خرید نهال در عشق‌ آباد ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان عشق‌ آباد

شهر عشق آباد جو شهرستان‌های نیشابور واقع در خراسان رضوی و مرکزیت میان جلگه است که در ارتفاع ۱۱۲۶ متری از سطح دریا و در دشت نیشابور و حد فاصل ۱۸ کیلومتری آن قرار گرفته است. این شهر از نظر اقلیم و آب و هوایی از یک طرف نزدیک به دامنه‌های کوهپایه‌ای بوده و از سوی دیگر نزدیک به مناطق کویری و هموار است از این رو مناطق مرتفع آن تحت تاثیر توده‌های مدیترانه‌ای و سیبری بینالود و کوه سرخ آب و هوای معتدل‌تری دارد و بخش‌های کویری آن به جهت کمبود بارش‌ها و اراضی هموار اقلیم معتدل رو به گرم است. اما در مجموع اقلیم این شهر معتدل ، سرد و نیمه خشک است.
در شهر عشق آباد کشاورزی در ۳۷۰ هکتار اراضی زراعی مشتمل بر محصولاتی مانند: گندم، جو، پنبه، پسته، آفتابگردان، بادام کوهی زرشک، سیب و کلزا است که این تولیدات بیشتر در بازارهای نیشابور به فروش رسیده و باعث تامین امنیت غذایی و درآمدزایی اهالی آن شده است. این شهر از شرق با تربت حیدریه و قدمگاه، از شمال با نیشابور و فیروزه، از غرب با ششتمد و سبزوار و از جنوب با کاشمر همسایگی دارد.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در عشق‌آباد

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در عشق‌آباد به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در عشق‌آباد و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان عشق‌آباد

امروزه مجموعه‌هایی که در بخش تولید تکثیر و فروش نهال میوه در عشق آباد فعالیت دارند جهت افزایش فروش خود سعی می‌کنند طبق استانداردها و متدهای گیاه شناسی پرورش نهال را انجام دهند. برای آشنایی با چنین مراکزی افراد می‌توانند از طریق اینترنت و سرچ نهالستان عشق آباد با معتبرترین و مجهزترین آنها ولو خارج از شهر به صورت اینترنتی آشنا شوند و خرید نهال میوه خود را انجام داده و با کمک تخصص و اطلاعات علمی آنها باغداری خود را پیش ببرند.

باغداری در عشق‌آباد

شهر عشق آباد در دشت حاصلخیز و جلگه‌ای نیشابور قرار گرفته و به همین جهت باغداری در عشق آباد علی رغم نزدیکی به کویر وضعیت مطلوبی دارد و باغات پسته، بادام، انگور، انار، گلابی و سیب آن توانسته تولیدات قابل توجهی را داشته باشد. برای اینکه شروع باغداری در این شهر در نهایت با سودآوری بالا همراه باشد باید نهال‌هایی انتخاب شود که ثمره آن بازارپسند و تقاضای خرید بالایی داشته باشد.
همچنین ارقام معتدله و نیمه گرمسیری در این بخش کشت شود تا با کمتر شدن هزینه‌های رسیدگی سود خالص برای باغدار افزایش پیدا کند.

 

نهال فروشی در عشق‌آباد

باغداری از جمله مشاغلی است که نیازمند سرمایه‌گذاری اولیه بوده و در طول پروسه باغداری نیز هزینه‌های متعددی برای تغذیه رسانی، تامین آب و مراقبت از نهال در برابر بیماری‌ها دارد، به همین منظور زمان این باغ می‌تواند تراز تجاری و اقتصادی بالایی داشته باشد که هزینه‌های باغداری از درآمد کلی کسر و در نهایت سود باقی مانده بالا باشد. به همین منظور خرید نهال‌های سالم، پربار و زود بازه از نهال فروشی در عشق آباد حائز اهمیت است. زیرا کیفیت کار و نهال‌های تولیدی چنین مراکزی می‌تواند با مقاومت و خصوصیت زود بازدهی باغدار را در برداشت سریع میوه کمک می‌کند.

فروش نهال در عشق‌آباد

باغداران و سرمایه‌گذاران تازه کار زمانی که برای تهیه و خرید نهال‌ میوه به مراکز فروش نهال در عشق آباد مراجعه می‌کنند علاوه بر توجه به مرغوبیت و سلامت نهال‌ها، باید به خودگرده افزا بودن، ابعاد و ارتفاع نهال و نوع گلدهی آن توجه داشته باشند. نهال های پایه کوتاه اصلاح نژاد شده و پیوندی هستند در صورت رشد زیاد مرتفع نبوده و در نتیجه حرکت ماشین آلات باغبانی در بین درختان تسهیل و برداشت میوه و رسیدگی به آن نیز آسان‌تر شده و با تقلیل هزینه‌های باغداری روبرو خواهید شد.

قیمت نهال در عشق‌آباد

به طور کلی قیمت نهال در عشق آباد بر اساس بذری یا پیوندی و ژنتیک بودن نهال‌ها متغیر است و نهال‌هایی که زود بازده و پربار هستند و از سلامت و مرغوبیت بالایی برخوردار هستند قیمت بالاتری خواهند داشت. به همین جهت مراجعه به لینک زیر می‌تواند شما را در آگاهی از قیمت ارقام متنوع نهال میوه کمک کند.

خرید نهال بادام در عشق‌آباد

از جمله ارقام نهال بادام که بسیار پر بازده و تجاری هستند بادام تونو، بادام مامایی، بادام شمشیری، بادام آذر خوشه‌ای و سنگی هستند که می‌توانند در اکثر اقلیم‌ها باردهی و رشد خوبی را داشته باشند. زیرا خصوصیت نهال بادام مقاومت بالا در برابر کم آبی و خشکی است. خرید نهال بادام در عشق آباد و رسیدگی به آن می‌تواند شغلی بسیار سودآور برای سالیان متمادی باشد.

خرید نهال میوه در عشق‌آباد

برای اینکه بتوانید با هزینه معقول و متعادل نهال‌های میوه پر بازده، سالم و با کیفیت را از نهالستان‌های معتبر تهیه کنید باید هنگام خرید نهال میوه در عشق آباد نهالی با ریشه‌های جوان و قوی، دارای کارت قرنطینه و ضمانت دو ساله را دریافت کنید. به این منظور می‌توانید با ارتباط با کارشناسان برتر نهال با شعبات اینترنتی این مجموعه آشنا شده و خریدی مطمئن و ضمانت‌دار را داشته باشید.

نهال سیب سیب دماوند، سیب  ردچف، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان،
نهال بادام بادام شمشیری، بادام  تاجری، بادام منقا
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس خوشه‌ای فرانسه، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار فردوس، انار ساوه، انار ژله‌ای، انار دانه سیاه،
نهال خرمالو خرمالو موزی، خرمالو ژاپنی، خرمالو گوجه‌ای
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه پفکی، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه سیاه
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون ماری، زیتون خوراکی، زیتون اسرائیلی
نهال انجیر انجیر زرد سه فصل، انجیر گلابی، انجیر زرد
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، بی خار، دیم
نهال ازگیل ازگیل قرمز، ازگیل آمریکایی ، ازگیل جنگلی

 

 

کلام آخر

عشق آباد شهری نسبتاً معتدل رو به گرم و خشک است که از نظر موقعیت جغرافیایی و استراتژیکی به دلیل قرارگیری در دشت نیشابور می‌تواند هدف مناسبی برای سرمایه‌گذاری و احداث باغ میوه باشد. لذا سعی کنید با آشنایی و تعامل با نهالستان‌های مجهز و مجوزدار از نهال‌های با کیفیت و مرغوب بهره‌مند شوید. همچنین می‌توانید برای آگاهی از نهال‌های گردوی سازگار با شهر عشق آباد به صفحه خرید نهال گردو عشق آباد مراجعه کنید.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر بانه می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در عشق‌آباد مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

2 پاسخ به “خرید نهال در عشق‌ آباد ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان عشق‌ آباد”

 1. محمد گفت:

  سلام‌ برای کاشت‌ انگور‌ در منطقه‌ روستا‌یه‌ سالاری‌ کدام‌ رقم‌ مقاوم‌تر‌ است‌ و در‌ برابر‌ سرما‌‌ مقاوم است

  • mohammadi گفت:

   سلام
   وقت بخیر
   برای منطقه شما تمام ارقام قابلیت کاشت رو دارند از ارقام اقتصادی می‌توان به انگور سیاه سردشت شرابی، انگور ترکمن، انگور بی دانه سفید و قرمز انگور موندراپ رو پیشنهاد میدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال