خرید نهال در گراب✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان گراب

شهر گراب یکی از توابع شهرستان کوهدشت مرکز بخش طرهان است که در غرب ایران و استان لرستان در ارتفاع ۱۱۷۰ متری از سطح آب‌های آزاد قرار گرفته است. این شهر دارای چشمه های آب گرم با خواص درمانی دارد که به گراب کوچک و گراب بزرگ مشهور هستند. با داشتن تپه‌های بسیار زیبا، کوهستان‌های بکر و چشمه‌های درمانی منطقه‌ای گردشگر پذیر محسوب می‌شود که در ۱۲۰ کیلومتری غرب خرم آباد و ۴۰ کیلومتری جنوب غربی کوهدشت قرار گرفته است. گراب از قسمت شمالی با کوه زر و جنگل‌های سرنوراه، از شرق با کوهدشت، از غرب با رودخانه سیمره، از جنوب با کوه شاداب کوه و شهر کوهنانی همسایگی دارد. سیمای شهر گراب نشانگر اعتدال و نیمه خشک بودن هوای این بخش دارد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در گراب

با میانگین دمای ۳۰ درجه یکی از مناطق معتدل و حاصلخیز برای کشاورزی، دامداری و باغداری است. پوشش گیاهی فوق العاده قوی، جنگل‌های بلوط و گونه‌های وحشی، منابع آبی فراوان باعث شده در این منطقه اکثر گیاهان و نهال‌های میوه شرایط رشدی خوبی را تجربه کنند. بزرگترین دستاوردهای حوزه باغی و کشاورزی این بخش در کنار گندم و جو، می‌توان به انارستان‌های متعدد گیاهان دارویی حبوبات عسل، سیفیجاتی مانند سیر، گوجه، بادمجان و میوه‌های مانند گردو، بادام، انار، زالزالک، ازگیل، سیب، انجیر، توت، زردآلو، انگور، زرشک، زیتون، هلو شلیل و به اشاره کرد.

مطالعه بیشتر : خرید نهال در خرم آباد

نهالستان گراب

مسلماً در مطرح‌ترین و معتبرترین نهالستان گراب تیم مهندسی متخصص و فوق العاده با تجربه در حال تولید و تکثیر نهال‌های میوه با جدیدترین متدهای علمی و باغبانی هستند و در نهایت تعامل با چنین مراکزی می‌تواند شما را در داشتن نهال‌های سالم، قدرتمند و بسیار با کیفیت و مقاوم بهره‌مند کند. مسلماً در این منطقه به دلیل فعالیت‌های کشاورزی و باغی بالا مشاغلی مانند نهالکاری و فروش نهال نیز بالا است. برای اطمینان از دریافت نهال‌های سازگار با آب و هوای منطقه، بدون بیماری و آفات حتماً آن را با لیبل اصالت و ضمانت سلامت دریافت کنید.

باغداری در گراب

حوزه باغداری در گراب با تولید ۱۷ نوع محصول باغی بسیار پررونق و مستمر است که وجود چشمه‌ها، رودخانه‌های فصلی، بارندگی‌های خوب و آب و هوای معتدل در این تولیدات بی تاثیر نیست. از جمله متمایزترین تولیدات باغی این بخش انگور، انار، زردآلو، انجیر و سیب هستند که علاوه بر عرضه در بازارهای محلی و استانی به دیگر مناطق کشور نیز ارسال می‌شوند.

نهال فروشی در گراب

بسیاری از باغداران در مراجعه به نهال فروشی در گراب با تنوع قیمت‌های واریته‌های مثمر روبرو می‌شوند، باید بدانید که نهال‌هایی که عملکرد رشدی و بازدهی آنها بیشتر از حد نرمال و ارقام دیگر باشد و نهالی سالم، مرغوب و دارای شناسنامه باشد مسلماً قیمت و ارزش بالاتری نیز خواهد داشت. پس برای داشتن چنین رقمی خرید آن از مراکز معتبر به همراه لیبل اصالت و گارانتی سلامت بسیار مهم است.

فروش نهال در گراب

بسیاری از کشاورزان و سرمایه‌گذاران از جمله افراد آگاه و با تجربه‌ای هستند که اطلاعات خوبی از نهال‌های با کیفیت، مرغوب و سودده دارند و از روی ظواهر نهال می‌توانند معضلات و بیماری‌های آن نیز پی ببرند. اما افراد زیادی هستند که به دلیل عدم آگاهی در هنگام خرید نهال از مراکز فروش نهال در گراب با انتخاب رقم‌های مغایر با منطقه کاشت و آب و هوای اقلیم در کنار پرداخت هزینه‌های بالا نهال‌های ناسازگار، تهاجمی و ضعیف را دریافت می‌کنند. پس با دریافت مشاوره‌های قبل از خرید از تیم مهندسی نهالستان برتر نهال می‌توانید انتخاب صحیح و درستی انجام دهید.

قیمت نهال در گراب

تنوع قیمت نهال در گراب باعث شده بسیاری از افراد به دنبال مراکزی با قیمت پایین‌تر باشند اما باید واقف بر این مسئله باشند که قیمت پایین نهال می‌تواند متاثر از عدم دریافت اصالت و تاییدیه سلامت از سوی سازمان برای نهال باشد. نهالستانی مانند برتر نهال پروسه‌های اداری زمانبر و هزینه بر را برای پرورش و تایید مرغوبیت و سلامت نهال‌ها طی کرده و آن را با قیمت‌های متعادل و کیفیت بالا عرضه می‌کند. برای آگاهی از قیمت نهال در گراب می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در گراب

اگر جزو کشاورزان علاقمند به پرورش نهال‌های میوه هستید می‌توانید جدول زیر را مطالعه کرده و از نژادهای قابل کاشت در این شهر آگاه شوید. شما با مراجعه به نهالستان بزرگ و معتبر برتر نهال می‌توانید با کمک کارشناسان و پشتیبانان این بخش و مشاوره‌های قبل از خرید نهال میوه در گراب، بهترین و سازگارترین رقم‌ها را با ضمانت برگشت انتخاب و با ریشه‌های بهداشتی و ایزوله شده و گارانتی ۲ ساله تحویل بگیرید.

نوع نهال رقم نهال
نهال سیب سیب گلاب، سیب عروس، سیب میراکل
نهال بادام بادام آذر خوشه‌ای ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته کله قوچی، پسته رفسنجان، پسته زرند، اکبری
نهال انگور انگور کندری، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور سلطانی
نهال آلو آلو زرد خورشتی، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو اسرائیلی ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار انار ساوه، انار بردسکن، انار فردوس
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو انجیری، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو ارموند، خرمالو ایورکا، خرمالو سایی جو
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت ژاپنی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج رحیمی، سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون خوراکی، زیتون میشن، زیتون الم
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر سبز، انجیر سیاه، انجیر زرد
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بیرجند، زرشک بیدانه
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل وحشی، ازگیل آمریکایی، ازگیل ژاپنی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، دیم، بی خار

خرید نهال بادام در گراب

بادامستان‌ها از جمله مهم‌ترین باغات در مناطق معتدله هستند. نهال‌های بادام ذاتاً رقم‌های معتدلی هستند که امروزه وجود نژادهای سردسیری و گرمسیری آن باعث شده این نهال یکی از پر کشت ‌ترین رقم‌های مثمر در اکثر اراضی باغی به صورت دیم و آبی شود. در منطقه‌ای مانند گراب می‌توان هم در اراضی شیب‌دار و پر آب دامنه‌ای نهال بادام را به صورت دیم بدون نیاز به آبیاری و هم در مناطق دشتی و هموار آن با آبیاری دو هفته یک بار بهترین نهال‌های بارده و سودآور را پرورش داد. برای خرید نهال بادام در گراب و دریافت نژادهایی مانند آذرخوشه‌ای، مامایی و …می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.

کلام اخر

در این نوشتار دانستیم که شهر گراب واقع در شهرستان کوهدشت یکی از مناطق با اقلیم معتدل نسبتاً نیمه خشک است که علاوه بر بارندگی‌های مطلوب دارای منابع آبی مانند چشمه‌ها و رودخانه‌های فصلی است. اما در جهت استفاده بهینه از این منابع و برداشت بهترین محصولات از خاک حاصلخیز آن کاشت نهال‌های کم آب طلب و استفاده از سیستم‌های آبیاری نوین بسیار توصیه می‌شود.همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر گراب می توان کاشت کرد، به صفحه  خرید نهال گردو در گراب مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال