خرید،فروش و قیمت نهال گردو درمیرآباد

خرید، فروش و قیمت نهال گردو درمیراباد

 برای خرید، فروش و قیمت روز نهال گردو درمیرآباد همچنین شما میتوانید برای احداث نهالستان گردو درمیرآباد با مجموعه پالیزنهال در ارتباط باشید.

برتر نهال ( پالیزنهال )بزرگترین، معتبرترین و مجربترین تولید کننده نهال در ایران با پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا با بهترین امکانات و قیمت مناسب به همراه کارشناسان تخصصی در زمینه فروش با مشاوره رایگان تنها با یک تماس.

این نهالستان دارای گواهینامه بهداشت از جهاد کشاورزی و عاری از هرگونه بیماری ها می باشد.

همه نهال های این نهالستان گواهی بهداشت و شناسنامه دار هستند و با فاکتور به فروش می رسند و دارای ضمانت نامه کیفیت هستند که مشتریان با خیال راحت تری اقدام به خریدن نهال کنند.
دفتر : اورمیه میاندواب خ ۱۷شهریور نرسیده به تقاطع شهدا

نهالستان ۱ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به سوگلی تپه روبروی پمپاژ اب شماره ۳

نهالستان ۲ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به گاومیش گولی

مدیریت فروش : ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳

دفتر نهالستان : ۰۴۴۴۵۲۴۸۸۰

مشاوره : ۰۹۰۲۱۸۳۲۳۹۳

ایمیل : nahalbartar@gmail.com

خرید، فروش نهال گردو درمیرآباد :

خرید نهال گردو در میراباد، انواع نهال گردو در میراباد ،فروش نهال گردو در میراباد، نهال گردو درمیراباد ، قیمت گردو درمیراباد،نهالستان گردو درمیراباد ، خرید نهال گردو پیوندی در میراباد ، انواع نهال درخت گردو درمیراباد ارقام نهال گردو در میراباد بهترین نهال درخت گردو در میراباد، قیمت نهال گردو در میراباد، نهال درخت گردو در میراباد، نهال گردو در میراباد قیمت، مشخصات نهال گردو در میراباد مرغوب ترین نهال گردو در میراباد، نهالگردوشناسنامه دار در میراباد، نهال فروشی گردو در میراباد.

نمایش محصولات


مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

ارتباط با برترنهال