خرید نهال در رزن✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان رزن

شهر رزن شهری واقع در شمال غربی استان همدان در دشت‌های جنوبی سلسله جبال خرقان با آب و هوای کوهستانی سرد و خشک است. این شهر با جمعیت ۱۵۳۷۱ نفری در ارتفاع ۱۸۳۹ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته و شهری بسیار مرتفع و سردسیری است. این شهر دارای ۷۰ روز یخبندان بوده و دارای زمستان‌های بسیار سرد با میانگین بارشی ۳۸۰ میلیمتر در سال است.
تابستان‌های این بخش آب و هوای ییلاقی، مطبوع و ملایم دارد. این شهر تحت تاثیر ارتفاعات و قرارگیری در دامنه‌های کوه پایه‌ای از بارندگی‌ها و روان آب‌های بالایی برخوردار بوده به طوری که از قسمت‌های شرقی و غربی بین دو رودخانه قروچای و باشچای واقع شده است. این شهر از شرق با استان مرکزی، از شمال و شمال شرق با قزوین، از غرب و با کبودر آهنگ و از جنوب با فامنین همجواری دارد و با تولید محصولاتی مانند دانه روغنی، رازیانه، گندم، جو، یونجه، سیب زمینی، انگور، گردو، سیب، زردآلو، آلو، هلو، بادام، گیلاس سهم بسزایی در تولیدات استانی دارد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در رزن

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در همدان

نهالستان رزن

در منطقه کوهستانی و سردسیری رزن از دیرباز به دلیل وجود چشمه سارها و رودخانه‌های فصلی و دائمی و همچنین خاک‌های آبرفتی و سرشار از مواد ارگانیک و معدنی، کشت و زرع و پرورش نهال‌های میوه در اولویت بوده و اکثر افراد در حوزه باغداری فعالیت دارند. رونق این بخش با تولید میوه‌های انبوه و کسب درآمد چشمگیر از آنها باعث به وجود آمدن مراکز فروش نهال یا نهالستان رزن شده است. این نهالستان‌ها می‌توانند نهال‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاران تازه کار یا باغداران قدیمی جهت احداث باغ و جایگزینی نهال‌ها را در اختیار باغداران قرار دهند. برای اطمینان از صحت و سقم اصالت، کیفیت و سلامت نهال‌ها آنها را گارانتی سلامت دریافت کنید.

باغداری در رزن

طبق آخرین آمار جهاد کشاورزی شهرستان رزن دارای ۵۸۸۵ هکتار اراضی باغی است که از این مقدار حدود ۱۸۰۰ هکتار سطح زیر کشت فعال و بارور هستند و از مجموع ۸۷۲ هکتار باغات سیب حدود ۱۱ هزار تن انواع سیب گرنی اسمیت، گالا، رد استارکینگ، سیب گلدن گلاب تولید می‌شود. باغداری در رزن بسیار پررونق و با تولید انبوه میوه‌های سیب، انگور، گردو، آلو بسیار مرسوم است.

 

نهال فروشی در رزن

باغداران حرفه‌ای برای داشتن باغات پرسود و مدرن از جدیدترین ابزارها در پروسه احداث باغ و پیش برد مراحل آن استفاده می‌کنند. از جمله جدیدترین روش‌های خرید و دریافت نهال‌های مورد نیاز برای کشت و پرورش استفاده از بستر اینترنت و خرید آنلاین است. بسیاری از نهالستان‌ های معتبر و دارای معروفیت نهال فروشی در رزن را به صورت اینترنتی و مجازی انجام می‌دهند و از این مراکز می‌توان به برتر نهال اشاره کرد که عرصه نهال را آنلاین در تمامی خطه‌ها با خدمات پس از فروش فوق العاده انجام می‌دهد.

فروش نهال در رزن

اگرچه تعداد نهالستان‌های تولید و پرورش و فروش نهال در رزن با توجه به مرسوم بودن و محبوب بودن باغداری بالا است اما توصیه می‌شود نهال‌ها را از نهالستان‌های با خدمات زیر انتخاب کنید.
• مجموعه‌ مجوزدار و با اعتبار و با سابقه باشد.
• داشتن کارگروه متخصص، مجرب، با مهارت
• نهالستان در زمینی حاصلخیز با خاکی بدون آفت و سرشار از مواد ارگانیک و معدنی بوده و نهال از پایه در سال‌های اولیه رشد بهترین شرایط را پشت سر گذاشته و دارای کارت سلامت و کیفیت باشد.
• تنوع ارقام بالایی داشته تا خریدار بتواند در انتخاب دستی باز داشته و مناسب با اقلیم از ارقام دیرگل و پربار سفارش دهد.
• ریشه نهال باید کاملاً آفت زدایی شده بوده و در طول مسافت با بسته‌بندی بهداشتی و ایزوله از خشک شدن تا موعد کاشت در امان باشد.
• نهال دارای کارت قرنطینه استانی، ضمانت دو ساله مرغوبیت و باردهی و تضمین برگشت باشد.

قیمت نهال در رزن

با توجه به تعدد بازار فروش نهال‌ ها در هر خطه و شرایط آب و هوایی هر منطقه قیمت نهال‌ها متغیر بوده و بر حسب نوع بازدهی، گلدهی و وارداتی، ایران بودن و هزینه‌های تولیدی قیمت‌های متفاوت تجربه می‌کند. برای اطلاع از قیمت نهال در رزن می‌توانید بدون مراجعه حضوری از لینک زیر استفاده کنید .

خرید نهال بادام در رز

اگرچه بیشتر اراضی باغات شهر رزن سطح زیر گردو، سیب و انگور است اما طی چند سال اخیر خرید نهال بادام در رزن و کشت و پرورش آن گسترش چشمگیری داشته است. زیرا این نهال امتحان خود را پس داده و با توجه به ویژگی مقاومتی بالا و حساسیت‌های پایین به تاثیرات اقلیمی، دمایی و خاکی نهالی پرسود و اقتصادی است. با توجه به سردسیری بودن شهر رزن و وجود سرمای بهار و یخبندان بالا استفاده از رقم‌های دیرگل مانند نهال بادام فرانیس، تونو و آذر خوشه‌ای می‌توانند در این شهر پرآب و حاصلخیز بهترین راندمان تولید و بازخورد را داشته باشند برای آگاهی از قیمت ارقام و دریافت کلیک کنید.

خرید نهال میوه در رزن

با در نظر گرفتن اینکه پتانسیل‌ها و نعمات بسیار زیاد طبیعی در شهر رزن وجود دارد می‌تواند با کمترین چالش خاکی و آبی شغلی پرسود برای سالیان متمادی و منتفع شدن نسل‌های بعدی نیز داشت. به همین دلیل خرید نهال میوه در رزن از جمله اولویت‌های سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود و باغداران می‌توانند پس از مطالعه جدول ارقام مربوط به این شهر با کمک تیم مهندسی برتر نهال از این نهالستان رقم‌های مقاوم، بدون بیماری، پربازده، دیرگل و با قیمت اقتصادی و ضمانت دو ساله را خریداری و دریافت کنند.
جهت آشنایی با نهال‌های گردوی قابل کاشت در این شهر می‌توانید به صفحه خرید نهال گردوی رزن مراجعه کنید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب قرمز لبنان، سیب شیشه‌ای، سیب گلدن، سیب کهنز
نهال پسته پسته بنه، پسته زرندی، پسته بادامی،
نهال انگور انگور تبرزه، انگور شمشیری، انگور ترکمن
نهال بادام بادام نون پاریل، بادام حریر، بادام تونو
نهال گلابی گلابی فورل، گلابی دوچی، گلابی کنکورد
نهال آلو آلو یلواک خورشتی، آلو میروبالان، آلو خرمایی
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو رجبعلی، زردآلو چتری، زردآلو سلطنتی
نهال آلبالو آلبالو محلی، آلبالو پیش‌رس ، آلبالو خوشه‌ای
نهال به به پرتغالی، به آمریکایی ، به قرمز
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل، سنجد حاج حسینی
نهال گیلاس گیلاس لیندا، گیلاس مالیزیا، گیلاس امبرانس
نهال شلیل شلیل رفعتی، شلیل بیگ تاپ، شلیل قرمز بهاره
نهال هلو هلو پالیز، هلو شاستا، هلو جوادی
نهال زینتی ‌پالونیا شن تونگ، صنوبر نقرا ترکیه، کبوده تبریزی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال اخته فلوریدا، زغال‌اخته سیاه
نهال زرشک زرشک بیدانه، زرشک پفکی، زرشک وحشی
نهال توت توت هرات، توت قرمز، توت موزی سیاه
نهال گوجه سبز گوجه‌سبز نخجوان، گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب محلی، عناب ارمنی
نهال بلوبری بلوبری کراپ، بلوبری دوک، بلوبری ایرانی
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون آمریکایی، زیتون شنگه
نهال انجیر انجیر قهوه‌ای، انجیر بنفش، انجیر سیاه
نهال انار انار دانه سیاه اصل، انار قندهار، انار ژله‌ای
نهال خرمالو خرمالو موزی، خرمالو گوجه ای، خرمالو ژاپنی

 

 

کلام آخر

در نهایت با توجه به تفاسیر و مطالب ذکر شده در این نوشتار می‌توان اینگونه استنباط کرد که برای داشتن نهال میوه سودآور با ثمره صادراتی با کیفیت و پربار و بهره‌برداری هرچه بهتر از کشتزارها، اراضی حاصلخیز، پرآب و آب و هوای کوهستانی این بخش خرید نهال از نهالستان‌های با سابقه، معتبر و معروف ولو خارج از شهر مانند برتر نهال به صورت اینترنتی می‌تواند ۵۰ درصد از موفقیت در باغداری را نصیب شما عزیزان کند.برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر رزن کاشت به صفحه خرید نهال گردو در رزن مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال