خرید، فروش و قیمت نهال در اصفهانReviewed by مدیر on Oct 25Rating: 5.0خرید، فروش و قیمت نهال در اصفهان | برتر نهالنهال اصفهان ،خرید نهال اصفهان ، فروش نهال اصفهان ، نهالستان در اصفهان ، قیمت نهال اصفهان ، شماره تماس : 09141832393.
خرید، فروش و قیمت نهال در اصفهان
امتیازدهی به این نوشته

خرید، فروش و قیمت نهال در اصفهان

برترنهال در سال ۱۳۱۰ افتتاح شد. برترنهال با تولید ۵۰۰ هزار اصله هال میوه و ۲۰۰ هزار اصله نهال گردو تولید و عرضه به کشاورزان کشورمان میکند.

برترنهال صادرات نهال به کشورهای افغانستان ، آذربایجان و عراق را هر ساله انجام میدهد.این نهالستان دارای گواهینامه بهداشت از جهاد کشاورزی و عاری از هرگونه بیماری ها میبشاد.

مامیتوانیم تجربه ای که سالها کسب کرده ایم اکنون میتوانیم به نظر مطلوب خواسته های مشتریان عزیز برسیم. اولویت اول ما کیفیت ماست.

ما بر این باور هستیم که موفقیت تنها میتواند از طریق  روابط دراز مدت با مشتریان ما باشد.به همین دلیل ما اطمینان میدهیم که گونه های درختی که ما به فروش میدهیم به انها پاسخ میدهیم.تیم برترنهال ترویج شده برای دستیابی به تولید درختان کار میکند ما میدانیم کاشت درخت برای سرمایه گذاری طولانی مدت مناسب میباشد.

برترنهال همه چیز را برای ارائه به مشتریان خود با بهترین رقم انتخاب میکند .نهال ها توسط وزارت کشاورزی ایران تایید شده است .

شما میتوانید به صورت حضوری یا غیرحضوری از برترنهال خریداری به عمل آورید.میتوانید مقدار سفارش ، تعداد رقم و ارقام نهال ها را برای ما مشخص کنید تا برای شما فاکتور ارسال شود.در صورت تایید مشتری نهال ها به صورت اماده بسته بندی شده و به هر کجای ایران که خواستین ارسال میشود.

نهال های برتر نهال در اصفهان به صورت شناسنامه دار و با تایید جهاد کشاورزی و ضمانت خرید به صورت فاکتور و سند رسمی خواهد بود.

  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال گلابی در اصفهان
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال گردو در اصفهان
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال انگور  در اصفهان
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال شلیل در اصفهان
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال هلو در اصفهان
  • خرید و فروش و قیمت انواع نهال میوه در اصفهان

 دفتر : اورمیه میاندواب خ ۱۷شهریور نرسیده به تقاطع شهدا

 نهالستان ۱ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به سوگلی تپه روبروی پمپاژ اب شماره ۳

 نهالستان ۲ : میاندواب کوی تقی اباد نرسیده به گاومیش گولی

◉ مدیریت فروش : ۰۹۱۴۱۸۳۲۳۹۳

 دفتر نهالستان : ۰۴۴۴۵۲۴۸۸۰

 مشاوره : ۰۹۰۲۱۸۳۲۳۹۳

◉ ایمیل : nahalbartar@gmail.com