خرید نهال گردو در قوچان✔️ قیمت انواع نهال گردو پربار قوچان

قوچان یکی از شهر‌های استان خراسان رضوی است و در شمال غرب مشهد قرار دارد، شرایط کوهستانی قوچان و آب و هوای سرد این منطقه، که دارای زمستان های سرد و تابستان های معتدل است کاشت نهال گردو در قوچان را امکان پذیرکرده است.

خاک این استان زراعی است و از نوع شنی رسی، هوموسی و در برخی مناطق سیاه می‌باشد و باعث شده است که این استان برای کشاورزی مناسب باشد.

خاک مورد نیاز برای کاشت نهال گردو نیز خاک نیمه سنگین و از نوع شنی است تا بتواند اب مورد نیاز درخت را در خود نگه دارد.

اگر علاقمند به خرید و کاشت نهال گردو در قوچان هستید در ادامه مطلب با ما همراه باشید.

قیمت نهال گردو در قوچان

یک نهال گردوی خوب، نهالیست که هم سالم باشد و هم با قیمت مناسب و به صرفه برای کشاورزان و باغداران به فروش برسد. البته با توجه به متفاوت بودن رقم های گردو و کیفیت هرکدام قیمت نهال گردو در روانسر نیز متفاوت است.

انواع نهال های گردو موجود در سایت برتر نهال عبارت‌اند از: نهال گردو چندلر، نهال گردو لارا،

نهال گردو خوشه ای، نهال گردو روند، نهال گردو فرانک، نهال گردو ژنوتیپ و …

بیش از 20 نوع نهال گردو در سایت برتر نهال موجود است که می توانید لیست کامل این نهال ها را در صفحه نهال گردو مشاهده و انتخاب کنید و همچنین برای  خرید و دریافت مشاوره رایگان با شماره های موجود درسایت تماس بگیرید و و از قیمت نهال گردو در قوچان باخبر شوید.

خرید و فروش نهال گردو در قوچان

نکته ای که هنگام خرید نهال گردو باید مورد توجه قرار بگیرد، مرغوبیت نهال گردو می باشد. نهال گردو را میتوان از مراکز غیر معتبر نیز خریداری کرد ولی مجموعه برتر نهال با نزدیک یک قرن سابقه در تولید نهال ، برای دسترسی راحت تر تمامی باغداران عزیز اقدام به فروش نهال گردو در شهرستان های مختلف کرده است از جمله فروش نهال گردو در استان قوچان و خراسان رضوی.

 باغداران عزیز می توانند با بررسی شرایط آب و هوایی منطقه قوچان و با توجه به اقلیم مورد نیاز برای رشد و به ثمر رسیدن انواع نهال گردو، رقم نهال مورد نظر خود را انتخاب کرده و با خیال راحت خریداری کنند. همچنین در صورت نیاز برای دریافت قیمت و راهنمایی های لازم از ابتدای خرید نهال تا زمان کاشت کارشناسان متخصص ما آماده خدمت رسانی هستند.

نمایش محصولات


مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.

ارتباط با برترنهال