خرید نهال گردو در تایباد✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار تایباد

خرید،فروش و قیمت نهال گردو در تایباد

تایباد همچون تربت حیدریه یکی از شهر‌های استان خراسان رضوی است.و در جنوب شرقی این استان هم مرز با افعانستان قرار دارد. یکی از محصولات کشاورزی این منطقه گردو می باشد از این رو کاشت نهال گردو در تایباد رواج دارد و به مراتب نیاز این منطقه به نهال گردو بیشتر از مناطق دیگر است.

نهال گردو همچون بسیاری از نهال های میوه برای رشد شرایط خاصی نیاز دارد که قبل از کاشت نهال باید مورد بررسی قرار بگیرند تا نتیجه مطلوب حاصل شود.

اگر علاقمند به خرید و کاشت نهال گردو در شهرستان تایباد هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قیمت نهال گردو در تایباد  

قیمت نهال گردو در تمام شهرها با توجه به کیفیت، استاندارد بودن و نوع نهال انتخاب شده متفاوت است. میتوان نهال گردو را از مراکز غیرمعتبر با قیمت ارزان تر نیز خریداری کرد اما قطعا مرغوبیت لازم را نخواهند داشت. و در نهایت احتمال نتیجه ندادن بالا می رود. یک نهال گردوی خوب، نهالیست که هم سالم باشد و هم با قیمت مناسب و به صرفه برای کشاورزان به فروش برسد.

انواع نهال های گردو موجود در نهالستان برتر عبارت‌اند از: نهال گردو چندلر، نهال گردو مقاوم به سرما، نهال گردو مراغه، نهال گردو شیلی، نهال گردو گرمسیری، نهال گردو ژنوتیپ، نهال گردو تویسرکان و…

بیش از 20 نوع نهال گردو متناسب با آب و هوای مختلف و خصوصیات متفاوت با کیفیت عالی در سایت برتر نهال موجود است. می توانید لیست کامل این نهال ها را در صفحه نهال گردو مشاهده و انتخاب کنید و همچنین برای خرید و دریافت مشاوره رایگان با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و از قیمت نهال گردو در تربت حیدریه باخبر شوید.

خرید و فروش نهال گردو در تایباد

نکات زیر نکاتی هستند که به هنگام خرید وکاشت نهال گردو باید به آن ها توجه کرد:

  • بهترین نوع آبیاری برای نهال، آبیاری قطره ای است میزان آب مورنیاز در این روش کمتر میشود و قطعا برای کشاورزان با صرفه ترخواهد بود.
  • به هنگام آبیاری اب نباید با تنه درخت گردو برخورد کند زیرا باعث پوسیدگی می شود.
  • بهترین شرایط آب و هوایی برای نهال گردو تابستان های معتدل و زمستان های سرد است.
  • خاک مناسب برای نهال گردو خاک نیمه سنگین و اسیدی است.

نهالستان برتر با نزدیک یک قرن سابقه در تولید نهال، برای دسترسی راحت تر تمامی باغداران عزیز اقدام به فروش نهال گردو در شهرستان های مختلف کرده است از جمله فروش نهال گردو در شهر تربت حیدریه.

 کشاورزان عزیز می توانند رقم نهال مورد نظر خود را انتخاب کرده و پس از دریافت مشاوره رایگان  با خیال راحت خریداری کنند.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های میوه دیگر که در شهر تایباد می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال در تایباد مراجعه کنید.

نمایش محصولات


مقالات مرتبط
نظرات کابران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.