خرید نهال در قصابه✔️ قیمت نهال میوه + نهالستان قصابه

معرفی کلی سیر تا پیاز کشاورزی و باغداری در شهر قصابه

شهر قصابه در استان اردبیل و در 12 کیلومتری شهرستان مشگین شهر قرار دارد و اقلیمی کوهستانی ( با ارتفاع 1250 متر از سطح دریا) و بسیار خوب دارد از همین رو این شهرستان دارای طبیعتی بی نظیر است و از آن جایی که اراضی آن عمدتا شیب دار است اهالی آن عمدتا به دامپروری و باغبانی مشغول هستند و انواع درختان میوه در این شهر قابلیت رشد دارد.

خرید نهال در قصابه

در چند سال اخیر خرید نهال‌های پیوندی رشد زیادی کرده است یکی از دلایل محبوبیت این نهال‌ها، نحوه‌ی رشد آن‌هاست به طوری که نهال‌های پیوندی معمولا قامتی کوتاه‌تر و تاج کم تراکم‌تری دارند از همین رو عملیات داشت و برداشت بر روی آن‌ها آسان‌تر خواهد بود.

از کاشت تا برداشت همراه شما هستیم

آدرس دفتر مرکزی : میاندواب خیابان ۲۴ متری نرسیده به مسجد فاطمه زهرا (س) شرکت برتر نهال

آدرس گلخانه : شهرستان میاندوآب، کمربندی شمالی، میدان ولایت، اتوبان ولایت

نهالستان قصابه

یکی از دلایل موفقیت یک نهالستان این است که زمانی که می‌خواهد یک رقم جدید را به فروش برساند تمام اطلاعات مربوط به آن اعم از میزان عمر، عمر اقتصادی، زمان شروع باردهی، میزان باردهی، نحوه‌ی آبیاری، فواصل کاشت، نیاز به رقم گرده زا، میزان مقاومت و حساسیت آن به آفات و بیماری‌ها، نحوه‌ی هرس، نحوه‌ی سمپاشی و غیره را در سایت خود منتشر می‌کند تا باغدار با مطالعه تمامی این موارد بداند آیا می‌تواند شرایط لازم برای رشد نهال را فراهم کند یا خیر.

یکی از نهالستان‌های معروف کشور نهالستان برتر نهال است و اگر به سایت رسمی آن‌ها سری بزنید خواهید دید اطلاعات کاملی در مورد تک تک نهال‌های عرضه شده در این نهالستان وجود دارد. همچنین برای خرید نهال میوه از شهر ارومیه به صفحه خرید نهال میوه در ارومیه مراجعه کنید.

باغداری در قصابه

از آن جایی که این شهرستان در یک منطقه‌ی کوهستانی واقع شده است از همین رو درختانی که در این منطقه کاشته می‌شوند میزان نور بیشتری دریافت می‌کنند بنابراین می‌توان در زمان کاشت نهال، فواصل کاشت را نسبت به اراضی مسطح کمتر در نظر گرفت.

نهال فروشی در قصابه

به باغداران قصابه توصیه می‌شود همیشه به دنبال نهال فروشی‌هایی باشند که کارشناسان کشاورزی مسئول فروش نهال آن هستند به این دلیل این کارشناسان به خوبی از شرایط و نیازهای رشدی یک نهال آگاه هستند و قبل از فروش نهال اطلاعات دقیقی در مورد اقلیم منطقه باغدار، میزان اطلاعات آن در مورد کاشت نهال و غیره کسب می‌کنند سپس نهال مناسب را به باغدار معرفی می‌کنند. همچنین برای خرید نهال از شهر اردبیل به صفحه خرید نهال در اردبیل مراجعه کنید.

فروش نهال در قصابه

اخیرا در نهالستان‌های معتبر کشور نهال‌های کشت بافتی نیز به فروش می‌رسد تفاوتی که این گونه نهال‌ها با دیگر نهال‌ها دارند این است که عاری از آفات و بیماری‌ها هستند زیرا این نهال‌ها در شرایط آزمایشگاهی رشد کرده‌اند و کاملا سالم هستند بنابراین می‌توان از سلامت نهال اطمینان خاطر داشت.

قیمت نهال در قصابه

قیمت نهال بسته به سطح تخصص و تجربه‌ی نهالستان در تولید نهال دارد و مسلما نهال‌هایی که به شیوه‌های مختلف و تخصصی تکثیر می‌شوند قیمت بالاتری دارند در مقایسه با دیگر نها‌ل‌هایی که به شکل سنتی‌ و رایج تکثیر شده‌اند به عنوان مثال تولید نهال‌ به صورت کشت بافتی و اصلاح شده نیاز به تخصص و مهارت دارد از همین رو این نهال‌ها گران‌تر از نهال‌های رویشی هستند.

خرید نهال میوه در قصابه

یکی از موضوعات چالش برانگیز برای باغداران قصابه قیمت نهال میوه است و شاید این موضوع موجب شود از خرید نهال میوه صرف نظر کنند و خود اقدام به قلمه گیری از درختان باغات محلی خود کنند و انواع نهال میوه را به صورت بذری و رویشی تکثیر کنند.

اما باید این نکته را مد نظر قرار دهند که در این صورت هیچ وقت به محصولی با تناژ بالا و با ارزش صادراتی دست نخواهند یافت در عوض می‌توانند با مراجعه به لینک زیر از تخفیفات نهال‌‌های پیوندی بهره ببرند.

برای شهر قصابه ارقام زیر را پیشنهاد می کنیم …………

نوع نهال ارقام نهال
نهال هلو نهال هلو داوودی، نهال هلو قجیر قانات، نهال هلو دماوندی، نهال هلو 60 روزه، نهال هلو رد هاون و غیره
نهال سیب نهال سیب گالا، نهال سیب رندرز، نهال سیب ترش مصری، نهال سیب استارکینگ و غیره
نهال گیلاس نهال گیلاس تک دانه، نهال گیلاس شیشه‌ای، نهال گیلاس سیاه مشهد، نهال گیلاس بینگ، نهال گیلاس نوبل و غیره
نهال انگور نهال انگور سیاه سردشت شرابی، نهال انگور بلک فینگر، نهال انگور بلک ویلیام، نهال انگور بلک سیلدیس و غیره
نهال گلابی نهال گلابی بلادی جونیو، نهال گلابی ویلیام دوشیز، نهال گلابی سیبی، نهال گلابی بارتلت و غیره
نهال زردآلو نهال زردآلو نادری، نهال زردآلو نصیری، نهال زردآلو ضیا ملکی، نهال زردآلو قیسی، نهال زردآلو شکر پاره و غیره
نهال پسته نهال پسته هیبریدی آمریکایی، نهال پسته خنجری، نهال پسته بادامی، نهال پسته قزوینی، نهال پسته شاه پسند، نهال پسته پیوندی احمد آقایی و غیره
نهال انجیر نهال انجیر سیاه، نهال انجیر سه فصله، نهال انجیر استهبان، نهال انجیر بورسا و غیره
نهال به نهال به شاهرودی، نهال به آناناسی، نهال به ایتالیایی، نهال به شاهرودی و غیره
نهال شلیل نهال شلیل شمس، نهال شلیل بیگ تاپ، نهال شلیل کیوتا، نهال شلیل فانتازیا، نهال شلیل سفید شیشه‌ای و غیره
نهال آلبالو نهال آلبالو خوشه‌ای مورلو، نهال آلبالو مونت مورنسی، نهال آلبالو محلی، نهال آلبالو مجاری و غیره
نهال آلو نهال آلو یلواک خورشتی، نهال آلو قرمز خورشتی، نهال آلو زرد خورشتی، نهال آلو هاروان، نهال آلو لری آن، نهال آلو تخم مرغی و غیره
نهال انار نهال انار سمرقندی، نهال انار سفید، نهال انار رباب، نهال انار ساوه میکس، نهال انارسیاه شیراز و غیره
نهال عناب نهال عناب سیرجان، نهال عناب ژاپنی، نهال عناب بیرجند و غیره
نهال ازگیل نهال ازگیل جنگلی، نهال ازگیل ژاپنی و غیره
نهال خرمالو نهال خرمالو موزی، نهال خرمالو ژاپنی، نهال خرمالو فویو، نهال خرمالو ارموند و غیره
نهال گوجه سبز نهال گوجه سبز نخجوان، نهال گوجه سبز دبه‌ای، نهال گوجه سبز شهریار و غیره
نهال فندق نهال فندق قره باغ، نهال فندق موری، نهال فندق انیس ترکیه، نهال فندق باتلر، نهال فندق داویانا و غیره
نهال بلوبری نهال بلوبری کراپ، نهال تمشک بدون خار، نهال بلوبری دوک، نهال رازبری و غیره
نهال گل محمدی نهال گل محمدی خاردار، نهال گل محمدی بدون خار و غیره
نهال توت نهال توت محلی، نهال توت  هرات اصل نهال شاه توت، نهال توت آمریکایی و غیره
نهال سنجد نهال سنجد حاج حسینی، نهال سنجد قزل و محلی و غیره
نهال زغال اخته نهال زغال اخته فومینا، نهال زغال اخته سیاه و غیره
نهال زرشک نهال زرشک بیدانه سیاه، نهال زرشک پلویی، نهال زرشک بیرجند و غیره
نهال زیتون نهال زیتون اسکولانا، نهال زیتون ماری، نهال زیتون زینتی، نهال زیتون آمریکایی، نهال زیتون سیاه، نهال زیتون زرد و غیره
نهال درختان زینتی نهال پالونیا تومنتوسا، نهال پالونیا هیبریدی، نهال بیدمشک، نهال صنوبر تبریزی و غیره

خرید نهال بادام در قصابه

باغداران قصابه چنانچه قبلا در زمینه‌ی کاشت نهال بادام تجربه ندارند اکیدا توصیه می‌شود به جای آن که نهال بادام خریدداری کنند و با کاشت ناصحیح آن مرتکب ضرر شوند ابتدا با یک کارشناس کشاورزی مشورت کنند و در آن صورت اقدام به خرید نهال‌هایی تجاری همچون نهال بادام دیر گل فرانسه، نهال بادام کاغذی، نهال بادام مامایی، نهال بادام منقا و غیره کنند.

کلام آخر

در سال‌های اخیر شاهد رشد و پیشرفت سریع در تمام شاخه‌های علوم هستیم که علم کشاورزی نیز همانند سایر علوم پیشرفت‌های زیادی کرده است و روش‌های نوین در مورد نحوه‌ی تکثیر نهال و اصلاح ژنتیکی آن‌ها ابداع شده است که همه این روش‌ها با هدف افزایش عملکرد نهال انجام می‌شود و باغداران ناگریزند برای این که سطح تولید خود را افزایش دهند از باغداری سنتی فاصله گرفته و به سمت باغداری نوین حرکت کنند. همچنین شما عزیزان برای مطالعه ارقام نهال های گردو دیگر که در شهر تبریز می توان کاشت کرد، به صفحه خرید نهال گردو در تبریز مراجعه کنید.

مقالات مرتبط
نظرات کاربران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
ارتباط با برترنهال