خرید نهال در مریانج✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان مریانج

مریانج شهری در دل دامنه‌های کوه الوند و در ۵ کیلومتری قسمت غربی همدان است. این شهر بر سر راه جاده همدان به کرمانشاه واقع شده و از نظر دامنه جغرافیایی در ارتفاع ۱۷۷۸ متری از سطح آب‌های آزاد شهری کوهستانی و پربارش با میانگین بارندگی ۴۰۰ میلی‌متر، با ۱۴۳ روز یخبندان در سال است. حداکثر دما در این شهر ۳۵ درجه در ماه‌های مرداد و تیر و منفی ۲۵ درجه در دی و بهمن است.
این شهر با جمعیت ۱۰۸۴۸ نفری در دامنه‌های کوهستان الوند دشتی پرآب است که اکثر جویبارها و رودخانه‌های آن از دامنه‌های کوهستان الوند سرچشمه گرفته و رودخانه‌هایی مانند وفرجین، شرایط مساعد زیست محیطی، خاک‌های رسوبی حاصلخیز و جویبارهای جاری باعث شده از گذشته تا به امروز این شهر محل مناسبی برای استقراری گروه‌های یک جانشین باشد.
این شهر از جنوب با سلسله ارتفاعات الوند و دره امامزاده کوه، از غرب با پادگان نظامی شهید قهرمان، از شرق با همدان و از شمال با شهر بهار همسایگی دارد. این شهر در زمینه تولید محصولاتی مانند سیر، سیب زمینی، یونجه، گندم، جو، انگور، گیاهان دارویی، چغندر قند، گردو و سیب جزو قطب‌های تولیدی استان محسوب می‌شود.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در مریانج

 

بیشتر بخوانید: خرید نهال در همدان

نهالستان مریانج

روی کار آمدن نهالستان‌ های معتبر و تخصصی در شهر مریانج باعث شده باغداران و کشاورزان دستیابی راحت‌تری به نهال‌های اصلاح شده دیرگل و مقاوم به تنش‌های آب و هوایی و آفات را داشته باشند. اگر تمایل به خرید نهال‌های با ویژگی‌های مقاومتی بالا باردهی و عملکرد رشد مطلوب دارید، می‌توانید در بهترین نهالستان مریانج این ارقام را تهیه کنید. در کنار نهالستان‌های سطح شهر، نهال فروشی اینترنتی معتبر و تخصصی مانند برتر نهال که فروش آنلاین و همراه با ضمانتنامه‌های معتبر را انجام می‌دهند می‌توانند گزینه‌ای برای خرید ایده‌آل باشند.

باغداری در مریانج

وضعیت جغرافیایی شهر مریانج و وجود ظرفیت‌های طبیعی بالا، خاک غنی و رسوبی همچنین رودخانه‌ها و جویبارهای پر آب باعث شده باغداری در مریانج روز به روز رواج و گسترش پیدا کرده و افراد زیادی در این حوزه فعال باشند. کما اینکه توسعه باغات و افزایش محصولات برداشتی باعث ارتقاء اقتصاد منطقه، رفاه باغداران و کشاورزان شده است. در این شهر در کنار محصولات تولیدی برتر مانند سیب زمینی و سیر خشک، محصولات زراعتی، میوه‌های سردرختی مانند سیب، گردو، انگور، هلو، زردآلو، گیلاس نیز سطح زیر کشت قابل توجهی دارند. کسانی که قصد سرمایه‌گذاری در این حوزه را دارند می‌توانند با خرید نهال‌های سازگار و پربار البته دیرگل از نهال فروشی‌های معتبر و مشاوره‌های باغبانی این پروسه را شروع کنند.

 

 

نهال فروشی در مریانج

مسلماً در هر خطه‌ای که شرایط آب و هوایی و باغداری مساعد باشد نیاز به نهال‌های میوه جهت کاشت نیز بالا بوده و افراد زیادی نهال فروشی در مریانج را در راستای کسب سود بیشتر انجام می‌دهند. با توجه به عدم مشخص بودن جا و مکان فروشنده‌های سیار، خرید از چنین افرادی توصیه نمی‌شود. برای داشتن خریدی مطمئن و حفظ سرمایه خود حتماً نهال را از نهالستان‌های مجوزدار دریافت کنید.

فروش نهال در مریانج

اگرچه هنگام فروش نهال در مریانج در نهالستان‌های تخصصی اطلاعات خوبی از خاستگاه، خصوصیات گیاهی و باردهی نهال در اختیار خریداران قرار می‌گیرد اما لازم است باغداران با استناد به موارد زیر میزان شناخت خود را از نهال‌های استاندارد بالا ببرند.
 نهال استاندارد دارای لیبل اصالت از جهاد کشاورزی بوده و سن و رقم، اصالت و نوع گلدهی و نام تولید کننده آن مشخص است.
 در نهال‌های پیوندی باید سن رقم و پایه به ترتیب ۱ و ۲ ساله بوده و محل پیوند بدون جای زخم و برآمدگی باشد.
 در پروسه پیوند نهال‌، تطابق و تجانس رقم و پایه رعایت شده باشد.
 نهال دارای تنه‌ای صاف، بدون انشعاب و یک دست با ریشه‌های حجیم، مویی و جوان باشد.
 نهال از نظر کیفیت و سلامت، آزمایشات و کنترل‌های لازم را پشت سر گذاشته و دارای گواهی عاری از آفات و تاییدیه سلامت باشد.
 همچنین ریشه‌های نهال عاری از هرگونه آفات بوده و دارای کارت قرنطینه استانی باشد.

قیمت نهال در مریانج

هرچه کیفیت و مقاومت و میزان باردهی نهال بالا باشد و سازگاری آن در اقلیم خاص باعث محبوبیت آن شده باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود. با توجه به متنوع بودن تابع‌های تاثیرگذار در قیمت نهال در مریانج می‌توانید با کمک لینک زیر از قیمت تمامی قیمت‌ها آگاه شوید.

خرید نهال بادام در مریانج

نهال بادام از جمله ارقامی است که شرایط زیست محیطی و جوی مریانج امکان گسترش باغات آن را فراهم می‌کند و این نهال می‌تواند سودآور با هزینه‌های پرورشی پایین و ویژگی منحصر به فرد مقاومت بالا نسبت به تنش‌های محیطی باشد . در خرید نهال بادام در مریانج حتماً سعی کنید آن را از ارقام دیرگل انتخاب کرده تا با توجه به دشت‌های پرآب این شهر بتوانید بدون سرمازدگی و نیاز به آبیاری بالا بیشترین محصول آوری را شاهد باشید. برای شناخت نهال‌های تجاری و دریافت آن به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در مریانج

برتر نهال نهالستانی با سابقه، تخصصی، مجهز و معتبر است که برای افزایش شناخت باغداران جدول ارقام نهال‌های میوه زیر را آماده سازی کرده است. این عزیزان می‌توانند پس از مطالعه وب سایت معتبر برتر نهال بدون صرف وقت و هزینه مراجعه، نهال‌های دیرگل و پربار را همراه با گواهی سلامت و عدم بیماری با قیمتی مناسب دریافت کنند.
همچنین برای آشنایی با نهال‌های گردوی این بخش می‌توانید به صفحه خرید نهال گردوی مریانج مراجعه کنید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب سبز، سیب پینک لیدی، سیب کاکس اورنج
نهال بادام بادام پالیز، بادام شمشیری، بادام اسراییلی، بادام شکوفه
نهال پسته پسته فندقی، پسته کله قوچی، پسته هیبریدی، پسته دامغان
نهال گلابی گلابی ناشی، گلابی اسپادانا، گلابی دوشیز، گلابی سیبری
نهال انگور انگور ژاپنی، انگور حسینی، انگور گریسمون، انگور موندراپ
نهال عناب عناب ژاپنی، عناب ارمنی
نهال به به گلابی، به محلی، به اصفهان
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال گیلاس گیلاس فرنگی، گیلاس قرمز ارومیه، گیلاس لیندا، گیلاس بوترمو
نهال زینتی اقاقیا، صنوبر یکساله نقرا ترکیه، پالونیا شن تونگ
نهال آلو آلو شابلون کالیفرنیا دیررس، آلو توسرخ، آلو زرد گوگان
نهال آلبالو آلبالو خوشه‌ای مورلو، آلبالو مجاری، آلبالو محلی
نهال زردآلو زردآلو تخم‌مرغی زعفرانی، زردآلو سفید مراغه، زردآلو شکر پاره
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بی دانه قائنات، زرشک  پفکی
نهال توت توت هرات، شاه توت، توت سیاه، توت چتری
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی‌خار
نهال بلوبری بلوبری نلسون، یک بری، رازبری، بلوبری ایرانی
نهال زغال‌اخته زغال‌اخته فلوریدا، زغال‌اخته محلی، زغال‌اخته سیاه
نهال هلو هلو سفید و قرمز، هلو مور، هلو پلاستیکی، هلو مخملی
نهال شلیل شلیل سبز، شلیل نکارد۹، شلیل سفید شیشه‌ای
نهال فندق فندق بارتلر، فندق قزوین، فندق ماکادمیا
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغانی
نهال سنجد سنجد محلی، سنجد قزل، سنجد حاج حسینی
نهال زیتون زیتون شنگه، زیتون آمریکایی، زیتون مانزالیا
نهال انجیر انجیر قرمز فرانسه، انجیر گلابی زرد، انجیر استهبان
نهال خرمالو خرمالو ارموند، خرمالو فویو، خرمالو انبه‌ای
نهال انار انار پایه کوتاه، انار سردشت، انار فردوس

کلام آخر

شهر مریانج از نظر شرایط جوی و بیولوژیکی و درصد پتانسیل‌ها و منابع طبیعی شهری بسیار مستعد و حاصلخیز برای شروع باغداری است. برای داشتن نهال‌های سازگار و خرید ایمن این ارقام و همچنین مشاوره‌های تخصصی در رابطه با چگونگی کاشت نهال می‌توانید بر سابقه و تخصص برتر نهال تکیه کنید.برای کسب اطلاعات بیش‌تر در ضمینه نهال‌های گردو که می‌توان در شهر مریانج کاشت به صفحه خرید نهال گردو در مریانج مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال