خرید نهال در باجگیران✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان باجگیران

کشاورزی و باغداری در شهر باجگیران بسیار شرایط مطلوبی دارد زیرا این شهر در فاصله ۲ کیلومتری مرز کشور ترکمنستان با ایران قرار گرفته و از جمله شهرهای کوهستانی خراسان رضوی در بخش قوچان است، این شهر به دلیل ارتفاع ۱۷۲۴ متری از سطح دریا از بارندگی‌های پر بار با میانگین ۲۴۰ میلیمتری برخوردار است.
قرارگیری این بخش در مناطق کوهستانی و مرتفع باعث رطوبت بالای هوا و نزولات جوی بهتر شده است و همین عوامل باعث غنی بودن خاک و جاری شدن رودخانه‌های دائمی در این شهر شده است. علاوه بر تولیدات دیمی مانند گندم و جو باغاتی مانند: زردآلو، سیب، انگور، بادام و مواردی از این قبیل باعث اشتغال بالا و درآمدزایی مطلوب و رونق اقتصادی و مبدل شدن این خطه به قطب اقتصادی قوچان شده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در باجگیران

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در باجگیران به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در باجگیران و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان باجگیران

به جهت موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی شهر باجگیران کشاورزی و باغداری در آن بسیار پررونق است. از این رو نهالستان‌های زیادی نیز با کشت و پرورش نهال‌های میوه به فعالیت و کسب درآمد مشغول هستند که می‌توانند نهال‌های مورد نیاز باغداران را عرضه کنند. برای بهره‌برداری از منابع طبیعی و خاک غنی این شهر جهت تولید میوه‌های انبوه و بازار پسند سعی کنید از نهالستان‌های فعال زیر نظر جهاد کشاورزی نهال‌های میوه مورد نظر خود را خریداری کنید.

باغداری در باجگیران

گفتیم که باغداری از جمله شغل‌های ساکنین شهر باجگیران است. این حوزه در بخش تامین امنیت غذایی شهر بسیار موفق عمل کرده و تولیداتی مانند سیب، انگور، زردآلو، زرشک بادام و گردو دارد که با توجه به نزدیکی این شهر به مرز امکان صادرات راحت‌تر و کم چالش‌تر آن باعث شده درآمد حاصل از فروش این میوه‌ها با سود بسیار بالا نصیب باغدار شود.
اگر خواهان باغداری کم هزینه و پرسودی هستید حتماً با افراد متخصص گیاهشناس و نهالستان‌های معتبر در ارتباط باشید.

 

نهال فروشی در باجگیران

نهالستان‌های معتبری مانند برتر نهال برای جلب توجه و رضایت خاطر مشتریان خود امروزه نهال فروشی اینترنتی را نیز در دستور کار قرار داده‌اند که این نوع خدمات باعث شده از نهال‌های با کیفیت و ضمانت‌دار این نهالستان، باغداران شهر باجگیران نیز بهره‌مند شوند و با صرفه‌جویی در وقت و هزینه‌های خود در کوتاه‌ترین زمان انتخاب اقتصادی و ایده آلی را انجام دهند.

فروش نهال در باجگیران

فروش نهال در باجگیران اگر همراه با ضمانتنامه‌های معتبر برای نهال باشد و تضمین کیفیت و قیمت را به دنبال داشته باشد می‌تواند به نفع خریدار و در نهایت باعث افزایش مشتری نهال فروشی شود. برای پیشگیری از خرید نهال‌های ناسالم، ضعیف و دارای بیماری سعی کنید آن را از نهالستان‌های مجوزدار همراه با ضمانت‌نامه خریداری کنید.

قیمت نهال در باجگیران

شما عزیزان می‌توانید قبل از خرید، قیمت نهال در باجگیران را از لینک زیر دریافت کنید و با ذهن باز و آگاه نسبت به قیمت‌ها، رقم مورد نظر را انتخاب کنید. البته تفاوت قیمت‌ها در مراکز متعدد می‌تواند بسته به مواردی مانند:
نوع نهال میوه
سن و رقم نهال
کیفیت باردهی
مرغوبیت و سلامت نهال
دارا بودن کارت قرنطینه، سلامت و ضمانت ۲ ساله
مرجع خرید و میزان اعتبار نهالستان
نوع خرید و تعداد نهال‌های متغیر باشد.

خرید نهال بادام در باجگیران

در شهر باجگیران میزان بارندگی‌ها به حدی بالا است که رودخانه‌های فصلی و دائمی آن همیشه خروشان بوده و این قضیه باعث می‌شود کاشت نهال بادام در این شهر به صورت دیم نیز اتفاق بیفتد. در چنین باغی نیاز آبی نهال بادام به صورت دیم برطرف شده و نیازی به آبیاری آن نیست. این نهال با استفاده از روان آب‌های حاصل از بارندگی به خوبی تامین آبی می‌شود‌. برای خرید نهال بادام سازگار با آب و هوای کوهستانی باجگیران می‌توانید نهال‌های نیمه سردسیری و معتدله را از لینک زیر دریافت کنید.

خرید نهال میوه در باجگیران

شهر باجگیران با آب و هوای مساعد و اراضی حاصل خیز برای شروع باغداری یک گزینه بسیار مستعد و مناسبی است که می‌توانید با مطالعه جدول زیر، پس از در میان گذاشتن هدف تجاری و آب و هوای شهر خود با کارشناسان برتر نهال رقم درست و پربار را خریداری فرمایید و از مشاوره‌های رایگان و پشتیبانی ۲۴ ساعته این نهالستانی بهره‌مند شوید.
همچنین صفحه خرید نهال گردوی باجگیران مرجعی جامع و مفیدی برای کسب اطلاع شما از رقم‌های قابل کاشت این این اقلیم است که می‌توانید به آن مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در باجگیران

نهال سیب سیب دماوند، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب ردچف، سیب مراغه
نهال بادام بادام منقا، بادام پسته‌ای، بادام اسرائیلی
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار ساوه، انار واندرفول ، انار بردسکن
نهال خرمالو خرمالو تاباتا، خرمالو فویو، خرمالو موزی
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون کنسروالیا ، زیتون شنگه، زیتون آمریکایی
نهال انجیر انجیر بنفش، انجیر استهبان ، انجیر سیاه
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، بی خار، دیم
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل آمریکایی ، ازگیل جنگلی، ازگیل قرمز

 

 

کلام آخر

اگر این محتوا را تا آخر مطالعه کرده باشید به این نتیجه خواهید رسید خطه مرزی باجگیران به لحاظ اقلیم کوهستانی و آب و هوای مطلوب و خاک غنی برای شروع باغداری بسیار مساعد است. میتوانید با کمک افراد و نهالستان‌های مجرب و تخصص‌دار، نهال‌های میوه پر بازده و مقاوم با آب و هوای باجگیران را انتخاب کنید و با کسب اطلاع از متدهای جدید باغبانی، رسیدگی‌های منظم و اصولی را برای نهال کاشته شده به کار ببندید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر باجگیران می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در باجگیران مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال