خرید نهال در سامان✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان سامان

در ۲۲ کیلومتری شهر کرد و ۸۵ کیلومتری سمت غرب اصفهان شهری به نام سامان واقع شده است که جزو پر اهمیت‌ترین شهرهای استان چهارمحال و بختیاری به شمار می‌رود، زیرا بخش زیادی از تولید بادام و گردو متعلق به باغات این شهر است. منبع آب باغات و مزارع شهر سامان به دلیل همجوار بودن با استان اصفهان از زاینده رود تأمین می‌شود، بافت اراضی مناسب، منبع آبی فراوان، آب و هوای معتدل و بارش سالیانه‌ی قابل توجه از عوامل موثری است که باعث پیشرفت باغداری و کشاورزی در این شهر استان چهارمحال و بختیاری شده است.

 

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در سامان

شهر سامان در یک موقعيت جغرافیایی ایده‌آلی قرار گرفته است، همجوار بودن با شهرکرد و اصفهان باعث مورد توجه قرار گرفته شدن شهر سامان شده است. کشاورزی و باغداری در این شهر از ابتدا رونق بسیاری داشته و بسیاری از اهالی شهرهای شهرکرد و اصفهان برای احداث باغ و کشت نهال اراضی شهر سامان را انتخاب می‌کنند، در شهر سامان مزارع بسیار مطرح و پرباری قرار دارد که در سطح کشور شناخته شده‌ است.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهرکرد

نهالستان سامان

مهم‌ترین اصل باغداری پس از شناسایی خاک و و شرایط اقلیم منطقه خرید نهال است نهال‌ها از نظر ظاهر و شکل به یکدیگر بسیار شبیه هستند به همین علت شناسایی کیفیت برتر در نگاه اول آسان نیست و متاسفانه به دلیل وجود افراد سودجو که تنها به دنبال افزایش سود خود هستند فروش ارقام نهال بی‌کیفیت افزایش یافته است و متاسفانه امکان اینکه باغدارهزینه زیادی برای یک نهال بی‌کیفیت کند بسیار زیاد است اما اگر یک نهالستان معتبر و دارای مجوز را انتخاب کنید حد امکان محصول مورد نظر کیفیت بالایی خواهد داشت و زیان مالی به کم‌ترین حد ممکن می‌رسد.

باغداری در سامان

شهر سامان که در استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است، در تولید بادام و هلو در کشور رکورددار است به طوری که هر سال ۱۳ درصد بادام کشور از طریق باغات شهر سامان و روستاهای زیر مجموعه آن تولید می‌شود، با گذشت چندین سال و امکان لوله کشی آبی برای باغات اما همچنان در شهر سامان برای انتقال آب آشامیدنی و آب برای باغداری از لوله‌های گلی و یا تموشه استفاده می‌شود، استفاده از لوله‌های گلی نشان دهنده آن است که اهالی این شهر همچنان از سیستم‌ها و روش‌های قدیمی در باغداری استفاده می‌کنند.

نهال فروشی در سامان

یکی از شهرهای استان چهارمحال و بختیاری که به وفور در آن کاشت گندم و یونجه دیده می‌شود شهر سامان است، علاوه بر آن در این شهر باغات میوه‌ پهناور و پرمحصولی وجود دارد، به دلیل علاقه اهالی این شهر به باغداری و کشاورزی فروش نهال در این منطقه با سوددهی مناسبی همراه خواهد بود اما برای فروش نهال در این منطقه هم باید از سازمان جهاد کشاورزی مجوز دریافت کرد.

قیمت نهال در سامان

با آن که امروزه در این برهه از تاریخ قیمت بسیاری از اجناس در کشور افزایش نامتعال و نامنصفانه‌ای داشته است اما جهاد کشاورزی بر روی قیمت نهال میوه مدیریت دارد. نهالستان‌های دارای مجوز باید قیمت گذاری محصولات خود را طبق قیمتی که سازمان جهاد کشاورزی ارائه می‌دهد انجام دهد، اگر در خصوص قیمت ارقام نهال میوه ابهاماتی برایتان پیش آمده است می‌توانید به وب سایت کاتالوگ قیمت نهالستان برتر نهال که لینک آن درج شده هست مراجعه کنید و قیمت تمام ارقام نهال را به دست آورید.

خرید نهال در سامان

قیمت نهال میوه بر اساس جثه، کیفیت، پربارده و مقاومت بالا در برابر آفات قیمت گذاری می‌شود. با خرید از یک نهالستان معتبر قیمت منصفانه و متعادلی از شما اتخاذ می‌شود. امروزه در تمامی نهالستان‌های معتبر انواع نهال میوه شهر سامان ارائه می‌شود اما در نهالستان برتر نهال این محصولات با بهترین کیفیت ارائه می‌گردد با مراجعه به لینک روبرو www.bartarnahal.ir می‌توانید از سایت نهالستان برتر نهال به صورت اینترنتی خرید نهال میوه را انجام دهید.

 

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب نوری مراغه ، نهال سیب استارکینگ، نهال سیب گلاب و …….
نهال گلابی نهال گلابی بیروتی، نهال گلابی بلادی جونیو
نهال به نهال به گلابی، نهال به محلی، نهال به محلی وحشی
نهال آلو نهال آلو قطره طلا، نهال آلو شایلون کالیفرنیای دیررس، نهال آلو قرمز خورشتی
نهال فندق نهال فندق بارسلونا، نهال فندق تک شاخه، نهال فندق امپراطوری سیا اوژنی
نهال گیلاس نهال گیلاس نوبل، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس رژینا
نهال پسته نهال پسته اکبری،  نهال پسته پایه ممتاز، نهال پسته سفید نوق
نهال خرمالو نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو گوجه‌ای
نهال آلبالو نهال آلبالو استار، نهال آلبالو گیسی، نهال آلبالو اسرائیلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی دیم، نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محندی خار دار
نهال گوجه نهال گوجه بری
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز شهریار ،نهال گوجه سبز مراغه، نهال گوجه سبز زودرس
نهال سنجد نهال سنجد حاج رحیمی، نهال سنجد غزل، نهال سنجد محلی
نهال زینتی اقاقیا، بید خشک ، بید مجنون
نهال بلوبری نهال بلوبری نلسون،  نهال بلوبری دوک، نهال بلوبری کراپ
نهال انگور نهال انگور کشمشی بی دانه زرد ، نهال انگور لعل، نهال انگور قزیل اوزوم
نهال ازگیل نهال ازگیل ژاپنی، نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل قرمز
نهال انار نهال انار پوست سیاه، نهال انار سفید، نهال انار سیاه واندرفول
نهال زغال اخته نهال زغال اخته محلی، نهال زغال اخته فومینا،  نهال زغال اخته فلوریدا
نهال شلیل نهال شلیل سان گلد، نهال شلیل سفید شیشه‌ای، نهال شلیل فانتازیا
نهال هلو نهال هلو قجیر قائنات، نهال هلو ردتاپ، نهال هلو داوودی
نهال عناب نهال عناب ژاپنی، نهال عناب ارمنی
نهال زرد آلو نهال زردآلو خورشتی، نهال زردآلو نادری نهال زردآلو بخارا
نهال زیتون نهال زیتون ماری، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون اسپانیایی
نهال توت نهال توت موزی سیاه، نهال توت شاه توت ، نهال توت هرات اصل
نهال تمشک نهال تمشک ویلسون، نهال تمشک ماموت
نهال زرشک نهال زرشک بی‌دانه سیاه، نهال زرشک قرمز، نهال زرشک بیرجند

خرید نهال بادام در سامان

همانطور که گفتیم ۱۳ درصد نیاز بادام کشور از طریق باغات بسیار پهناور شهر سامان به دست می‌آید. بافت اراضی مناسب این منطقه، آب و هوای ایده‌آل و همجوار بودن زاینده رود با این بخش استان چهارمحال و بختیاری بستر مناسبی را برای احداث باغات بادام ایجاد کرده است. به دلیل پهناور بودن باغات بادام در این منطقه ارقام نهال بادام با بهترین نژاد و کیفیت پرورش می‌یابند، بنابراین شهر سامان محل مناسبی برای خرید نهال بادام به شمار می‌رود.

کلام آخر

نهالستان برتر نهال برای خرید به صورت عمده تخفیف مناسبی را به مشتریان ارائه می‌دهد، یکی از مهم‌ترین خدمات نهالستان‌ها این است که باید برای حمل و نقل نهال‌‌های خریداری شده از کالارسان استفاده کند و هرگونه آسیب و صدمه حین حمل و نقل برعهده‌‌ی نهالستان است، با خرید از نهالستان برتر نهال هیچگونه نگرانی از نظر آسیب در حمل و نقل و غیره وجود ندارد، برای خرید ارقام نهال گردو شهر سامان به صفحه خرید نهال گردو شهر سامان مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال