خرید نهال در ایور✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان ایور

شهر ایور شهر تازه تاسیس با جمعیت ۳۹۹۴ نفری در قسمت جنوب غربی خراسان شمالی و قسمت مرکزی شهرستان گرمه با ارتفاع ۱۱۳۶ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته است. جاده ارتباطی سمنان گلستان و خراسان شمالی از قسمت جنوبی این شهر گذر کرده و از نظر آب و هوایی اقلیم خشک و نیمه بیابانی با بارندگی‌های کم است و هیچگونه رودخانه دائمی در این منطقه وجود ندارد.

البته بخش‌های شمالی شهر ایور به دلیل نزدیکی به ارتفاعاتی که تا ۲۰۰۰ متر نیز می‌رسد دارای آب و هوای معتدل‌تری است اما در مجموع بیشتر اراضی این بخش استپی و کویری است. شهر ایور به دلیل وجود ۵ کوه اوزون، کوه کمر، ایور، سرخ زو، دزدلو و همچنین وجود رودخانه کال شور جاجرم پررونق  از جهت تولیدات زراعی و باغی است. محصولاتی مانند زیره، چغندر قند، پنبه، پیاز، گندم، جو به صورت آبی کشت می‌شود و میوه‌های سردرختی مانند زردآلو، انگور، انار، آلو، سیب و خشکبار نیز با کمک قنات‌ها تولید موفقی را تجربه می‌کنند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در ایور

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در ایور به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در ایور و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان ایور

اگر به فکر سرمایه‌گذاری و شروع باغداری و کشت و پرورش نهال‌های میوه در شهر ایور هستید می‌توانید با مراجعه به مراکزی تحت عنوان نهالستان ایور رقم‌های پربار، پرفروش و سودده را متناسب با این اقلیم انتخاب کنید. نهالستان‌ها علاوه بر ارائه نهال‌های متنوع به دلیل داشتن تخصص و اطلاعات گیاهی می‌توانند شما را در رفع چالش‌ها و سوالات باغبانی نیز کمک کنند.

باغداری در ایور 

حوزه باغداری و کشاورزی به دلیل اینکه می‌تواند نیازهای محلی و امنیت غذایی یک بخش را تامین کند از اهمیت اقتصادی و اجتماعی وافری برخوردار است بخش گسترده‌ای از اشتغال زایی نیز در این حوزه متمرکز است. از همین رو باغداری در ایور از دیرباز علی رغم اقلیم نیمه خشک آن با کمک منابع آب زیرزمینی و تطابق تولیدات با منابع موجود با محصولاتی همچون دانه‌های روغنی کلزا، گندم، جو، چغندر قند، پنبه، و میوه‌هایی مانند سیب، خشکبار، هلو، زردآلو، آلو، انار، انجیر و انگور برقرار است.
در چنین اقلیم‌هایی به دلیل وجود گرمای بالا خشکی خاک و کمبود منابع آبی چالش‌های متعددی نهال‌ها را درگیر می‌کند که برای تقلیل این معضلات استفاده از روش‌های نوین باغداری و رقم‌های مقاوم به خشکی بسیار جوابگو بوده است.

نهال فروشی در ایور

امروزه به برکت گسترش فضای مجازی، بستر اینترنت باعث شده در کنار نهالستان‌های سطح شهر و استان، نهال فروشی در ایور نیز به طور مجازی فعال بوده و خرید اینترنتی از نهالستان‌های خارج از شهر نیز امکان‌پذیر باشد. این نوع فروش فرصت طلایی را در اختیار باغداران قرار می‌دهد تا بتوانند با نهالستان‌های موفق، مجوزدار و معروف در این بخش آشنا شده و با تعامل با چنین مراکزی نهال‌های با کیفیت سالم و دارای ضمانت و باردهی بالا را با قیمت مناسب دریافت کنند.

فروش نهال در ایور

بسیاری از افراد به دلیل تازه وارد بودن در حوزه باغداری اطلاعات خوبی از خرید با کیفیت و استاندارد نداشته و فقط به دریافت نهال از فروشنده متمرکز می‌شوند. اما هنگام مراجعه به مراکز فروش نهال در ایور باید گواهی‌ها و خدمات زیر را نیز اخذ کنید.
* تایید سلامت فیزیکی نهال با گواهی سلامت
* تایید سلامت شیمیایی نهال با گواهی عاری از آفات و کارت قرنطینه استانی
* تایید اصالت نهال با ارائه شناسنامه معتبر الصاقی بر روی
* مطابقت کیفیت و میزان باردهی و رقم نهال با قیمت آن
* تضمین نهال به مدت دو سال از سوی نهالستان
* ضمانت برگشت در صورت وجود هرگونه مشکل در نهال و امکان مطالبه‌گری و پیگیری برای خریدار

قیمت نهال در ایور

هر نهال میوه‌ای با توجه به بازار فروش و تقاضای خرید میوه آن، خارجی ایرانی خارجی بودن، زمان گلدهی و میزان باردهی آن دارای قیمت متفاوتی است لذا برای اینکه بتوانید تصمیمی درست را هنگام خرید گرفته و نهال‌های مناسب و اقتصادی را خریداری کنید لازم است که از قیمت نهال در ایور با کمک لینک زیر مطلع شوید.

خرید نهال بادام در ایور

درخت بادام ویژگی منحصر به فردی دارد که باعث محبوبیت آن در تمامی اقلیم‌ها و شهرها شده است این ویژگی سنخیت و مطابقت و توانمندی این نهال در شرایط متفاوت با توجه به اقلیم متفاوت آب و هوایی است. لذا با توجه به اقلیم نیمه بیابانی شهر ایور و کمبود منابع آبی، کاشت این نهال مقاوم می‌تواند بسیار صرفه اقتصادی داشته باشد. جهت خرید نهال بادام در ایور و بهره‌مندی از نهال‌های مقاوم و سازگار با این بخش می‌توانید از لینک زیر کمک بگیرید.

خرید نهال میوه در ایور

با توجه به اقلیم جغرافیایی و آب و هوایی شهر ایور خرید نهال میوه در ایور محدود به نهال‌های معتدله زودگل و مقاوم به گرما و خشکی خواهد بود که باغداران عزیز می‌توانند با مطالعه جدول زیر و شناخت نهال‌های میوه و همچنین کسب اطلاعات علمی آن را از نهالستان‌های معتبری همچون برتر نهال دریافت کنند. شما با دریافت نهال‌های عاری از آفات، سالم و پربار از این مجموعه باغداری موفق و کم هزینه‌ای را با این ارقام شروع خواهید کرد.

نهال سیب نهال سیب گلدن ورد ، سیب عروس، سیب دماوند
نهال بادام بادام شاهرودی، بادام سنگی، بادام سهند، بادام کاغذی
نهال پسته  پسته احمداقایی ، پسته پیوندی اکبری، پسته ممتاز
نهال انگور انگور شاهرودی، انگور ریش بابا قرمز، انگور صاحبی
نهال آلو آلو زرد بخارا، آلو سیاه، آلو شابلون
نهال آلبالو آلبالو کلریس، آلبالو متنور، آلبالو استار
نهال زردآلو زردآلو قیسی، زردآلو تخم‌مرغی، زردآلو سلطنتی
نهال به به شاهرودی، به آناناسی، به آمریکایی
نهال عناب عناب بیرجند، عناب ژاپنی، شاه عناب
نهال انار انار سیاه سردشت، انار ژله‌ای، انار فردوس
نهال گلابی گلابی وحشی، گلابی درگزی، گلابی آنجو
نهال فندق فندق قزوین، فندق دوپیمون، فندق انیس ترکیه
نهال هلو هلو پلنگی، هلو جوادی، هلو عسلی
نهال خرمالو خرمالو تاباتا، خرمالو آرموند، خرمالو موزی
نهال شلیل شلیل مغان، شلیل زودرس ، شلیل کیوتا
نهال توت شاه توت، توت محلی، توت موزی، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز خوشه‌ای، گوجه سبز برغان، گوجه سبز ترکیه‌ای
نهال زیتون زیتون شنگه، زیتون سیاه، زیتون خوراکی
نهال زینتی  نهال پالونیا، نهال بید، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر استهبان، انجیر گلابی، انجیر بنفش
نهال زرشک زرشک پفکی، زرشک پلویی،
نهال گیلاس گیلاس زرد ارومیه، گیلاس سیلویا، گیلاس سیاه مشهد
نهال بلوبری بلوبری بیلوکسی، بلوبری ایرانی، بلوبری دوک
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل محمدی دیم، گل محمدی بی خار
نهال ازگیل ازگیل جنگلی، ازگیل ژاپنی، ازگیل فومینا
نهال زغال‌اخته زغال اخته سیاه، زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته محلی

کلام آخر

مسلماً انتخاب مناسب‌ترین و بهترین نهال میوه در شهر ایور می‌تواند شما را در رسیدن به سود کلان و داشتن باغ سالم و پربار بسیار همراهی کند. پس لازم است برای برداشت بالاترین بهره‌وری باغات خود را نزدیک به منابع آبی قرار داده و با کاشت رقم‌های معتدله و سالم و سازگار و ضمانت شده و دریافت مشاوره‌های باغبانی ، این حرفه را انجام دهید. برای مطالعه ارقام گردو به صفحه خرید نهال گردو ایور مراجعه کنید .

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر ایور می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در ایور مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال