خرید نهال در نصیرشهر✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان نصیرشهر

نصیرشهر از بخش‌های رباط کریم واقع در ۲۵ کیلومتری تهران است که با گسترش شهرنشینی این اقلیم دچار تغییر فراوانی شده و به یکی از قطب‌های صنعتی پایتخت مبدل گشته است. این شهر در ارتفاع ۱۱۰۰ از دریا قرار گرفته و میزان فشار هوای آن باعث بارندگی‌های کم در آن شده، اما کشاورزی و باغداری جز شغل‌های اکثر ساکنین آن از دیرباز بوده است.

این شهر دارای اقلیم نیمه بیابانی و نسبتا خشک است اما احاطه آن توسط چند رشته کوه نسبتا مرتفع باعث شده دوران و پراکندگی بارندگی در آن تا حدودی بهتر شود. البته این بخش به دلیل قرارگیری در دامنه‌های البرز جنوبی و تحت تاثیر رطوبت دریای خزر دارای کشاورزی و باغداری مطلوبی است. در مقاله حاضر به بررسی نکات مهم در مورد خرید نهال در نصیر شهر اشاره خواهیم کرد با ما همراه باشید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

نهالستان نصیرشهر

اگرچه نهال‌های تجاری و پیوندی می‌توانند بیشترین بازدهی و باردهی را داشته باشند اما در مواجهه با اقلیم نصیرشهر اولویت با خرید ارقام بومی و سازگار با این شهر است. زیرا می‌توانند عملکرد بسیار مطلوب‌تری را ارائه کنند. در نهالستان‌های نصیرشهر پرورش و کاشت نهال‌ها بر اساس آزمایشات و متدهای علمی صورت می‌گیرد.

البته نهالستان‌هایی که دارای مجوز و زیر نظر جهاد کشاورزی هستند. برای اینکه منابع مالی و هزینه‌های پرداختی شما برای خرید نهال در نصیرشهر هدر نرود باید آن را از ارقام بومی سازگار با این اقلیم و از مراکز شناخته شده و معتبر که ضمانت نامه نیز ارائه می‌دهند، خریداری کنید.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در تهران

باغداری در نصیرشهر

برای اینکه باغداری در نصیرشهر بتواند راهبردها و هدف سرمایه‌گذاران را محقق کند و سودآوری بالایی را داشته باشد باید پارامترهای حیاتی نهال کاملاً آماده باشد. به عنوان مثال میزان سرما، گرما، بارندگی‌ها و آب و هوا و خاک آن برای نهال مناسب باشد پس با توجه به اقلیم نیمه بیابانی و کم آب نصیرشهر باید خرید نهال میوه در نصیر شهر از ارقام مقاوم به گرما و سازگار با این اقلیم باشد تا در نتیجه رسیدگی‌های آن راحت‌تر و هزینه‌های باغداری کمتر باشد.

نهال فروشی در نصیرشهر

کار اصلی و عمده فعالیت نهال فروشی در نصیرشهر بر تولید و تکثیر انواع نهال میوه متمرکز است. این مراکز می‌توانند نهال‌های آماده کاشت را در اختیار باغداران قرار دهند. اما اگر به دنبال خرید اینترنتی نهال هستید می‌توانید با کمک اینترنت آدرس نهال فروشی آنلاین در نصیرشهر را پیدا کنید. برتر نهال از جمله نهالستان‌هایی است که به صورت اینترنتی نیز فعالیت خود را با کیفیت بالا انجام می‌دهد. با کمک متخصصان حرفه‌ای سعی می‌کند عملیات راهبردی خود را با پرورش و ارائه نهال‌های بومی مطابق با اقلیم هر شهر دنبال کند. از این رو می‌تواند یک مرجع ایده آل برای خرید سرمایه‌گذاران شهر نصیرشهر باشد.

فروش نهال در نصیرشهر

عرضه و فروش نهال در نصیرشهر اصول، استاندارد و قواعد خاصی را می‌طلبد. چنانچه  نظارت‌های جهاد کشاورزی بر آن اتفاق بیفتد می‌توان به رعایت این استانداردها امیدوارتر بود. پس سعی کنید از مراکز فروش نهال با مشخصه‌های زیر ارقام مورد نیاز خود را خریداری کنید.

  • هنگام خرید به مجوزها، اعتبارنامه‌ها و تاییدیه‌های دریافتی آن از جهاد کشاورزی توجه کنید و اطمینان حاصل کنید که تمامی فعالیت‌ها طبق آنالیزها و استانداردهای علمی پیش‌رفته باشد.
  • نهالستانی که بدون چون و چرا ضمانت ۲ ساله را به باغدار هنگام خرید نهال در نصیر شهر ارائه می‌دهد. می‌تواند بسیار مورد اعتمادتر باشد چون امکان برگشت نهال در صورت مشکل برای باغدار میسر است.
  • هنگام خرید به آفت زدایی ریشه‌ها توجه کنید و نهال‌ها را با کارت قرنطینه، تاییدیه سلامت و لیبل اصالت دریافت کنید.
  • سن نهال و رقم نهال با قیمت آن تطبیق داشته باشد و هزینه مازاد و اضافه از خریدار دریافت نشود.

قیمت نهال در نصیرشهر

اگرچه برای تعیین قیمت نهال در نصیرشهر نمی‌توان به طور قطع قیمت مشخصی را لحاظ کرد زیرا این قیمت تحت تاثیر رقم نهال، سن نهال و اعتبار نهالستان عرضه کنند متفاوت است. اما برتر نهال با ایجاد صفحه قیمت ارقام نهال میوه سعی کرده کمک شایانی به باغداران در رابطه با قیمت نهال و تصمیم گیری داشته باشد.

خرید نهال بادام در نصیر شهر

سرمایه‌گذاری فکر اقتصادی و هوشمندانه را می‌طلبد اینکه سرمایه‌گذار بداند کدام میوه‌ها بازار فروش و تقاضای بالایی دارد و انبارمانی بهتری دارد می‌تواند در سودآوری باغ بسیار تاثیر باشد. نهال بادام از جمله نهال‌های میوه‌ای است که تمامی ویژگی‌های فوق را دارد و کاشت و تولید آن بسیار به صرفه و سودآور است. می‌توان با خرید نهال‌ بادام در نصیر شهر به صورت اصلاح شده و پیوندی مانند نهال بادام مامایی، خوشه‌ای و سنگی به احداث باغ بادام در نصیرشهر اقدام کرد.

خرید نهال میوه در نصیرشهر

شناخت و تصمیم شما برای خرید از نهالستان معتبر می‌تواند مزیت‌های زیادی را  عایدتان کند. نهالستان‌هایی مثل برتر نهال که اطلاعات جامعی در خصوص ارقام نهال میوه و خصوصیات آن به کمک متخصصین در اختیار شما می‌گذارند و هم از نظر کیفیت و سلامت نهال‌های خود را ضمانت می‌کنند، مرجعی معتبر برای خرید نهال میوه در نصیرشهر هستند.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب رندرز، سیب ردچف، سیب ترش مصری، سیب جرومین
نهال پسته پسته یو سی بی آمریکا، پسته پیوندی اکبری، پسته  ممتاز
نهال بادام بادام یلدا، بادام اسکندر، بادام شاهرودی، بادام فرانیس
نهال انگور انگور موندراپ، انگور دلاورا، انگور قزل اوزوم، انگور ازبک
نهال گیلاس گیلاس زرد دانشکده، گیلاس نوبل، گیلاس سم، گیلاس خوشه‌ای فرانسه
نهال گلابی گلابی بوره بوتس، گلابی آنجو قرمز، گلابی شینگو، گلابی کروز
نهال آلبالو آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی، آلبالو گوشواره‌ای
نهال زردآلو زردآلو شاهرودی، زردآلو انبه‌ای، زردآلو جهانگیری
نهال آلو آلو الینا، آلو بخارا قرمز، آلو شابلون کالیفرنیا زودرس
نهال سنجد سنجد حاج حسینی، سنجد محلی، سنجد قزل
نهال زینتی پالونیا فورتونی، کبوده تبریزی، اقاقیا، صنوبر نقرا
نهال عناب عناب محلی، عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال به به کوزه‌ای، به ایتالیایی، به قرمز ، به پرتغالی
نهال هلو هلو زعفرانی، هلو داوودی، هلو ردهاون، هلو سان کرست
نهال شلیل شلیل ایندپندنس، شلیل ایفری، شلیل پالیز شلیل کیوتا
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال ازگیل ازگیل جنگلی، ازگیل ژاپنی، ازگیل آمریکایی
نهال فندق فندق یکورب، فندق موری، فندق نونوا، فندق تک شاخه
نهال زرشک زرشک بی دانه سیاه، زرشک بی دانه قائنات، زرشک پفکی
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری دوک، بلوبری کراپ
نهال گوجه سبز گوجه قرمز آمریکایی، گوجه سبز مراغه، گوجه سبز سردورود، گوجه سبز برغانی
نهال توت توت موزی سفید، توت چتری، توت قرمز
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته فلوریدا
نهال انار توصیه نمی‌شود
نهال انجیر توصیه نمی‌شود
نهال خرمالو توصیه نمی‌شود
نهال زیتون توصیه نمی‌شود

نتیجه‌گیری

موقعیت استراتژیکی نصیرشهر و نزدیکی آن به کرج و پایتخت باعث فروش بهتر میوه‌های تولیدات باغی شما باشد. با خرید نهال گردو در نصیرشهر ارقام مقاوم به گرما و سازگار با اقلیم نصیرشهر می‌توانید به تاسیس باغ میوه خود اقدام کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال