خرید نهال در ایواوغلی✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان ایواوغلی

ایواوغلی که یکی از شهرهای شهرستان خوی در آذربایجان غربی قرار دارد مانند بسیاری از شهرهای این استان به واسطه­ی شرایط آب و هوایی و منابع آب کافی در کشاورزی و باغداری سرآمد است، وجود مزارع چشم نواز و گسترده­ی آفتابگردان و باغات وسیع انگور گواه این موضوع هستند، اما از همه مهم­تر مکان جغرافیایی این شهر است که می­تواند فرصتی استثنایی را نسبت به شهرهای دیگر برای کشاورزان این شهر رقم بزند.
این شهر در مسیر عبور مسافران به ترکیه و اروپا قرار دارد و بنابراین می­تواند کار صادرات محصولات کشاورزی و باغی از این شهر به خارج از مرزها را آسان­تر کند، در ادامه سعی داریم شما را با این فرصت استثنایی آشنا کرده و به شما بیاموزیم که چگونه می­توانید با احداث باغات میوه­ی متنوع در ایواوغلی برای خود و خانواده­ی خود کسب درآمد با سود دهی بالا داشته باشید.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در ایواوغلی

همانطور که در بخش پیش به آن اشاره کردیم ایواوغلی به نوعی شهر مرزی محسوب شده و فرصت صادرات محصولات کشاورزی را برای باغداران فراهم می­کند بنابراین باغداران می­توانند با خرید نهال در ایواوغلی در انواع و ارقام مختلف و کاشت آنها و احداث باغات تجاری و وسیع رواج ویژه­ای به صنعت کشاورزی و باغداری در استان آذربایجان غربی بدهند.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در ارومیه

نهالستان ایواوغلی

مسلما برای اینکه خیال باغداران به لحاظ تامین نهال سالم و درجه­ی یک آسوده باشد باید به نهالستان ایواوغلی مراجعه کرده و خرید نهال خود را از آنجا انجام دهند، به باغداران توصیه می­شود در زمان انتخاب نهالستان برای خرید نهال علاوه بر اینکه به اعتبار نهالستان توجه می­کنند به این نکته نیز توجه داشته باشند که آیا این نهالستان می­تواند انواع و ارقام بسیار متنوع از درختان میوه را به آنها معرفی کرده و در اختیارشان بگذارد یا خیر؟

باغداری در ایواوغلی

خوشبخانه بخش کشاورزی و باغداری در ایواوغلی توسعه­ی بسیار خوبی پیدا کرده است اما قطعا تا استفاده کامل از ظرفیت این شهر فضای بسیار زیادی خواهد داشت، باغداران در ایواوغلی انواع بسیار مختلف درختان میوه که اتفاقا صادراتی و سود بخش بشد را می­توانند در باغ خود بکارند اما برخی از درختان میوه به طور کلی در این شهر کاشته نشده است، بنابرین برای اینکه باغداری تجاری و سود بخشی در این شهر داشته باشید بد نیست خود را به یک یا چند نوع درخت میوه محدود نکرده و انواع دیگر درختان میوه را نیز برای کاشت در ایواوغلی امتحان کنید.

نهال فروشی در ایواوغلی

یکی از منابع تامین نهال مراجعه به نهال فروشی در ایواوغلی است، نهال فروشی­های محلی که یا به صورت سیار و یا به صورت مغازه­های ثابت در این شهر ممکن است اقدام به فروش نهال کنند می­تواند محلی برای تامین نهال برای باغداران ایواواغلی باشند.
در صورتی که نهال فروشی­ها نهال را از نهالستان­های معتبر خریداری کرده و آورده باشند و نهال­ها صد در صد سالم و گواهی­دار باشند باز هم اطمینان کافی به این نهال­ها نمی­توان داشت، چرا که ممکن است چندین روز نهال در مغازه مانده باشد و از شرایط مطلوب نگهداری آنها نیز اطمینان ندارید و همین می­تواند سبب خشک شدن نهال پس از کاشت شود، بنابراین خرید نهال از نهالستان به صورت مستقیم گزینه­ی مناسب­تری است.

فروش نهال در ایواوغلی

همانوطور که پیش­تر نیز به آن اشاره کریدم فروش نهال در ایواوغلی می­تواند توسط انوع مختلف فروشنده­ها انجام شود اما بهترین گزینه برای شما خرید مستقیم و بدون واسطه از نهالستان­های معتبر و مجوز داری است که خودشان انواع و ارقام بسیار مختلف و متنوع نهال میوه را تولید کرده و در اختیار باغداران قرار می­دهند.

قیمت نهال در ایواوغلی

یکی از مزیت­های خرید مستقیم و بدون واسطه از نهالستان این است که قیمت نهال در ایواوغلی با شهرهای دیگر تفاوتی نداشته باشد، چنانچه شما از یک نهالستان معتبر و پرفروش در کشور مانند نهالستان برتر نهال خرید خود را انجام دهید علاوه بر اینکه قیمت نهال مصوب است این قیمت برای شما با باغداری که در جنوب کشور قصد خرید از این نهالستان را دارد تفاوتی نداشته خیال شما از بابت قیمت کاملا آسوده خواهد بود.
در نظر داشته باشید که قیمت نهال به نوع، رقم و بسیاری دیگر از فاکتورها مانند صدور گواهی سلامت و شناسنامه­ی نهال بستگی دارد.

خرید نهال میوه در ایواوغلی

یکی از مزیت­های خرید مستقیم و بدون واسطه از نهالستان این است که قیمت نهال در ایواوغلی با شهرهای دیگر تفاوتی نداشته باشد، چنانچه شما از یک نهالستان معتبر و پرفروش در کشور مانند نهالستان برتر نهال خرید خود را انجام دهید علاوه بر اینکه قیمت نهال مصوب است این قیمت برای شما با باغداری که در جنوب کشور قصد خرید از این نهالستان را دارد تفاوتی نداشته خیال شما از بابت قیمت کاملا آسوده خواهد بود.
در نظر داشته باشید که قیمت نهال به نوع، رقم و بسیاری دیگر از فاکتورها مانند صدور گواهی سلامت و شناسنامه­ی نهال بستگی دارد.

نوع نهال ارقام نهال
نهال سیب نهال سیب عروس، نهال سیب پینک لیدی، نهال سیب دورنگ فرانسوی
نهال گلابی نهال گلابی بلادی جونیو، نهال گلابی مشو، نهال گلابی دم کج
نهال هلو نهال هلو ردتاپ، نهال هلو مخملی، نهال هلو داوودی
نهال گیلاس نهال گیلاس رزینا، نهال گیلاس صورتی لواسان، نهال گیلاس خوشه­ای فرانسه
نهال انگور نهال انگور لعل، نهال انگور سیاه سمرقندی، نهال انگور لعل
نهال آلبالو نهال آلبالو دیر رس، نهال آلبالو منتور، نهال آلبالو کلریس 14
نهال شلیل نهال شلیل قرمز کیوتا، نهال سان کینگ، نهال شلیل سان گلد
نهال آلو نهال آلو یلواک خورشتی، نهال آلو زرد ملایر، نهال آلو شایلون کالیفرنیایی
نهال به نهال به محلی وحشی، نهال به شاهرودی، نهال به گلابی
نهال فندق نهال فندق گروسال، نهال فندق کاسفورد، نهال فندق دوجیفونی
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز ترکیه، نهال گوجه سبز نخجوان، نهال گوجه سبز مراغه
نهال پسته نهال پسته کله قوچی، نهال پسته هیبرید آمریکایی، نهال پسته احمدآقایی
نهال عناب نهال عناب ترکیه، نهال عناب گلابی، نهال شاه عناب
نهال ازگیل نهال ازگیل قرمز، نهال ازگیل جنگلی
نهال گل محمدی نهال گل محمدی بدون خار، نهال گل محمدی خاردار
نهال بلوبری نهال بلک بری ، نهال بلوبری دوک
نهال سنجد نهال سنجد قزل، نهال سنجد حاج حسینی
نهال توت نهال توت هرات، نهال توت کاکوزا، نهال توت قرمز
نهال درختان زینتی نهال کبوده تبریزی، نهال پالونیا هیبرید، ، نهال بید مجنون پیوندی
نهال زرشک نهال زرشک قرمز، نهال زرشک پلویی
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته محلی
نهال زردآلو نهال زردآلو نوری، نهال زردآلو پیش رس، نهال زردآلو نادری
نهال بادام نهال بادام تونو، نهال بادام شکوفه، نهال بادام آذر خوشه­ای

خرید نهال بادام در ایواوغلی

یکی از محصولات باغی و بسیار با ارزشی که می­تواند با قصد صادرات محصول از ایران در ایواوغلی کاشته شود نهال بادام است، خرید نهال بادام نیز از نهالستان­های معتبر باید انجام شود و باغداران می­توانند ارقام مختلف و پربار بادام مانند نهال بادام تونو یا نهال بادام آذر خوشه­ای رادر ایواوغلی بکارند.

کلام اخر

فرصت بی نظیر صادرات محصولات باغی از ایواوغلی به خارج از مرز می­تواند ارز آوری بالا را برای کشور و همچنین سود بالا برای باغداران در این شهر به همراه داشته باشد اما چیزی که به توسعه­ی باغداری در این شهر دامن می­زند قطعا تنوع بالا در تولیدات باغی خواهد بود، بنابراین به شما باغداران ایواوغلی توصیه می­شود علاوه بر محصولات باغی که تا به امروز در این شهر می­کاشتید انواع دیگر درختان میوه را نیز که قابلیت کاشت در ایواوغلی دارند امتحان کرده و با احداث باغات وسیع و متنوع رنگ و بوی بهتری به بخش باغداری در ایواوغلی بدهید. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر ایواوغلی می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در ایواوغلی مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
ارتباط با برترنهال