خرید نهال در آبسرد✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان آبسرد

معرفی کلی سیر تا پیاز کشاورزی و باغداری در شهر آبسرد

آبسرد از جمله شهرهایی است که در ارتفاعات دماوند قرار گرفته و با ارتفاع ۱۹۶۰ متری از دریا و قرار گرفتن در دامنه‌های جنوبی البرز دارای آب و هوای سرد، نیمه خشک و مدیترانه‌ای است. شهر آبسرد به دلیل واقع شدن در بخش کوهستانی، تحت تاثیر فشار هوا و جریانات باران زا اکثر ماه‌های سال دارای بارندگی بوده و زمستان‌های سرد و پر برفی دارد.

بیشترین میزان گرمای آن دمای ۳۰ درجه در تابستان است، این شهر از گذشته شاهد باغات پر رونق سیب و دیگر تولیدات باغی بوده و امروزه نیز می‌توان از این اقلیم حاصلخیز و منابع طبیعی با پتانسیل‌های بالا در جهت احداث باغات میوه بیشترین باردهی و بازدهی را به دست آورد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

نهالستان آبسرد

نهالستان آبسرد از جمله مراکزی است که سرمایه‌گذاران و علاقمندان به احداث باغات میوه می‌توانند جهت گرفتن مشاوره‌های تخصصی و انتخاب ارقام مناسب  با اقلیم آبسرد  به آن مراجعه کرده و ارقام آماده کاشت و یک الی دو ساله را خریداری کنند. اما در نظر داشته باشند که فعالیت‌های نهالستان زیر نظر جهاد کشاورزی بوده و نهال‌ها با کیفیت، سالم و ضمانت شده باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در شهر تهران

باغداری در آبسرد

باغداری از جمله مشاغلی است که با سرمایه‌گذاری در سال‌های اولیه می‌توان به طور متمادی از آن بهره‌برداری و سودآوری داشت، اما توجه به پیشینه  باغداری در شهر آبسرد کمک می‌کند تا باغداران بتوانند با شناسایی ارقام پربار و سازگار با این اقلیم، بیماری‌ها و آفات رایج در این منطقه باغداری کم هزینه، پرسود و تخصصی را داشته باشند و ارقام مورد نظر خود را با توجه به اقلیم منطقه و میزان بارندگی‌ها و نوسانات دمایی آن انتخاب کنند.

نهال فروشی در آبسرد

امروزه نهال فروشی در آبسرد به شیوه‌های متفاوتی انجام می‌شود که از جمله آنها فروش اینترنتی نهال میوه در آبسرد است. باغداران می‌توانند از نهالستان‌های معتبر و شناخته شده به صورت اینترنتی ارقام مورد نظر خود را خریداری کنند.

  • خرید اینترنتی باعث می‌شود سرمایه‌گذاران امکان مقایسه چندین نهالستان را داشته و کیفیت و قیمت‌ها را مورد بررسی قرار داده و در نهایت خرید آگاهانه و هوشمندانه داشته باشند.
  • این خرید در وقت و هزینه رفت و آمد آنها صرفه‌جویی می‌کند.
  • با خرید اینترنتی نهال میوه افراد می‌توانند از نهالستان‌های مجوزدار، ارقام با کیفیت را به صورت ضمانت شده خریداری کنند و در صورت مشکل امکان مرجوع کردن آن را داشته باشند.

فروش نهال در آبسرد

اگر جزو کسانی هستید که برای خرید نهال میوه در آبسرد دچار سردرگمی شده‌اید می‌توانید نهالستان‌ها و مراکز فروش نهال را بر حسب دارا بودن ویژگی‌های زیر برای خرید انتخاب کنید.

  • نهالستانی که دارای تنوع ارقام بوده و امکان انتخاب ارقام تجاری و پر بار را با توجه به اقلیم و بودجه در اختیار باغدار قرار می‌دهد.
  • نهالستانی که نهال‌های خود را دو ساله ضمانت و با ضمانت برگشت ارائه کند.
  • مرکزی که دارای پاسخگوی ۲۴ ساعته بوده و مشاوره‌های تخصصی آن رایگان در اختیار باغدار قرار می‌گیرد.
  • مجموعه‌ای که نهال‌های خود را در بستری حاصلخیز پرورش داده و از عدم ابتلای آن به آفات مطمئن بوده و برای آن کارت قرنطینه صادر کند.

قیمت نهال در آبسرد

امروزه با توجه به شرایط اقتصادی مهم‌ترین دغدغه سرمایه‌گذاران خرید نهال میوه با قیمت مناسب و کیفیت بالا است. به همین دلیل ما برای استعلام قیمت سایت برتر نهال را پیشنهاد می‌کنیم زیرا در این سایت می‌توانید با استعلام قیمت نهال در آبسرد از قیمت تمامی ارقام مطلع شده و با توجه به بودجه و هدف خود و اقلیم منطقه رقم مورد نظر را با اطمینان خاطر بیشتری انتخاب کنید.

خرید نهال بادام

اگرچه نهال بادام نهال حساس به سرما و یخبندان بوده و کاشت آن در مناطق معتدله به اکثر سرمایه‌گذاران توصیه می‌شود، اما ارقام سردسیری نهال بادام مانند: بادام تونو و مامایی باعث شده خرید این نهال رونق فراوانی در آبسرد پیدا کند و باغات متعدد بادام را در این شهر سردسیری و مدیترانه‌ای شاهد باشیم. همچنین برای خرید نهال در در شهر تبریز اینجا کلیک کنید.

خرید نهال میوه در آبسرد

کشاورزان عزیز می‌توانند برای خرید نهال میوه در آبسرد پس از مراجعه به نهالستان‌های معتبر و استعلام قیمت نهال میوه با مطالعه جدول زیر، ارقام مورد نظر خود را با قیمت منصفانه تهیه کنند. همچنین عزیزان می‌توانند با مراجعه به صفحه خرید نهال گردوی برتر نهال شناخت کاملی از ارقام نهال گردوی مناسب با شهر آبسرد را به دست آورند.

نوع نهال رقم نهال
 
نهال سیب سیب دماوند، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب ردچف، سیب مراغه
 
نهال بادام بادام منقا، بادام پسته‌ای، بادام اسرائیلی
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال خرمالو کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال انجیر کاشت آن توصیه نمی‌شود
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، بی خار، دیم
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل آمریکایی ، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز

نتیجه‌گیری

مهمترین قدم برای داشتن باغی تجاری و پر بازده خرید ارقام نهال میوه ضمانت شده، مرغوب، پربار و سالم است. از این رو شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به مراکز فروش نهال معتبر و شناخته شده نهال‌های با کیفیت و مد نظر خود را انتخاب کرده و در شهر مرتفع، حاصلخیز و نیمه سرد آبسرد باغ مورد علاقه خود را احداث کنید و از  آن به سودآوری و درآمدزایی بی‌نظیری دست یابید.

بیش‌تر بخوانید: خرید نهال گردو در آبسرد

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.
ارتباط با برترنهال