خرید نهال در لطف‌آباد ✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان لطف‌آباد

شهر لطف آباد واقع در شمال شرق کشور و شهرستان درگز خراسان رضوی است که در ارتفاعات ۲۷۰ متری از سطح دریا قرار گرفته و شهری مرزی و همجوار با کشور ترکمنستان است. از نظر اقلیم آب و هوایی جزو مناطق کوهپایه‌ای با آب و هوای معتدل رو به گرم و خشک است.
این شهر مرزی به جهت قرارگیری در شهرستان درگز و همجواری با رشته کوه‌های هزار مسجد و کپه داغ از بارندگی‌های خوبی برخوردار بوده به طوری که رودخانه‌های زنگلانلو و درونگر باعث سیرابی و مشروب شدن باغات میوه و دشت‌های زراعی آن شده است و محصولات معتدله مانند: سیب، بادام، گیلاس، آلبالو، انجیر، عناب، گندم، جو و غلات برداشت می‌شود. با توجه به قرارگیری شهرستان درگز در دوره ترسالی، میزان بارندگی‌ها در آن در حد مطلوب بوده و وجود چشمه سارها و رودخانه‌های پرآب باعث افزایش منابع آب زیرزمینی و سطح الارزی جهت بهره‌برداری برای تولید میوه‌های با کیفیت شده است.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

ساعات پشتیبانی : 24 ساعته

خرید نهال در لطف‌آباد

بخش بزرگی از زمین­های کشاورزی و حاصلخیز در لطف‌آباد به کشت برنج و شالیزارها تخصص دارد اما خرید نهال در لطف‌آباد و احداث باغات مدرن نیز از رویکردهای کشاورزی نوینی است که در این شهر در حال توسعه است، باغداران می­توانند نهال مورد نظر خود را با توجه به شرایط آب و هوایی و خاک منطقه خریداری کرده و با احداث باغ میوه سرمایه گذاری بلند مدت و کم زحمت­تری نسبت به شالیزارها داشته باشند.

بیشتر بخوانید: خرید نهال در مشهد

نهالستان لطف‌آباد

مسلماً در هر اقلیمی که شرایط خاکی و آبی آن مساعد باشد تعداد نهالستان‌ها نیز کم نبوده و با کمک نهال‌های پرورشی این مراکز باغات میوه محصولات درجه ۱ و با کیفیت را تولید خواهند کرد. هرچه نهال خریداری شده مقاومت و سازگاری بیشتری با خطه لطف آباد داشته باشد کمتر از سموم شیمیایی در جهت مقاوم سازی و پیشگیری از آفات استفاده شده در نتیجه میوه‌های ارگانیک سالم به دست خریداران می‌رسد. معتبر بودن نهالستان لطف‌آباد و کیفیت بالای نهال‌های آن رابطه مستقیمی با سلامت اهالی منطقه و تولید میوه‌های ارگانیک و با کیفیت خواهد داشت. لذا برای آشنایی با نهالستان‌های این چنینی می‌توانید از طریق پل‌های ارتباطی با ما در تعامل باشید.

باغداری در لطف‌آباد

از جمله مؤلفه‌هایی که باعث شده باغداری در لطف آباد رواج گسترده‌ای پیدا کند هم مرزی این شهر با کشور ترکمنستان و میسر بودن فروش بهتر و آسان‌تر آن در بازارهای برون مرزی است. البته موقعیت جغرافیایی و قرارگیری شهر در دامنه‌های کوهپایه‌ای بخش وسیعی از گرما و خشکی منطقه را کاسته و وجود رودخانه‌های درونگر و زنگلانلو در حاصلخیز بودن باغات این منطقه نیز بسیار مهم بوده‌اند.

 

نهال فروشی در لطف‌آباد

به لطف گسترش فضای مجازی و بستر اینترنت نهال فروشی در لطف آباد به صورت اینترنتی نیز امکان‌پذیر است و این مزیت باعث شده کشاورزان و سرمایه‌گذاران بتوانند از نهالستان‌های خارج از شهر نیز خرید خود را با کیفیت و ضمانت بالا انجام دهند. از جمله نهال فروشی‌های اینترنتی فعال در لطف‌آباد برتر نهال است که می‌توانید در خصوص نهال‌های سازگار اطلاعات تخصصی دریافت کرده و همراه با قیمتی مناسب و گارانتی ۲ ساله آنها را خریداری کنید.

فروش نهال در لطف‌آباد

علاوه بر اینکه نهالستان‌های مجوزدار ملزم به رعایت تمامی ضوابط و قواعد پرورشی گیاه بر روی نهال‌ها هستند شخص خریدار نیز باید استانداردهای نهال خوب را دانسته و هنگام مراجعه به مراکز فروش نهال در لطف آباد موقع خرید آنها را لحاظ کند‌
• هنگام خرید به سلامت فیزیکی ریشه‌های نهال دقت کرده تا دارای ریشه‌های پرتراکم، سالم، بدون سوختگی یا تاب خوردگی باشد.
• نهال از جمله ارقام لیبل‌دار، بدون آفت و دارای کارت قرنطینه استانی و گواهی سلامت باشد.
• رقم پیوندی و پایه مشخص بوده و محل پیوندک بدون برآمدگی فرورفتگی و زخم باشد.
• اندام‌های هوایی نهال انتخابی اعم از شاخه‌ها، جوانه‌ها، ساقه و تنه در سلامت کامل باشد.
• شروع شاخه بندی نهال ۲۰ سانتی‌متر فراتر از قطر ساقه باشد.
• نهالستان در قبال باروری و بازدهی نهال ضمانت ۲ ساله در نظر بگیرد.

قیمت نهال در لطف‌آباد

اطلاع از قیمت تمامی ارقام باعث می‌شود سرمایه‌گذاران و باغداران بتوانند بر حسب محیط کاشت و مساحت باغ انتخاب نهال را از ارقام مناسب انجام دهد. لذا آگاهی از تمامی قیمت‌ها فرآیندی زمانبر است اما شما عزیزان می‌توانید با کمک لینک زیر استعلام قیمت نهال در لطف آباد را در کوتاه‌ترین زمان و به صورت به روز انجام دهید.

خرید نهال بادام در لطف‌آباد

بادام نیاز سرمایی ۱۰۰ تا ۴۰۰ ساعته زیر ۷ درجه سانتیگراد نیازمند دارد لذا در خرید نهال بادام در لطف آباد سعی کنید نهال‌های معتدله را با توجه به نیاز سرمایی آن انتخاب کنید تا در منطقه رشد مناسب با مرتفع سازی نیاز سرمایی و دوره خواب بهترین باروری و رشد را داشته باشد. برای این خطه نهال‌های بادام معتدله مانند بادام تونو، فرانیس و آذرخوشه‌ای و در صورت کاشت و مراقبت مطلوب می‌تواند بسیار گزینه مناسبی برای ایجاد یک شغل کم ریسک، سودآور با میوه‌ای پرفروش باشد.

خرید نهال میوه در لطف‌آباد

لطف آباد به دلیل قرارگیری در مرز و داشتن اقلیم معتدل رو به گرم و خشک دارای مزیت‌ها و پتانسیل‌های طبیعی مطلوب مانند موقعیت استراتژیکی خوب، آب و هوای مناسب و خاک غنی و رودخانه‌های پر آب است که سرمایه‌گذاری برای خرید نهال میوه در لطف آباد می‌تواند با رسیدگی‌های علمی و اصولی بیزینسی بسیار سودآور و تجاری باشد. ۵۰ درصد از موفقیت باغ به داشتن نهال‌های سالم سازگار و پربار است پس حساسیت در خرید و دریافت آن از نهالستان‌هایی مانند برتر نهال می‌تواند این موفقیت را تکمیل کند. برای آگاهی از نهال‌های گردوی مناسب این بخش به صفحه خرید نهال گردو لطف‌آباد مراجعه کنید.

خرید نهال میوه در لطف‌آباد

نهال سیب سیب ردچف، سیب دو رنگ فرانسه، سیب جوناتان، سیب گلاب، سیب مراغه
نهال بادام بادام منقا، بادام پسته‌ای، بادام اسرائیلی
نهال پسته پسته پیوندی احمدآقایی، پسته زرندی، پسته بنه، پسته اکبری
نهال انگور انگور کشمش خلیلی، انگور یاقوتی، انگور صاحبی، انگور لعل
نهال گیلاس گیلاس صورتی لواسان، گیلاس فرنگی، گیلاس هارت
نهال گلابی گلابی ویلیام دوشیز، گلابی شاه میوه، گلابی بیرونی، گلابی دوچی
نهال عناب عناب قائنات، عناب ارمنی، عناب ژاپنی
نهال انار انار پوست سیاه، انار بردسکن ، انار سفید
نهال خرمالو خرمالو ایورکا، خرمالو تاباتا، خرمالو گوجه ای
نهال زینتی بیدمشک، بید مجنون، پالونیا، صنوبر،
نهال زرشک زرشک بیدانه سیاه، زرشک بیدانه قائنات، زرشک بی دانه پفکی
نهال ازگیل ازگیل ژاپنی، ازگیل جنگلی، ازگیل آمریکایی
نهال هلو هلو قجیر قانات، هلو معطر، هلو کاظمی، هلو ۶۰ روزه
نهال شلیل شلیل فانتاریا، شلیل بیگ تاپ، شلیل شبرنگ، شلیل پالیز
نهال گوجه سبز گوجه سبز ترکیه، گوجه سبز زودرس، گوجه سبز مراغه
نهال به به اصفهان، به گلابی، به کوزه‌ای
نهال زردآلو زردآلو نوری، زردآلو نادری، زردآلو عسگرآبادی
نهال آلبالو آلبالو مجاری، آلبالو پربار سیکانی، آلبالو گیسی
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی دیم، گل‌محمدی خاردار، گل‌محمدی بی خار
نهال آلو آلو انجیری، آلو غول پاییزه، آلو مراغه
نهال توت توت سیاه، توت قرمز، توت هرات، توت چتری
نهال فندق فندق تک شاخه، فندق یکورب، فندق نخجوان
نهال بلوبری بلوبری گراپ، بلوبری ایرانی، بلوبری نلسون
نهال سنجد سنجد قزل، سنجد حاج حسینی، سنجد محلی
نهال زیتون زیتون الک ترکیه، زیتون شنگه، زیتون ماری
نهال انجیر انجیر محلی، انجیر بنفش ، انجیر سبز
نهال گل‌محمدی گل‌محمدی خاردار، بی خار، دیم
نهال ازگیل ازگیل قرمز، ازگیل آمریکایی ، ازگیل جنگلی، ازگیل ژاپنی

 

 

کلام آخر

از مطالب نوشته شده در این نوشتار اینگونه استنباط می‌شود که شهر مرزی لطف‌آباد می‌تواند از نظر موقعیت جغرافیایی و جوی گزینه مناسبی برای شروع باغداری و احداث باغات میوه پربار و تجاری باشد. لازمه برداشت بالاترین سود و محصول با کیفیت از این باغات خرید نهال‌های سازگار با این خطه است که باید از ارقام معتدله و زودبازده و پیوندی باشد و با استفاده از روش‌های مراقبتی نوین، آبیاری زیر سطحی، تغذیه رسانی بر اساس نیاز نهال و هرس بهداشتی این باغات اداره شود.

همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر لطف‌آباد می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در لطف‌آباد مراجعه کنید.

 

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال