خرید نهال در جوادآباد✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان جوادآباد

جواد آباد یکی از توابع ورامین و در دشت واقع شده و قسمت‌هایی از آن با قرارگیری در ناحیه کویری آب و هوای آن را به سمت اقلیم نیمه خشک و گرم پیش می‌برد. این شهر به دلیل قرارگیری در ارتفاع ۸۴۵ متری و میانگین بارندگی ۱۸۰ میلی‌متر از دریا، دارای آب و هوای گرم و خشک است. جواد آباد در زمینه کشاورزی و باغداری جز شهرهای نمونه استان تهران است که توانسته در زمینه تولیدات غلات و زراعی و گلخانه‌ای بسیار موفق عمل کند.

همچنین باغات میوه آن شامل: انگور، زردآلو، دارای تعدد بالایی است که نشان از موفقیت باغداری و باغات آن است. در این شهر با توجه به کمبود بارش‌ها باغداران از جریانات فرعی رودخانه جاجرود و حق آبه‌ و همچنین چاه‌های عمیق در جهت آبیاری باغات و اراضی خود استفاده می‌کنند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان جوادآباد

خرید نهال به واسطه حضور نهالستان‌های متعدد در جوادآباد می‌تواند پروسه ساده به نظر آید. اما اهمیت آن زمانی مشهود می‌شود که کیفیت و باردهی نهال‌ها در چند سال بعد برای باغدار نمایان می‌شود. پس این خرید نهال از نهالستان‌های معتبر و مناسب است که کیفیت باردهی را در سال‌های بعد با درصد بالا تضمین می‌کند.  نهالستان باید دارای تاییدیه‌ها و مجوزهای معتبر از سمت ارگان‌هایی مانند جهاد کشاورزی باشد در این صورت می‌تواند گزینه ایده‌آلی برای خرید نهال باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در تهران

باغداری در جوادآباد

باغداری در جوادآباد جدا از اینکه باید احداث آن متناسب با شرایط بومی، بارندگی‌ها، نوسانات دمایی و شناخت صحیح بافت خاک باشد. به دلیل کم بودن منابع آبی زیرزمینی و سطح الارزی باید پروسه باغداری  با تکیه بر متدهای باغداری نوین پیش برود. باغداری نوین شامل آبیاری های نوین مانند آبیاری قطره‌ای در جهت آبیاری بهتر و اصولی‌تر نهال‌ها خواهد بود. همچنین آنالیز خاک می‌تواند اطلاعات دقیقی از کمبود یا بیشبود عناصر فلزی و تغذیه‌ای در اختیار باغدار قرار دهد تا ایشان با اصلاح و تقویت خاک بتواند با کمک به نهال باغات پرثمر و پربار را داشته باشد.

نهال فروشی در جوادآباد

نهال فروشی در جواد آباد یکی از مشاغلی است که اکثر مراجعه کنندگان به آن باغداران و سرمایه‌گذاران تازه کار در جهت احداث باغات میوه هستند.  افراد می‌توانند هم به صورت حضوری و هم اینترنتی از نهالستان‌های معتبر نهال‌های بذری، بومی اصلاحی، پیوندی، تجاری و وارداتی را با توجه به راهبرد و هدف اقتصادی خود خریداری کنند.

فروش نهال در جوادآباد

زمانی که برای خرید به مراکز فروش نهال در جوادآباد مراجعه می‌کنید باید از فعالیت‌ها و معتبر بودن نهالستان مطمئن شوید. مساحت نهالستان به هیچ عنوان نشان دهنده کیفیت کار آن نخواهد بود. تخصص پرسنل و مهندسین نهالستان و همچنین مجوزدار بودن فعالیت‌های آن نشانگر کیفیت نهال‌های پرورشی خواهد بود البته هنگام خرید باید نهال‌ها دارای ویژگی‌های زیر باشند.

  • از نظر عدم ابتلا به بیماری و آفت آنالیزهای لازم را پشت سر گذاشته و دارای گواهی قرنطینه باشند.
  • از نظر سلامت و کیفیت دارای گواهی سلامت باشند.
  • برای مشتری مداری و بالا بردن اطمینان او گارانتی ۲ ساله و ضمانت برگشت ارائه گردد.
  • نهال‌ها از نظر نوع رقم و سن دارای قیمت مناسب و مطابق باشد.

قیمت نهال در جوادآباد

قیمت نهال‌های پیوندی و اصلاحی در مقایسه با نهال‌های بومی و بذری به دلیل مقاومت بالا مسلماً بیشتر است. همچنین سن نهال و مقاومت و تنومند بودن در این تفاوت قیمت بی‌ تاثیر نیست. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به مجموعه‌های معتبری مانند برتر نهال از قیمت به روز و دقیق نهال‌های میوه مطلع شوید، سپس با توجه به سرمایه و بودجه خود آن را انتخاب کنید.

خرید نهال بادام

از آنجایی که آب و هوای جوادآباد نیمه خشک و نیمه گرمسیری است می‌تواند برای کاشت نهال بادام بسیار مناسب باشد. به همین منظور با مراجعه اینترنتی به نهالستان‌های معتبر در سطح کشور و انتخاب مرکزی مناسب می‌توانید خرید نهال بادام را از ارقام نیمه گرمسیری برای شهر جوادآباد انجام دهید.

خرید نهال میوه در جوادآباد

امیدواریم مطالب ذکر شده در فوق در جهت خرید نهال میوه به صورت استاندارد و مطلوب کمک کننده باشد. همچنین می‌توانید با مطالعه جدول زیر به شناخت بهتری از ارقام نهال میوه دست پیدا کنید و بری خرید نهال به برتر نهال  بزرگترین و بهترین نهالستان کشور اقدام کنید و نهال‌های خود را همراه با قیمتی مطلوب و گارانتی دو ساله دریافت کنید. همچنین می‌توانید برای آگاهی از ارقام متنوع نهال گردو به صفحه خرید نهال آن در برتر نهال مراجعه کنید.

 

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب گرنی اسمیت، سیب گلاب، سیب گلدن ورد قرمز
نهال انگور انگور بلک ویلیام، انگور رد گلوب، انگور صاحبی
نهال بادام بادام خوشه‌ای ، بادام سهند، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته خنجری دامغان، پسته هیبریدی
نهال آلو آلو مراغه، آلو تخم مرغی ، آلو شابلون زودرس
نهال زردآلو زردآلو انبه ای ، زردآلو پرتقالی، زردآلو تبرزه سلطنتی،
نهال آلبالو آلبالو بوترمو، آلبالو مورلو آلبالو سیکانی
نهال انار کاشت آن برای این اقلیم توصیه نمی‌شود
نهال گیلاس گیلاس بارلت، گیلاس بینگ، گیلاس رژینا
نهال گلابی گلابی دوشیز، گلابی بیروتی، گلابی درگزی
نهال گوجه سبز گوجه سبز سردرودی، گوجه سبز مراغه، گوجه سبز آذرشهر
نهال فندق فندق دو کوتارد، فندق قزوین، فندق دو پیمون
نهال هلو هلو کاردی، هلو زعفرانی، هلو سرخابی، هلو آلبرتا
نهال شلیل شلیل سان گلد، شلیل شبرنگ، شلیل شمس
نهال انجیر کاشت آن برای این اقلیم توصیه نمی‌شود
نهال عناب عناب ارمنی، عناب گلابی، عناب بیرجند
نهال خرمالو کاشت آن برای این اقلیم توصیه نمی‌شود
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حسینی
نهال زینتی نهال اقاقیا، نهال صنوبر نیگرا، نهال بید
نهال زیتون کاشت آن برای این اقلیم توصیه نمی‌شود
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک دانه اناری، زرشک سیاه
نهال به به گلابی، به پا کوتاه، به وحشی
نهال توت شاه توت، توت موزی ، توت محلی سفید
نهال بلوبری بلوبری دوک، بلوبری چندلر، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل پیوندی، ازگیل ژاپنی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم ، گل‌محمدی خاردار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته سیاه
نهال ازگیل ازگیل پیوندی، ژاپنی، جنگلی

کلام آخر

اگرچه شهر جوادآباد ورامین دارای بارندگی‌های کم بوده و آب و هوای نیمه خشک دارد اما به دلیل قرارگیری در دشت از حاصلخیزی بالای خاک برخوردار است. با آبیاری نوین و بهره‌گیری از اطلاعات گیاه پزشکی و تجهیزات پیشرفته کشاورزی می‌توان باغداری و درآمدزایی از آن را با موفقیت روبرو ساخت. برای داشتن اطلاعات تخصصی و باغداری کم چالش و خرید نهال گردو در جوادآباد مراجعه به با سابقه ترین و بزرگترین نهالستان کشور یعنی برتر نهال به شما عزیزان پیشنهاد می‌شود.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال