خرید نهال در بندر گناوه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان بندر گناوه

مختصات جغرافیایی بندر گناوه بر روی نقشه ایران ۲۹٫۵۶۷۸۲۱° شمالی و ۵۰٫۵۱۶۸۵۳° شرقی درج شده هست؛ بندر گناوه مرکز شهر گناوه بر استان بوشهر و در سواحل خلیج فارس قرار گرفته است، اقلیم قالب بندر گناوه گرمسیری مرطوب بوده و اکثر مردم این شهر مشغول تجارت هستند ره‌آوردهای اصلی بندر گناوه ماهی هست؛ مهمترین محصولات تولیدی در بندر گناوه خرما گندم بوده و به صورت دیم کاشته می‌شود، ما در این مقاله می‌خواهیم بررسی کنیم آیا درختان گرمسیری و دیم در بندر گناوه سازگاری مناسبی دارد یا نه در ادامه به بررسی معرفی کلی سیر تا پیاز کشاورزی و باغداری در شهر بندر گناوه خواهیم پرداخت.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در بندرگناوه

خرید نهال در بندر گناوه با چالش‌های زیادی روبرو هست، میانگین دما در فصل زمستان این شهر ۸ تا ۱۰ درجه و در فصل تابستان ۳۵ تا ۴۲ درجه سانتیگراد گزارش شده است در واقع بندر گناوه به هیچ عنوان روز یخبندانی را تجربه نمی‌کند، از این رو کشاورزان نهال‌هایی را خریداری کنند که نیاز سرمایه‌ای نداشته و به عنوان درختان زود گل شناخته می‌شوند، ما در ادامه مقاله نهال‌های گرمسیری را به شما معرفی می‌کنیم که امکان کاشت دیم آنها وجود دارد.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بوشهر

نهالستان بندرگناوه

کشاورزان برای احداث باغ میوه در بندر گناوه باید از نهالستان‌های حرفه‌ای و مدرن خرید نهال را انجام دهند، کارشناسان نهالستان در بندر گناوه تمامی اطلاعات لازم و علمی را در خصوص کاشت، داشت و نگهداری از باغ میوه را به صورت رایگان در اختیار باغداران قرار می‌دهند.

باغداری در بندرگناوه

علاوه بر گرمای هوا باید بگوییم باغداری در بندر گناوه تحت تاثیر دو عامل کاملاً متفاوت است کشاورزان این منطقه با تنش‌های خشکی و کم آبی و نوسانات رطوبتی روبرو هستند؛ بارش باران در بندر گناوه کمتر از ۲۰۰ میلی‌متر و به صورت فصلی گزارش شده است.
بیشترین میزان بارندگی اواسط فصل پاییز تا اواخر فصل زمستان هست؛ رطوبت بندر گناوه در طول سال بیشتر از ۶۸ درصد گزارش داده‌اند بنابراین فاصله کاشت بین درختان و شرایط هرس آنها مهم هست.

 

نهال فروشی در بندرگناوه

مدیران نهال فروشی در بندر گناوه برای فروش نهال در این مکان چندین عامل و نکته را مد نظر خود قرار می‌دهند:
• میانگین دما در این شهر ۲۴ درجه سانتیگراد محاسبه شده است درختان گرمسیری باید این میانگین دما را تحمل کنند.
• بندری گناوه به خاطر قرار گرفتن در ساحل خلیج فارس رطوبت نسبتاً بالایی را تحمل می‌کنند، درختانی که نسبت به رطوبت حساس هستند قابل کاشت در این منطقه نیستند.
• بندر گناوه دارای دو فصل کاملاً مجزا هست از ماه آبان تا اواخر اسفند دارای آب و هوای معتدل و بقیه ماه‌های سال را آب و هوای گرمسیری را دارد.

فروش نهال در بندرگناوه

فروش نهال در بندر گناوه تحت تاثیر عوامل طبیعی این شهر قرار دارد این عوامل عبارتند از:
• یک باغدار باید فاصله نزدیکی و دوری باغ کشاورزی خود را از خلیج فارس مشخص کند.
• عرض و طول جغرافیایی بندر گناوه
• چین خوردگی‌هایی که باغ کشاورزی را تحت تاثیر قرار می‌دهد.
• زاویه تابش در بندر گناوه

قیمت نهال در بندرگناوه

به خاطر شرایط طاقت فرسای بندر گناوه احتمالاً قیمت نهال در بندر گناوه متفاوت خواهد بود کشاورزانی که می‌خواهند با انواع نهال گرمسیری آشنا شده و قیمت نهال در بندر گناوه را استعلام بگیرند وارد لینک زیر شوند:

خرید نهال بادام در بندرگناوه

برخی از نهال‌های گرمسیری و خودروی بادام می‌توانند سازگاری خوبی با بندر گناوه داشته باشند، نهال بادام سهند سنگی و نهال بادام کوهی جزو درختانی هست که سازگاری خوبی با اکوسیستم شرجی و گرمسیری بندر گناوه دارد، ولی کشاورزان این منطقه برای خرید نهال بادام در بندر گناوه باید طرح توجیهی آن را طراحی کرده و مطمئن شوند که سوددهی اقتصادی خواهد داشت.

خرید نهال میوه در بندرگناوه

باغداران این منطقه به خاطر چالش‌های کم آبی و نوسانات رطوبتی برای خرید نهال میوه در بندر گناوه باید اطلاعات کاملی از کارشناسان نهالستان دریافت کنند؛ نهال‌های گرمسیری از جمله نهال انگور، نهال بادام، نهال زیتون و نهال انجیر می‌توانند سازگاری مناسبی با اکوسیستم و شرایط طاقت فرسای بندر گناوه داشته باشند، برای دریافت مشاوره آنلاین می‌توانید به لینک زیر وارد شوید:

 

کلام آخر

به خاطر بندری بودن بندر گناوه احداث باغ میوه در این مکان با چالش‌های زیادی روبرو هست ما سعی کردیم به صورت تئوری به شما معرفی کنید با این وجود توصیه می‌کنیم برای خرید نهال میوه و احداث باغ آن حتماً با کارشناسان نهالستان در تماس باشید تا شما را معرفی کنند، نهال گردو پکان آمریکایی نیز قابلیت کاشت در مناطق گرمسیری و بندری را دارند، برای شناختن بیشتر این نهال به صفحه خرید نهال گردو در بندر گناوه در سایت برتر نهال مراجعه کنید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر بندرگناوه می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در بندرگناوه مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال