خرید نهال گردو در سودجان✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار سودجان

با توجه به تولید میوه بسیار با کیفیت و انبوه در استان چهارمحال و بختیاری می‌توان گفت آب و هوای این استان و شهرهای آن برای کشاورزی و باغداری بسیار ایده آل است، در این مقاله به باغداری در شهر سودجان به همراه شناسایی شرایط اقلیمی و جغرافیایی آن پرداخته‌ایم، همچنین از سوابق و همکاری‌های نهالستان برتر نهال هم در این مقاله نکاتی درج شده است.

نمایش محصولات


از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

شرایط اقلیمی سودجان

استان چهارمحال و بختیاری یک استان ۶ اقلیمه است، که مناطقی که از سطح دریا ارتفاع بیش‌تری دارند نسبت به دیگر شهرها بسیار سرد سیرتر و یخبندان هستند،  مناطق دیگری که ارتفاع آن‌ها از سطح دریا اندک است  آب و هوای نسبتا معتدل و مرطوبی دارند، شهر سودجان از ارتفاع ۲۰۰۶ متری از سطح دریا برخوردار است که جزو مناطق با شرایط اقلیمی سردسیر و یخبندان محسوب می‌شود.

بیشتر بخوانید: خرید نهال گردو در شهرکرد

تاریخچه باغات گردو در سودجان

بدون شک شهر سودجان جزو شهرهایی است که کشاورزی و باغداری در آن بسیار قدمت بالایی دارد، با توجه به شرایط جغرافیایی این منطقه در سالیان دور تا کنون از آن به عنوان قطب کشاورزی و باغداری یاد می‌شده است، با توجه به گسترش شهرنشینی و مهاجرت بسیاری از افراد محلی به شهرها و متقابلاً کم شدن اراضی و دشت‌های حاصلخیز باغداری و کشاورزی هم رو به کاهش رفته است، خوشبختانه ارقام نهال گردو با تنوع بالا موجود هستند که با شرایط جغرافیایی و اقلیمی شهر سودجان بسیار سازگار هستند، به باغداران عزیزی که در این شهر قصد احداث باغ دارند توصیه می‌کنیم از اقلام سازگار با شرایط سردسیر و کوهستانی جهت کاشت استفاده کنند تا از نتیجه مطلوب شگفت زده شوند.

توضیحات کامل در رابطه با احداث باغ گردو در سودجان

مهم‌ترین گام‌های ابتدایی که برای احداث باغ باید انجام شود بررسی و انجام آزمایش خاک محل احداث باغ است، یک خاک مناسب باید از وجود ویتامین‌های منگنز و روی برخوردار باشد، زیرا این دو ویتامین اصلی جهت رشد و رویش درخت گردو ضروری است، انجام آزمایش خاک محل احداث باغ باید توسط افراد متخصص انجام گیرد در برتر نهال اینگونه آزمایش‌ها با دقیق‌ترین بررسی‌ها و دستگاه‌ها انجام می‌گیرد.

آیا کاشت نهال گردو در سودجان حالت اقتصادی دارد؟

در شهرهایی که آب و هوای کوهستانی و سردسیر پایدار است، محل بسیار مناسبی برای رشد و رویش درختان گردو به شمار می‌رود،  با توجه به تقاضای بالای گردو در شهر سودجان و استان چهارمحال و بختیاری بدون شک احداث یک باغ گردو با استفاده از نهال گردوی پر بازده سودآوری مناسبی را به همراه خواهد داشت. بسیاری از باغات گردویی که در شهر سودجان احداث شده‌اند امروزه محصولات خود را به دیگر کشورهای همجوار صادر می‌کنند و جزو باغات تجاری به شمار می‌روند.

خرید نهال گردو در سودجان

نهال گردو باید با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی محل احداث باغ خریداری شود با توجه به سطح ارتفاع سودجان از دریا که ۲۰۰۰ متر است باید ارقام نهالی که مناسب ارتفاع ۲۰۰۰ متر به بالا هستند در این شهر کاشته شود نهال گردو فرنور،  نهال گردو چندلر و نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷ سه نهال گردوی پرفروش و محبوب در بین باغداران هستند که مناسب ارتفاع ۱۵۰۰ الی ۲۵۰۰ متر است بنابراین این سه رقم در شرایط آب و هوایی شهر سودجان بسیار سازگار و پایدار عمل خواهند کرد.

فروش نهال گردو در سودجان

نهالستان‌ها زیر نظر سازمان جهاد و کشاورزی هستند و با توجه به قوانین و استانداردهای این سازمان به فروش ارقام نهال میوه می‌پردازند، کیفیت، مقاوم بودن نهال در برابر آفات، اصالت کالا، عدم بیماری آفت و قیمت گذاری آن باید در سازمان جهاد کشاورزی تایید گردد و پس از دریافت مجوز و شناسنامه برای نهال‌ گردو فروشنده می‌تواند این ارقام را به باغداران عرضه نمایند.

نهال گردو مناسب سودجان

نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷ ، نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹، نهال گردو ژنوتیپ پالیز نهال گردو فرنور و نهال گردو چندلر جز ارقامی که مناسب کاشت در شهر سودجان هستند‌. با توجه به پشتیبانی ۲۴ ساعته نهالستان برتر نهال می‌توانید به صورت رایگان از ارقام نهال میوه‌ای که در شهر سودجان سازگاری دارد آگاه شده و با استفاده از فروش اینترنتی نهالستان برتر نهال ارقام نهال میوه سازگار با منطقه خود را با بهترین کیفیت و متعادل‌ترین قیمت خریداری کرده و به صورت نایلون پیچ درب منزل در عرض سه روز تحویل بگیرید.

انواع نهال گردو در سودجان

ارقام نهال گردو بر اساس کیفیت، سن، پربازده بودن ، مقاومت بالا و قیمت با یکدیگر متفاوت هستند. به عنوان مثال ارقام نهال گردویی که به صورت پیوندی به عمل آمده‌اند به نسبت ارقام نهال بذری قیمت بیش‌تری دارند، کارشناسان بسیار مجرب و کاربلد در نهالستان برتر نهال به صورت حضوری و آنلاین وجود دارند، که به خریدارانی که به صورت آنلاین و حضوری به مرکز نهالستان برتر نهال آمده‌اند راهنمایی و کمک بسزایی کنند، تا خریدار با توجه به شرایط اقلیمی و جغرافیایی منطقه خود یک نوع نهال گردی مناسب و پرثمر را خریداری کند.

قیمت نهال گردو در سودجان

گردو یک مغز بسیار پرمغزی و ویتامین‌داری است که در سبد غذایی خانوار ایرانیان به وفور دیده می‌شود، بدون شک قیمت این محصول با توجه به تقاضای بالای آن افزایشی خواهد بود. احداث یک باغ گردو با هزینه همراه است اما مطلع باشید که سودآوری که درختان گردو در باردهی خود دارند، در برابر قیمت اولیه خرید نهال بسیار کلان و قابل توجه است، با مراجعه به لینک زیر می‌توانید کاتالوگ قیمت نهال گردو در سودجان را دانلود کرده و از قیمت این نوع محصولات اطلاع پیدا کنید.

بهترین نهال گردو

  • نهال گردو فرنور
  • نهال گردو چندلر
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۷
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز
  • نهال گردو ژنوتیپ پالیز تیپ ۹
  • نهال گردو تویسرکان

نهالستان گردو در سودجان

در سطح کشور نهالستان‌های متعددی وجود دارند که با دارا بودن مجوز فعالیت به صورت قانونی در سطح کشور به فعالیت پرداخته‌اند. بسیاری از این مراکز در کیفیت و مرغوب بودن ارقام نهال خود ادعای بهترین بودن را دارند اما این ادعا تنها با وجود شناسنامه‌دار بودن محصولات و تضمین نامه اصالت کالا و گارانتی آن تا حدودی محقق می‌گردد، در این مقاله به سایت نهالستان برتر نهال پرداخته‌ایم که می‌توانید با کلیک بر روی لینک سایت این نهالستان از جزئیات سوابق و همکاری‌ها و تنوع محصولات آن اطلاع پیدا کنید.

کلام آخر

در انتهای مقاله امیدواریم که مطالب مفید و ارزنده‌ای در رابطه با احداث باغ گردو در شهر سودجان را کسب کرده باشید اگر سوال و یا ابهامی برایتان پیش آمده است می‌توانید با پشتیبانی ۲۴ ساعته نهالستان برتر نهال تماس گرفته و با جامع‌ترین و کامل‌ترین پاسخ‌ها روبرو شوید، اگر قصد خرید ارقام نهال میوه سودجان را دارید می‌توانید با مراجعه به صفحه خرید نهال میوه در شهر سودجان  از کیفیت و مرغوب بودن این ارقام شگفت زده شوید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ارتباط با برترنهال