خرید نهال در سراب دوره✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان سراب دوره

شهرستان سراب دوره از سال ۱۳۷۸ به شهر ارتقا یافته و به عنوان مرکز شهرستان چگنی در استان لرستان شناخته می‌شود. از نظر موقعیت جغرافیایی در غرب ایران در منطقه کوهستانی در دامنه‌های رشته کوه‌های زاگرس و سپید کوه قرار گرفته و دارای جمعیت ۱۷۱۳ نفری است. ارتفاع این بخش از سطح دریا عدد ۱۱۱۸ متر را نشان می‌دهد لذا دارای تنوع اقلیمی بوده و به دو بخش جلگه‌ای و کوه پایه‌ای تقسیم می‌شود که مناطق منطقه جلگه آن آب و هوای معتدل و قسمت‌های دامنه‌ای و کوهستانی آن نسبتا کمی سردتر است. از جمله مهم‌ترین رودهایی که دشت‌ها و کشتزارهای شهرستان سراب دوره توسط آن سیراب شده و همیشه حاصلخیز هستند رودخانه گلال خرم آباد و کشکان رود است. رودخانه‌ها و حوزه‌های آبرفتی ارتفاعات ا اطراف سراب دوره به همراه چشمه‌ها از جمله مهم‌ترین منابع تامین آب مورد نیاز اهالی شهر و همچنین اراضی باغی و کشاورزی هستند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در سراب دوره

. تولیدات و رهآورد این حوزه انواع سیفیجات مانند خیار، بادمجان، گوجه، گیاهان دارویی، گندم و جو دیم و تولیدات باغی آن عمدتا زردآلو، انگور، هلو، شلیل، گلابی، انار، سیب، انجیر، بادام، گردو، توت، آلو است. از جمله مهمترین کوه‌های بلند منطقه می‌توان به سفید کوه و یافته کوه اشاره کرد که از رشته کوه‌های زاگرس محسوب می‌شود و در وضعیت بارندگی‌ها و آب و هوای کوهستانی این منطقه بی‌تأثیر نیستند.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در خرم آباد

نهالستان سراب دوره

با توجه به استقبال گسترده اهالی از نهال‌های میوه جهت پرورش و توسعه حوزه باغداری تعداد نهالستان سراب دوره کم نیست، اما شما عزیزان می‌توانید در معتبرترین مراکز با کیفیت‌ترین نهال‌های درجه یک را که با رعایت استانداردهای تولیدی به دست متخصصین و مهندسین کشاورزی پرورش یافته است با گواهی سلامت خریداری کنید. با توجه به شرایط اقلیمی مساعد و وجود خاک‌های حاصلخیز شرایط برای رشد تمامی نهال‌های معتدله مهیا بوده و بر حسب سلیقه و هدف تجاری خود می‌توانید از نهالستان‌های بزرگ و معروف بهترین نژادها را دریافت کنید.

باغداری در سراب دوره

اصولاً از دیرباز پیشه اکثر اهالی ساکن در مناطق اطراف شهر سراب و روستا نشینان کشت و زرع و پرورش نهال‌های میوه سازگار با اقلیم بوده است. باغداری در سراب دوره به دلیل وفور منابع طبیعی و آبی برای باغداران با چالش‌های کمتری همراه بوده و محصولات متنوعی مانند زردآلو، انگور، انار، آلو، سیب، انجیر، گردو، بادام، هلو، زیتون زرشک و دیگر نهال‌های معتدله هسته‌دار و دانه‌دار تولید می‌شود.

نهال فروشی در سراب دوره

بیشترین چالش‌ها و سوالات متداول ذهنی که اکثر باغداران در مراجعه به نهال فروشی در سراب دوره با آن روبرو هستند این است که سرمایه خود را صرف خرید چه نهالی کنند تا بتوانند با رسیدگی‌های منظم بیشترین محصول با کیفیت را از آن برداشت کنند؟ در مراکز معتبر کارشناسان خبره با اطلاعاتی که از شرایط اکوسیستمی و اقلیمی منطقه خود در اختیار این افراد قرار می‌دهید می‌توانند بهترین نژادهای سازگار را معرفی کرده و در اختیار شما قرار دهند.

فروش نهال در سراب دوره

باید بدانید که در زمینه فروش نهال در سراب دوره این شخص شما هستید که می‌توانید بر حسب فصل کاشت و مهیا بودن منطقه کاشت نهال‌های مورد نظر خریداری کنید. اکثر مراکز فروش نهال عمدتا در فواصل پایان دوره یخبندان و با ملایم شدن زمین از اواخر اسفند ماه فروش‌های عمده خود را شروع می‌کنند. اما شما عزیزان می‌توانید در دوره‌های تخفیف که در فصول غیر کاشت در مراکز تولیدی انجام می‌شود با پیش خرید نهال‌ها آنها را با قیمت پایین خریداری کرده و به صورت امانی در نهالستان نگهداری کرده تا مهیا بودن زمان کاشت، نهال شما رشد و زیست خود را نیز ادامه خواهد داد.

قیمت نهال در سراب دوره

قیمت نهال در سراب دوره تابع پارامترهایی مانند روش تکثیر نهال، شیوه‌های پرورشی در نهالستان‌های تولید کننده، خرید مستقیم یا غیر مستقیم، میزان خرید، کیفیت نهال، شناسنامه‌دار بودن، رقم و میزان باردهی آن متفاوت است. مجموعه برتر نهال با درج کلیه قیمت‌ها در لینک زیر به رفاه حال شما عزیزان اندیشیده است.

خرید نهال میوه در سراب دوره

‌ شهر سراب دوره به دلیل داشتن مزیت‌های متعدد کشاورزی و قرارگیری در دامنه‌های زاگرس می ‌تواند میزبان هرگونه نهال میوه سالم، جهت رشد بازدهی و سودآوری باشد. شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به نهالستان‌های مجوزدار و معتبر ما با خیالی آسوده اقدام به خرید نهال میوه در سراب دوره به صورت اینترنتی کنید و با بهترین قیمت‌ها، مناسب و مرغوب‌ترین نهال‌ها را با ضمانت دریافت کنید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب رندرز، سیب ردچف، سیب ترش مصری، سیب جرومین
نهال پسته پسته یو سی بی آمریکا، پسته پیوندی اکبری، پسته  ممتاز
نهال بادام بادام یلدا، بادام اسکندر، بادام شاهرودی، بادام فرانیس
نهال انگور انگور موندراپ، انگور دلاورا، انگور قزل اوزوم، انگور ازبک
نهال گیلاس گیلاس زرد دانشکده، گیلاس نوبل، گیلاس سم، گیلاس خوشه‌ای فرانسه 
نهال گلابی گلابی بوره بوتس، گلابی آنجو قرمز، گلابی شینگو، گلابی کروز
نهال آلبالو آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی، آلبالو گوشواره‌ای
نهال زردآلو زردآلو شاهرودی، زردآلو انبه‌ای، زردآلو جهانگیری
نهال آلو آلو الینا، آلو بخارا قرمز، آلو شابلون کالیفرنیا زودرس
نهال سنجد سنجد حاج حسینی، سنجد محلی، سنجد قزل
نهال زینتی پالونیا فورتونی، کبوده تبریزی، اقاقیا، صنوبر نقرا
نهال عناب عناب محلی، عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال به به کوزه‌ای، به ایتالیایی، به قرمز ، به پرتغالی
نهال هلو هلو زعفرانی، هلو داوودی، هلو ردهاون، هلو سان کرست
نهال شلیل شلیل ایندپندنس، شلیل ایفری، شلیل پالیز شلیل کیوتا
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی بی خار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار
نهال ازگیل ازگیل جنگلی، ازگیل ژاپنی، ازگیل آمریکایی
نهال فندق فندق یکورب، فندق موری، فندق نونوا، فندق تک شاخه
نهال زرشک زرشک بی دانه سیاه، زرشک بی دانه قائنات، زرشک پفکی
نهال بلوبری بلوبری ایرانی، بلوبری دوک، بلوبری کراپ
نهال گوجه سبز گوجه قرمز آمریکایی، گوجه سبز مراغه، گوجه سبز سردورود، گوجه سبز برغانی
نهال توت توت موزی سفید، توت چتری، توت قرمز
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته سیاه، زغال‌اخته فومینا، زغال‌اخته فلوریدا
نهال انار انار سیاه سردشت، انار ساوه، انار فردوس
نهال انجیر انجیر است، انجیر زرد، انجیر سیاه
نهال خرمالو خرمالو ایورکا، خرمالو گوجه ای، خرمالو موزی
نهال زیتون زیتون الم، زیتون ماری، زیتون سنگه

خرید نهال بادام در سراب دوره

با در نظر گرفتن ارتفاع ۱۱۱۸ متری شهر سراب دوره و قرارگیری در منطقه کوهستانی حادث شدن سرما و یخبندان در فصل بهار به شکل ناگهانی وجود دارد لذا برای مقابله هرچه بهتر است با معضلات خارج از انتظار می‌توانید خرید نهال بادام در سراب دوره را از ارقامی مانند فرانیس، تونو، مامایی انتخاب کرده و با انتخاب نژادهای پوست سخت در برابر سرما، آفات و حشرات و تگرگ ناگهانی و بارش‌های تند و سیلابی بهاره محصولات خود را محفوظ نگه دارید. این نهال در اراضی و دامنه‌های پرآب می‌تواند بهترین شرایط رشدی را در خاکی حاصل خیز تجربه کند.

کلام اخر

با توجه به بررسی موقعیت جغرافیایی شهر سراب دوره و ویژگی‌ها و پتانسیل‌های کشاورزی و منابع طبیعی موجود در آن دانستیم که باغداری با به کارگیری اصول لازم و استفاده از نژادهای سازگار با شرایط بیولوژیکی منطقه و آب و هوای آن می‌تواند باغداران را در رسیدن به اهداف خود در مسیری هموار و کم چالش قرار دهد. در این مسیر نهالستان مرکزی برتر نهال با نیم قرن تجربه و حسن سابقه و ارقام با کیفیت می‌تواند همراه شما باشد.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر سراب دوره می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در سراب دوره مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال