خرید نهال در درب گنبد✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان درب گنبد

شهر درب گنبد در مسیر مواصلاتی استان‌های کرمانشاه و ایلام قرار گرفته و شهری کوهپایه‌ای در دامنه‌های فیروزکوه و از توابع شهرستان کوهدشت در استان لرستان است. این شهر در غرب کوهدشت قرار گرفته و رودخانه سیمره از جنوب آن عبور می‌کند. درب گنبد به دلیل قرار داشتن مرقد شاهزاده محمد از معروفیت و ارزش بالای از جهت گردشگری مذهبی برخوردار است. اما شرایط آب و هوایی این بخش نشان دهنده این است که قرارگیری آن در دامنه‌های کوه پایه‌ای باعث اعتدال آب و هوای آن شده و با ارتفاع ۱۱۴۹ متری از سطح دریا از بارندگی‌های متداولی برخوردار بوده و دارای دشت‌ها و کشتزارهای حاصلخیزی نیز است. لذا منابع آب زیرزمینی آن نیز درخور توجه است، همین عوامل باعث شده در کنار استخرهای رنگارنگ پرورش ماهی قزل آلا، زحمتکشان و کشاورزان این بخش بتوانند از اراضی کشاورزی و باغی محصولاتی مانند گندم، جو، گیاهان دارویی، زرشک، حبوبات، غلات، میوه‌های باغی مانند زردآلو، انگور، آلو، سیب، بادام، گردو، هلو، انجیر نیز برداشت کنند.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در درب گنبد

آب و هوای معتدل باعث شده شرایط برای رشد انواع پوشش گیاهی و گیاهان خودرو نیز مهیا باشد، لذا حوزه دامداری و پرورش محصولات لبنی از دیگر حوزه‌های پررونق در این بخش است. این شهر به دلیل وجود سراب‌های جوشان، رودخانه‌های فصلی و برخورداری از برکات کوهستان زاگرس یکی از تولید کنندگان برتر محصولات باغی و زراعی است و روستا نشینان و اهالی اطراف از این منابع با پرورش نهال های مثمر ارتزاق و کسب درآمد می‌کنند.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در خرم آباد

نهالستان درب گنبد

مسلماً با تفاسیر ذکر شده از آب و هوا، منابع و ظرفیت‌های موجود در بخش کشاورزی و باغداری بسیاری از شما عزیزان مشتاق به سرمایه‌گذاری و خرید نهال‌های میوه برای کاشت شده‌اید که می‌توانید با مراجعه به مطرح‌ترین نهالستان درب گنبد که دارای مجوزهای فعالیت از جهاد کشاورزی باشد را از نژادهای معتدله تهیه کنید. به جهت عدم اطلاع از شیوه پرورشی نهال‌ها در این بخش می‌توانید برای آسودگی خاطر این نهال‌ها را از مراکزی تهیه کنید که برای آن گواهی قرنطینه، کارت سلامت و ضمانت مرغوبیت در نظر می‌گیرند.

باغداری در درب گنبد

افرادی که در حوزه باغداری در درب گنبد فعالیت دارند به دلیل مساعد بودن شرایط، آب و هوای معتدل عمدتاً مشغول به کاشت نهال‌های انگور، آلو، زردآلو، سیب، انجیر، زیتون، زرشک و دیگر رقم‌های هسته‌دار و دانه‌دار هستند. مهمترین نیازهای نهال مسلماً خاک قدرتمند و مناسب، آب کافی و هوای معتدل است که تمامی این پارامترها در این شهر حاصلخیز موجود بوده فقط در این مسیر انتخاب بهترین نژاد و میزان توانمندی باغدار در رسیدگی، آبیاری، کوددهی و سمپاشی آن می‌تواند درصد سود حاصل از باغ را متغیر کند. سازمان جهاد کشاورزی برای توانمندی باغداران، افزایش راندمان تولید باغات در کنار عرضه نژادهای پیوندی و پربار و توصیه به خرید این نژادها از مراکز مطرح، کلاس‌های ترویجی و آموزه‌های باغبانی را عرضه می‌کند که می‌تواند در پرورش هرچه بهتر این نهال و افزایش باردهی آن موثر باشد.

نهال فروشی در درب گنبد

امروزه بستر اینترنت به قدری وسیع و گسترده و فعال شده است که جای تعجب نیست نهال فروشی در درب گنبد به صورت اینترنتی نیز انجام می‌شود تا باغداران بتوانند بدون هیچگونه واسطه‌ای با نهالستان‌های سرتاسر کشور از مراکز معتبر و مطرح در تعامل بوده و بتوانند از مرجع تولیدی با بهترین کیفیت و قیمت نهال‌ها را دریافت کنند. در هزینه‌ها و وقت ارزشمند خود نیز صرفه‌جویی به عمل آورند.

فروش نهال در درب گنبد

نهالستان بزرگ برتر نهال متشکل از ناظرین جهاد کشاورزی، متخصصین گیاهشناس و کارشناسان با تجربه در زمینه تولید، پرورش و فروش نهال در درب گنبد نیز فعال بوده و شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به شعبات اینترنتی این نهالستان بهترین نژادهای مناسب با اکوسیستم و آب و هوای درب گنبد را از ارقام متنوع میوه با اعتبارنامه‌ها، فاکتور فروش معتبر و ضمانت دو ساله دریافت کنید.

قیمت نهال در درب گنبد

اگر بخواهیم در این بخش قیمت تمامی نهال‌های میوه را به صورت جزئی و تک به تک عنوان کنیم با توجه به فراوانی ارقام میوه و نژادهای قابل کاشت در این اقلیم حاصل خیز و معتدل، بسیار طولانی خواهد شد اما می‌توانید که قیمت نهال در درب گنبد را بدون صرف زمان ارزشمند خود از طریق لینک زیر در کوتاه‌ترین زمان مشاهده کنید.

خرید نهال میوه در درب گنبد

اگر در فرایند خرید نهال میوه در درب گنبد حساسیت بالایی به خرج دهید و بر کیفیت و سلامت آن تاکید داشته باشید مسلماً جزو باغدارانی خواهید بود که تبعات مثبت آن را با مقاومت بالای نهال، باردهی حداکثری و کیفیت میوه‌های آن مشاهده خواهید کرد. با کمک جدول ارقام زیر و کارشناسان خبره برتر نهال بهترین نژادها را با مناسب‌ترین قیمت از این مجموعه با ضمانت دو ساله دریافت کنید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب فوجی، سیب پینک لیدی، سیب کاکس اورنج
نهال بادام بادام شکوفه، بادام شمشیری، بادام اسراییلی، بادام پالیز
نهال پسته پسته فندقی، پسته کله قوچی، پسته هیبریدی، پسته دامغان
نهال گلابی گلابی ناشی، گلابی اسپادانا، گلابی دوشیز، گلابی سیبری
نهال انگور انگور ژاپنی، انگور حسینی، انگور گریسمون، انگور موندراپ
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال به به گلابی، به محلی، به اصفهان
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال گیلاس گیلاس فرنگی، گیلاس قرمز ارومیه، گیلاس لیندا، گیلاس بوترمو
نهال زینتی اقاقیا، صنوبر یکساله نقرا ترکیه، پالونیا شن تونگ
نهال آلو آلو شابلون کالیفرنیا دیررس، آلو توسرخ، آلو زرد گوگان
نهال آلبالو آلبالو خوشه‌ای مورلو، آلبالو مجاری، آلبالو محلی
نهال زردآلو زردآلو تخم‌مرغی زعفرانی، زردآلو سفید مراغه، زردآلو شکر پاره
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بی دانه قائنات، زرشک  پفکی
نهال توت توت هرات، شاه توت، توت سیاه، توت چتری
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی‌خار
نهال بلوبری بلوبری نلسون، یک بری، رازبری، بلوبری ایرانی
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته سیاه
نهال هلو هلو سفید و قرمز، هلو مور، هلو پلاستیکی، هلو مخملی
نهال شلیل شلیل سبز، شلیل نکارد۹، شلیل سفید شیشه‌ای
نهال فندق فندق بارتلر، فندق قزوین، فندق ماکادمیا
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغانی
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل، سنجد حاج حسینی
نهال زیتون زیتون شنگه، زیتون آمریکایی، زیتون مانزالیا
نهال انجیر انجیر قرمز فرانسه، انجیر گلابی زرد، انجیر استهبان
نهال خرمالو خرمالو ارموند، خرمالو فویو، خرمالو انبه‌ای
نهال انار انار پایه کوتاه، انار سردشت، انار فردوس

خرید نهال بادام در درب گنبد

نهال بادام نهالی ۴۰۰۰ ساله با شکوفه‌های سفید و صورتی است که دارای دانه‌های روغنی تلخ و شیرین بوده و در کنار مصرف تازه‌خوری در فصل بهار به شکل چاقاله بادام، کاربردهای متنوعی در حوزه خشکبار، آشپزی و داروسازی نیز دارد. یک ویژگی بارز و دوست داشتنی آن مقاومت فوق العاده به کم آبی و خشکی است که امکان کشت دیم آن را در مناطق معتدل پر آب مانند درب گنبد میسر می‌کند. پس می‌توانید برای خرید نهال بادام در درب گنبد و آشنایی با ارقام سازگار با شرایط زیست محیطی این بخش به لینک زیر مراجعه کنید.

کلام اخر

شهر درب گنبد شهری با آب و هوای معتدل در دل فیروزکوه دارای استعداد و توانمندی بالا در زمینه کشاورزی و باغداری است این توانمندی با تولید محصولات متنوع و انبوه نشئت گرفته از بارندگی‌های خوب، آب و هوای کوه پایه‌ای و خاک‌های قدرتمند و حاصل خیز آن است. می‌توانید از ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل شهر خود با پرورش نهال‌های معتدله از نژادهایی با میوه بازارپسند با درآمدهای میلیونی بهره‌مند شوید. فقط کافیست در این مسیر با نهالستان مرکزی و معتبر ما همراه باشید.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر درب گنبد می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در درب گنبد مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال