خرید نهال در فردوس✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان فردوس

شهر فردوس از جمله شهرستان‌های واقع در استان خراسان جنوبی و ۲۰۰ کیلومتری شمال غربی بیرجند است. این شهر دارای ارتفاع ۱۲۹۳ متری از سطح دریا بوده و دارای ۴۱ هزار نفر جمعیت تقریبی است. این منطقه از جنوب و شرق با سرایان، از شمال با بجستان و از غرب با بشرویه همسایگی دارد و دارای آب و هوای نیمه خشک، بیابانی و گرم است.
این شهر حدود ۲۷ هزار هکتار سطح زیر کشت دارد که ۸۰۰۰ هکتار آن دیم بوده و مابقی به صورت آبی کشت می‌شود. عمده تولیدات این شهر متمرکز بر انار، پسته، بادام و زعفران و کاشت نهال‌های مقاوم به گرما و خشکی است. این شهرستان به دلیل موقعیت جغرافیایی و دوری از توده‌های مرطوب و باران‌زا و همچنین کوهستان، دارای میانگین بارشی حدود ۱۵۵ میلیمتر است. البته استان خراسان جنوبی دارای دو نوع اقلیم است و فردوس جزو مناطقی است که کوهپایه‌ای و نزدیک به بخش‌های مرتفع بوده و دارای آب و هوای معتدل‌تری است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در شهر فردوس

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در شهر فردوس به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در شهر فردوس و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در بیرجند

نهالستان شهر فردوس

شهر فردوس به دلیل قرارگیری در ارتفاعات و داشتن آب و هوای معتدل‌تر باغداری و کشاورزی پررونقی دارد و دارای نهالستان‌های متعدد در سطح شهر است که این نهالستان‌ها می‌توانند متناسب با اقلیم شهر فردوس نهال‌های میوه مناسب را به خریداران و باغداران معرفی کنند. همچنین در خصوص نیازهای نهال و چگونگی مراقبت برای باردهی بیشتر اطلاعات تخصصی را در اختیار افراد قرار دهند، به شرط اینکه نهالستان از متخصصین و کارگروه با تجربه بهره‌مند بوده و دارای حسن سابقه و مجوزهای مربوطه از جهاد کشاورزی باشد.

باغداری در شهر فردوس

از دیرباز شهر فردوس به دلیل ظرفیت‌های بالقوه و پتانسیل‌هایی که داشته با وجود کمبود بارش‌ها توانسته در زمینه تولید میوه‌هایی مانند انار، پسته، گردو و همچنین زعفران و زرشک بسیار موفق عمل کند. اما برای کسانی که تازه در این مسیر قدم گذاشته‌اند توجه به پیشینه باغداری شهر فردوس و میوه‌های پرفروش می‌تواند بسیار کارساز باشد. این توجه و رصد کمک می‌کند باغدار بهترین نهال میوه را انتخاب کرده و از فروش راحت و بی دردسر آن به سودآوری برسد.

 

نهال فروشی در شهر فردوس

گفتیم که افراد برای اینکه بتوانند سریعتر باردهی درختان خود را مشاهده کنند می‌توانند نهال‌های یک الی دو ساله را از نهال فروشی در فردوس تهیه کنند. در این مراکز نهال‌ها در بهترین بستر پرورش یافته و آماده کاشت در زمین جدید هستند‌ فقط کافی است خرید نهال شما از مراکز معتبر و شناخته شده انجام شود و همچنین نهال سازگار با این اقلیم به درستی انتخاب و سفارش داده شود. به همین منظور می‌توانید از طریق اینترنت به معروف‌ترین نهال فروشی مراجعه کنید و خریدی مطمئن را داشته باشید.

فروش نهال در شهر فردوس

بسیاری از افراد نهال‌های میوه را برای کاشت در حیاط یا باغچه شخصی یا به منظور بهره‌برداری تجاری در تعداد بالا برای باغات خود خریداری می‌کنند که مسلماً از این خرید قصد بهره‌برداری و درآمدزایی دارند پس در خرید به نکات زیر توجه کنید.
. نهال‌های میوه را از نهال‌های تجاری، پرفروش و مقاوم انتخاب کنید.
. نهال‌ها باید از نظر دمایی، آبی و مقاومت با اقلیم شهر فردوس بیشترین سازگاری را داشته باشند.
. همچنین رقم نهال میوه از نظر تجاری و پربار بودن جز ارقام با کیفیت و مرغوب بوده و دارای شناسنامه باشد.
. نهالستانی که انتخاب می‌کنید دارای مجوز بوده و کارکنان آن دارای تخصص کافی برای راهنمایی شما در خصوص چالش‌ها و نیازهای نهال انتخابی باشد.

قیمت نهال در شهر فردوس

نهالستانی که برای خرید نهال به آن مراجعه می‌کنید می‌تواند در خصوص قیمت ارقام شما را راهنمایی کند. اما با توجه به تنوع قیمت‌ها در نهالستان‌های متعدد اگر دچار سردرگمی شده‌اید می‌توانید قبل از خرید به سایت معتبر برتر نهال مراجعه کرده و با کمک لینک زیر از قیمت دقیق و به روز ارقام نهال‌های میوه مطلع شوید سپس آگاهانه آن را سفارش دهید.

خرید نهال بادام در شهر فردوس

نهال بادام دارای میوه‌ای بسیار ارزشمند و صادراتی است که در همه جای دنیا طرفداران خود را دارد. میوه این نهال انبارداری بسیار راحت و طولانی مدتی دارد و این کمک می‌کند سرمایه‌گذاران بتوانند در هر فصلی از سال میوه خود را با قیمتی بالاتر به فروش برسانند یا صادرات کم دردسری داشته باشند. مقاومت بالایی به جمعیت آفات داشته و از این حیث باغداری راحتی دارد، به همین دلیل خرید نهال بادام و کاشت آن در شهر فردوس بسیار مورد استقبال قرار گرفته است.

خرید نهال میوه در شهر فردوس

در این مقاله با حساسیت خرید درست نهال و انتخاب صحیح نهالستان آشنا شدیم و دانستیم که نوع نهالستان و خرید مناسب می‌تواند کیفیت باردهی و تراز تجاری باغ را در کنار رسیدگی‌های اصولی مشخص کند. پس برای تضمین سرمایه خود و داشتن باغی پرثمر می‌توانید به مجهز‌ترین و موفق‌ترین نهالستان کشور یعنی برترنهال مراجعه کنید و نهال‌های مرغوب، مقاوم، اصیل و ضمانت‌دار را از این مرکز مجهز خریداری کنید. همچنین می‌توانید قبل از خرید نهال‌ گردو به صفحه خرید آن در برتر نهال مراجعه کرده و در خصوص ارقام متنوع آن و خصوصیاتشان کسب اطلاع کنید.

خرید نهال میوه در شهر فردوس

نهال سیب سیب دورنگ فرانسه، سیب دماوند، سیب میراکل
نهال بادام بادام ربیع ، بادام شاهرودی، بادام مامایی
نهال پسته پسته اکبری، پسته رفسنجان، پسته زرند،
نهال انگور انگور سلطانی، انگور یاقوتی، انگور فخری، انگور کندری
نهال آلو آلو شابلون، آلو برغانی، آلو غول پاییزه، آلو خاکی
نهال آلبالو آلبالو بوترمو ، آلبالو تکدانه ، آلبالو گیلاسی، آلبالو مجاری
نهال زردآلو زردآلو نصیری ، زردآلو شکر پاره، زردآلو نادری
نهال به به اصفهان، به قرمز، به گلابی
نهال عناب عناب ارمنی، عناب قائنات، عناب پیوندی
نهال انار انار کلود، انار واندرفول، انار آمریکایی
نهال گلابی گلابی مشو، گلابی بیروتی، گلابی شینگو
نهال فندق فندق فرتیل دو توکارد، فندق باتلر، فندق توندا
نهال هلو هلو انجیری، هلو آلبرتا، هلو زعفرانی
نهال خرمالو خرمالو اسراییلی، خرمالو موزی، خرمالو گوجه ای
نهال شلیل شلیل ردگلد، شلیل کیوتا، شلیل زودرس
نهال توت توت ژاپنی، توت کاکوزا، توت سیاه
نهال سنجد سنجد حاج رحیمی، سنجد حاج حسینی ، سنجد قزل
نهال گوجه سبز گوجه سبز ملایر، گوجه سبز شهریار، گوجه سبز برغان
نهال زیتون زیتون الک ترکیه، زیتون ماری، زیتون سیاه
نهال زینتی نهال صنوبر، نهال چنار ، نهال اقاقیا
نهال انجیر انجیر اسرائیلی، انجیر استهبان، انجیر سردسیری
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس شیشه‌ای ، گیلاس تکدانه
نهال زرشک زرشک پلویی، زرشک بیرجند، زرشک بیدانه
نهال بلوبری بلوبری نلسون، بلوبری اونیل، بلوبری ایرانی
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل پیوندی، ازگیل محلی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی بی خار
نهال زغال اخته  زغال اخته فومینا، زغال اخته سیاه، زغال اخته محلی، زغال اخته فلوریدا

 

 

کلام آخر

جدولی که در بخش فوق مشاهده می‌کنید مجموعه‌ای از نهال‌های میوه و واریته‌های متنوع آن را نشان می‌دهد که می‌توانید با تکیه بر این جدول و مشاوره‌های رایگان و تخصصی کارگروه برتر نهال خرید ایده آل خود را انجام دهید. شهر فردوس اگرچه دارای بارندگی‌های کمی است اما به دلیل اراضی حاصلخیز و مستعد می‌تواند با کمک چشمه‌ها و قنات‌ها انتخاب مناسبی برای کشت و پرورش نهال‌های میوه باشد، به شرط آنکه از تکنیک‌های نوین باغداری و اطلاعات تخصصی در این زمینه استفاده شود.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر شهر فردوس می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در شهر فردوس مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال