رادیو برتر نهال


رادیو برتر نهال

(مدت زمان مطالعه این متن 2 دقیقه)

بعد از مدت ها انتظار، بر این شدیم تا بخش رادیو برتر نهال رو رونمایی کنیم و تمامی موارد کاشت، آموزش و پاسخ به سوالات شما عزیزان در حوزه انواع نهال بپردازیم.

شما در رادیو برتر نهال میتونین آموزش های ویژه در حوزه کاشت رو که در هیچ سایتی وجود نداره به صورت رایگان دریافت کنین.

این پادکست های صوتی به صورت ویژه برای باغبانان و مشتریانی هس که اطلاعاتی درباره انواع نهال ندارن، ایجاد شده و میتونین با مطالعه این موارد به تخصص مهمی دست یابین.

یکی از موارد مهم این رادیو بحث کاشت هس که خیلی از باغبانان و مشتریان با موضوع عدم توانایی صحیح کاشت انواع نهال دارن،  برای مثال  نهال گردو یکی از موارد مهم هس که چون این نهال ها از حساسیت بالایی برخوردارن پس نیازمند آموزهاش حرفه ای کاشت هس. 

بحث بعدی در مورد سوالات شما عزیزان هس که چون تعداد سوال ها در زمینه نهال ها زیاد هس بر این شدیم تا در این صفحه به سوالات شما عزیزان پاسخ بدیم و هر هفته یک فایل صوتی از سوالات شما جواب داده خواهد شد.

شما  بعد از یاد گرفیتن به این آموزش ها این توانایی را خواهید داشت که در هنگام خرید نهال، بهترین نهال رو برای خود با بالاترین سود انتخاب کنین تا برای شما صرفه اقتصادی بالایی داشته باشه !

شما عزیزان میتونین تمامی سوالاتتون رو از صفحه تلگرام یا واست آپ به شماره 09141832393 یا چت آنلاین بپرسین تا در سریع ترین زمان ممکن پاسخ داده بشه.

 

فایل صوتی توضیحات کامل گردو برتر خوشه ای تخم مرغی

 

رازهای خرید نهال گردو که نمیدانید!!!

 

ارتباط با برترنهال