر ۲ سانتی‌متری باشد تا بتواند در زمین جدید بیشترین مطابقت و سازگاری را ارائه کند.
  • اگر نهال انتخاب شده از ارقام پیوندی است باید محل پیوندک بدون برآمدگی یا فرورفتگی باشد و پایه آن مشخص و از ارقام بومی و سازگار باشد.
  • تنه نهال بدون پوکیدگی، زخم یا جراحت باشد.
  • در نهایت به دلیل عدم تشخیص بیماری‌ها با چشم، نهالستان سلامت نهال را با دادن کارت قرنطینه تضمین کند.

فروش نهال در پیشوا

این روزها به لطف گستردگی بستر اینترنت نهال فروشی نیز بسیار پیشرفته شده و افراد می‌توانند با چندین سرچ ساده هم از قیمت نهال‌ها و هم از کیفیت کار نهالستان‌ها و معتبر بودن آنها مطلع شوند و بهترین نهالستان در ضمینه فروش نهال در پیشوا را پیدا کرد و در نهایت برای حفظ سرمایه خود خرید نهال در پیشوا را از نهالستان‌های مجوزدار، معتبر و با سابقه مانند برتر نهال انجام دهند.

قیمت نهال در پیشوا

برتر نهال مجموعه‌ای است که برای مشتری مداری و حفظ رعایت حال مشتری‌های خود سایت خود را بسیار جامع و به روز کرده تا افراد بتوانند با مراجعه به آن به پاسخ تمامی سوال‌های خود برسند. از جمله دغدغه‌ها و سوالات همیشگی سرمایه‌گذاران قیمت نهال در پیشوا است که آنها می‌توانند با مراجعه به لینک زیر مراجعه کنید و قیمت هر رقم نهال میوه را جویا شوند.

خرید نهال بادام در پیشوا

یکی از نهال‌های بومی خاورمیانه و تجاری که بیشترین مطابقت و سازگاری را با آب و هوای ایران دارد نهال بادام است. این نهال بسیار مقاوم به خشکی و کم آبی است و با توجه به  آب و هوای نیمه خشک و کم بارش پیشوا می‌توان با خرید نهال بادام در پیشوا از مراکز معتبر نسبت به کاشت و احداث باغ آن اقدام کرده و از میوه صادراتی، با ارزش و پرخاصیت آن به درآمدزایی بالا رسید.

خرید نهال میوه در پیشوا

برتر نهال برای راهنمایی شما عزیزان جدولی از انواع نهال میوه و ارقام آن را در بخش زیر آماده کرده که شما می‌توانید با مطالعه آن اطلاعات خوبی را به دست آورده و با خرید نهال میوه در پیشوا همراه کارت قرنطینه و ضمانت دو ساله از این مجموعه نسبت به سرمایه‌گذاری خود مطمئن باشید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دماوند، سیب میراکل، سیب سبز، سیب گلدن ورد قرمز
نهال پسته پسته دامغان، پسته ممتاز، پسته رفسنجان، پسته بنه
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی شینگو، گلابی دوشیز، گلابی پرتقالی
نهال بادام بادام سنگی، بادام شکوفه، بادام ربیع، بادام مامایی
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس سیاه مشهد، گیلاس سم
نهال انگور انگور شامپاین شرابی، انگور کندری، انگور فخری
نهال خرمالو کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال انجیر کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال انار کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال زیتون کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد محلی، سنجد حاج حسینی
نهال زینتی صنوبر نقرا، بید مشک، بید مجنون، اقاقیا، کبوده تبریزی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو گیسی، آلبالو بوترمو
نهال هلو هلو انجیری مور، هلو زعفرانی، هلو کاردی، هلو انجیری خونی
نهال شلیل شلیل انجیری، شلیل مغان، شلیل سان گلد، شلیل سبز
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک وحشی، زرشک بی دانه سیاه
نهال آلو آلو بلک دیاموند، آلو قرمز خورشتی، آلو قطره طلا
نهال زردآلو زردآلو رکسانا، زردآلو سفید مراغه، زردآلو قیسی،
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری گراپ، بلوبری دوک
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته فلوریدا
نهال توت توت موزی سفید، توت هرات، توت موزی سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز
نهال به به گلابی، به ایتالیایی، به
نهال عناب عناب سیرجان، عناب ترکیه، عناب قائنات، شاه عناب
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال فندق فندق قزوین، فندق بارتلر، فندق بارسلونا
نهال گوجه سبز گوجه سبز مراغه، گوجه سبز زودرس، گوجه قرمز آمریکایی

 نتیجه‌گیری

با توجه به کلیت این نوشتار دریافتیم که پیشوا دارای آب و هوای معتدل و نیمه خشک است که طی چند سال اخیر میزان بارندگی‌ها در آن کمتر شده، البته وسعت بالای اراضی و حاصلخیزی خاک آن و همچنین نزدیکی به پایتخت می‌تواند در احداث باغ میوه بسیار ایجاد انگیزه کند. کما اینکه باید اطلاعات تخصصی در زمینه باغداری و آبیاری نوین از افراد متخصص یا نهالستان‌های معتبر کسب گردیده و نهال میوه از ارقام مقاوم به گرما و کم آبی انتخاب شود شما همچنین می توانید جهت خرید نهال گردو در پیشوا از طریق سایت برتر نهال اقدام نمایید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال