نهال گردو در

خرید،فروش و قیمت نهال گردو در تربت حیدریه

تربت حیدریه همچون قوچان یکی از شهر‌های استان خراسان رضوی است با این تفاوت که در جنوب این استان قرار دارد، گردو یکی از محصولات کشاورزی این منطقه محسوب می‌شود از این رو کاشت نهال گردو در تربت حیدریه رواج دارد و به مراتب نیاز این منطقه به نهال گردو بیشتر از مناطق دیگر است.

به هنگام خرید نهال گردو باید به چند نکته توجه کرد تا نهال گردو انتخاب شده از کیفیت لازم برخوردار باشد و ضررهای احتمالی کاهش یابد.

اگر علاقمند به خرید و کاشت نهال گردو در شهر تربت حیدریه هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قیمت نهال گردو در تربت حیدریه

قیمت نهال گردو در تمام شهرها با توجه به مرغوبیت و نوع نهال انتخاب شده متفاوت است. میتوان نهال گردو را از مراکز غیرمعتبر با قیمت ارزان تر نیز خریداری کرد اما قطعا کیفیت لازم را نخواهند داشت. یک نهال گردوی خوب، نهالیست که هم سالم باشد و هم با قیمت مناسب و به صرفه برای کشاورزان به فروش برسد.

انواع نهال های گردو موجود در سایت برتر نهال عبارت‌اند از: نهال گردو چندلر، نهال گردو مقاوم به سرما، نهال گردو مراغه، نهال گردو شیلی، نهال گردو گرمسیری، نهال گردو ژنوتیپ، نهال گردو تویسرکان و…

بیش از 20 نوع نهال گردو متناسب با آب و هوای مختلف و خصوصیات متفاوت در سایت برتر نهال موجود است. می توانید لیست کامل این نهال ها را در صفحه نهال گردو مشاهده و انتخاب کنید و همچنین برای خرید و دریافت مشاوره رایگان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید  و از قیمت نهال گردو در شهر تربت حیدریه باخبر شوید.

 »» انواع نهال گردو در برترنهال ««

خرید و فروش نهال گردو در تربت حیدریه

نکات زیری نکاتی هستند که به هنگام خرید نهال گردو باید به آن ها توجه کرد:

  • برخی از ارقام نهال گردو از اولین سال کاشت شروع به محصول دادن می کنند و در سال 5 و 6 حدود 50 کیلو گردو تولید خواهند کرد.
  • بهترین فاصله میان دو نهال گردو 6 الی 7 متر تخمین زده شده است و همچنین این درخت باید از محل زندگی 8 متر فاصله داشته باشد.
  • در سال های اولیه رشد درخت، و به خصوص در فصل زمستان گیاه باید با روش های مختلف و مناسب کود دهی شود.
  • خاک مناسب برای نهال گردو خاک نیمه سنگین و اسیدی است.

نهالستان برتر با نزدیک یک قرن سابقه در تولید نهال، برای دسترسی راحت تر تمامی باغداران عزیز اقدام به فروش نهال گردو در شهرستان های مختلف کرده است از جمله فروش نهال گردو در شهر تربت حیدریه.

 کشاورزان عزیز می توانند رقم نهال مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از دریافت مشاوره رایگان  با خیال راحت خریداری کنند.

نهال گردو در گناباد

 »» اطلاعات تماس ««