خرید نهال در قروه درجزین+✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان قروه درجزین

شهر قروه درجزین مرکز شهرستان درگزین واقع در شرق همدان در ارتفاع ۱۷۵۰ متری است. این شهر منطقه‌ای کوهستانی در دامنه‌های رشته کوه زاگرس بوده و جزو سردسیرترین مناطق همدان است که از جنوب با کرمانشاه، از شمال با شهرستان بیجار همسایگی دارد. قروه درجزین دارای ۱۴۲۸۵ نفر جمعیت بوده و با میانگین بارشی ۳۸۰ میلی‌متر در سال دارای ۷۰ روز یخبندان است و از نظر آب و هوا جزو اقلیم‌های کوهستانی و سرد و خشک است.
این شهر دارای تابستان‌های معتدل و زمستان‌های برف گیر و بسیار سردی است. تحت تاثیر قرارگیری در طبیعت کوهستانی و محصور شدن با ارتفاعاتی مانند کولاره، پنجعلی، پریشان، شعبان کچل، بدر و گلوز دارای بارندگی‌های بسیار بالا بوده که روان آب‌های سرچشمه گرفته از این ارتفاعات باعث جاری شدن رودخانه قروه، تلخ رود، قره چای، اوزون و طهماسب گلی شده است.
با توجه به این منابع پربار شهر قروه درجزین دارای کشاورزی و باغداری بسیار پررونق با تولیدات انبوه مانند: انگور، گردو، بادام ،سیب، شلیل، هلو، آلو و محصولات زراعتی آن سیفیجات، سیب زمینی، سیر، گندم، جو، زیره، چغندر قند و گل محمدی است. این شهر در کنار رودخانه‌های پرآب دارای ۴۳ رشته قنات نیز است که در جهت تامین اراضی کشاورزی و باغی به کار گرفته می‌شود

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در قروه درجزین

 

بیشتر بخوانید:خرید نهال در همدان

نهالستان قروه درجزین

برای اینکه باغداران تازه کار و سرمایه‌گذاران مشتاق به خرید نهال میوه و احداث باغ در این شهر بتوانند در مراجعه به نهالستان قروه درجزین با اطلاعات دقیق، انتخابی درست از نهال مورد نظر داشته باشند لازم است که از معتبر بودن نهالستان و نظارت‌های سازمانی بر عملکرد پرورشی نهال اطمینان حاصل کنند. این اطمینان می‌تواند با مشاهده مجوز نامه‌های نهالستان و میزان اطلاعات کادر و تیم پرسنلی آن مشخص شود. لذا حتما نهال را به همراه ضمانت کیفیت و سلامت دریافت کنید.

باغداری در قروه درجزین

گفتیم که باغداری در قروه درجزین محدود به باغات انگور، گردو، سیب، بادام، هلو، شلیل، آلو، گیلاس، آلبالو و مواردی از این دست است. باغات این بخش از نظر منابع آبی و خاکی بهترین شرایط را داشته و این منابع باعث توسعه باغداری و افزایش عملکرد باغات و برداشت محصول در این شهر شده است.
نزدیکی شهر قروه درجزین به بازارچه‌های مرزی باعث شده است تولیدات باغی این شهر امکان عرضه در بازارهای برون مرزی با قیمتی بالاتر را تجربه کرده و سود بیشتری عاید باغداران شود

 

نهال فروشی در قروه درجزین

با فعال شدن بسیاری از نهالستان‌های معتبر در فضای مجازی و آنلاین تعداد نهال فروشی در قروه درجزین افزایش پیدا کرده و در کنار نهالستان‌های واقع در استان و سطح شهر مراکز اینترنتی نیز باعث دسترسی بهتر باغداران و سرمایه‌گذاران به رقم‌های سودآور و سازگار شده است.

 

فروش نهال در قروه درجزین

با توجه به اطلاعات پایین سرمایه‌گذاران نسبت به استانداردهای نهال توصیه می‌شود هنگام خرید و فروش نهال در قروه درجزین حتماً به موارد زیر دقت کنید.
• بسیاری از آفات قارچ‌ها و باکتری‌ها با چشم مسلح قابل تشخیص نیستند لذا باید نهالستان تاییدیه عدم بیماری و گواهی قرنطینه استانی را برای نهال در نظر بگیرد.
• برای مطابقت هرچه بیشتر نهال با اقلیم شهر قروه درجزین لازم است که نهال دارای ریشه‌های جوان، سن یک الی دو سال بوده و ریشه‌های آن طبیعی، غیر چنگالی، پرتراکم و مویی و بدون درهم تنیدگی باشد.
• جوانه‌های نهال جهت شاخه‌زایی در آینده بسیار حائز اهمیت است و نهال باید دارای تنه یک دست بدون انشعاب با چندین جوانه خفته و سالم باشد.
• اندام‌های هوایی نهال نیز کنترل‌های لازم را پشت سر گذاشته و بدون جراحت، زخم، آفات و شکستگی باشد.
• قیمت نهال بر اساس میزان بازدهی، عمر و سن، نوع رقم آن مطابقت داشته باشد .
• فروشنده در قبال سلامت و کیفیت نهال ضمانت برگشت و امکان عودت وجه را قرار دهد.

قیمت نهال در قروه درجزین

بسیاری از نهالستان‌ ها تحت تاثیر ابلاغیه سازمان جهاد کشاورزی از قیمت مصوبی پیروی کرده و موظف به ارائه نهال‌ها با این قیمت هستند. اما پارامترهایی مانند اعتبار نهالستان، هزینه‌های پرورشی و جابجایی نهال، نوع گلدهی، میزان بازدهی و سن و رقم نهال می‌تواند در قیمت نهایی تاثیرگذار باشد. بدون مراجعه حضوری قیمت نهال در قروه درجزین را از لینک زیر مطالعه کنید.

خرید نهال بادام در قروه درجزین

با توجه به ویژگی منحصر به فرد نهال بادام در سازگاری و مطابقت با اقلیم‌های گوناگون به دلیل ریشه‌های تنومند و نیاز سرمایی و آبی کم، از جمله نهال‌های میوه سودآور و خشکباری است که میوه آن نیز در صنایع دارویی، آشپزی، آرایشی و مصارف تازه خوری دارای تقاضا و بازار فروش بالایی است. با خرید نهال بادام در قروه درجزین و بهره‌برداری از منابع آبی پربار و خاک حاصلخیز این بخش می‌توان بیشترین محصولات بازار پسند را تولید کرد. برای آگاهی از رقم برتر و دریافت آن به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در قروه درجزین

نهال‌های میوه دارای تنوع بالایی هستند به همین منظور برتر نهال برای افزایش آگاهی شما عزیزان جدول ارقام زیر را برای کاشت در این شهر پیشنهاد می‌کند که می‌توانید خرید نهال میوه در قروه درجزین را با قیمت مصوب و تعادلی از مرجع تخصصی و معتبر مانند برتر نهال به همراه ضمانت برگشت دو ساله، گواهی سلامت و عدم بیماری با مشاوره‌های تخصصی رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته دریافت کنید.
با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی قروه درجزین می‌توانید از رقم‌های پربار و مناسب جهت کاشت مطلع شوید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب دو رنگ فرانسه، سیب عروس، سیب دماوند سیب پینک لیدی
نهال بادام بادام منقا،  شکوفه، بادام شمشیری، بادام اسراییلی، بادام پالیز
نهال پسته پسته فندقی، پسته کله قوچی، پسته هیبریدی، پسته دامغان
نهال گلابی گلابی سیبری، گلابی اسپادانا، گلابی دوشیز، گلابی ناشی
نهال انگور انگور ژاپنی، انگور حسینی، انگور گریسمون، انگور موندراپ
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال به به گلابی، به محلی، به اصفهان
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال گیلاس گیلاس فرنگی، گیلاس قرمز ارومیه، گیلاس لیندا، گیلاس بوترمو
نهال زینتی نقرا ترکیه، اقاقیا، صنوبر یکساله، پالونیا شن تونگ
نهال آلو آلو شابلون کالیفرنیا دیررس، آلو توسرخ، آلو زرد گوگان
نهال آلبالو آلبالو خوشه‌ای مورلو، آلبالو مجاری، آلبالو محلی
نهال زردآلو زردآلو تخم‌مرغی زعفرانی، زردآلو سفید مراغه، زردآلو شکر پاره
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بی دانه قائنات، زرشک  پفکی
نهال توت توت هرات، شاه توت، توت سیاه، توت چتری
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی‌خار
نهال بلوبری بلوبری نلسون، یک بری، رازبری، بلوبری ایرانی
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته سیاه
نهال هلو هلو سفید و قرمز، هلو مور، هلو پلاستیکی، هلو مخملی
نهال شلیل شلیل سبز، شلیل نکارد۹، شلیل سفید شیشه‌ای
نهال فندق فندق بارتلر، فندق قزوین، فندق ماکادمیا
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغانی
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل، سنجد حاج حسینی
نهال زیتون زیتون شنگه، زیتون آمریکایی، زیتون مانزالیا
نهال انجیر انجیر قرمز فرانسه، انجیر گلابی زرد، انجیر استهبان
نهال خرمالو خرمالو ارموند، خرمالو فویو، خرمالو انبه‌ای
نهال انار انار پایه کوتاه، انار سردشت، انار فردوس

 

کلام آخر

در این مقاله اقلیم آب و هوایی شهر قروه درجزین، موقعیت جغرافیایی و پتانسیل‌ها و منابع طبیعی بررسی شد و میتوان گفت این دشت حاصلخیز و پرآب با خاک غنی و رودخانه‌های خروشان میتواند باغداری در این شهر را با چالش بسیار کمی با سودآوری همراه سازد. برای موفقیت در این مسیر و کسب توانایی و دانایی بیشتر در حوزه باغداری با برتر نهال در ارتباط باشید.برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر قروه درجزین کاشت به صفحه خرید نهال گردو در قروه درجزین مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال